ESCP Business School - Turin Campus

Введення

Прочитайте офіційний опис

Заснована в 1819 році, ESCP Business School підготувала покоління лідерів та підприємців. Завдяки шести міським кампусам у Берліні, Лондоні, Мадриді, Парижі, Турині та Варшаві, справді європейська ідентичність ESCP дозволяє йому запропонувати унікальний мультикультурний стиль навчання у сфері бізнесу та глобальний погляд на питання міжнародного менеджменту. Щорічно ESCP вітає понад 6 000 студентів та 5000 керівників з більш ніж 120 різних країн, надаючи їм всебічну пропозицію курсів з менеджменту та спеціалізованих програм (бакалавр, магістр, Executive MBA, доктор наук та вища освіта). ESCP Business School входить до складу лише 1% бізнес-шкіл у світі, які мають AACSB та EQUIS з питань акредитації. www.escp.eu

ESCP Business School - Турін

Туринський кампус, заснований у 2004 році, є молодим кампусом, який швидко розвивався. З ентузіазмом старту, він твердо вірить в підприємництво і сильний розвиток успішних ініціатив.

Кампус обслуговує як студентів - 300 з більш ніж 30 різних країн - з магістерськими програмами та бізнес-спільнотою, з повною пропозицією освітніх, прикладних і підприємницьких послуг.

Туринський кампус має міцні зв'язки з низкою національних та міжнародних компаній, які сприяють його управлінню.

Італійський штаб-квартира ESCP стала з самого початку важливою можливістю для нашої бізнес-школи перейти до компаній на італійській території, які знайшли в ESCP Turin Campus цінним партнером для навчання талантів.

Ці міцні зв'язки з бізнес-спільнотою є однією з ключових характеристик італійського кампусу: більше половини його діяльності пов'язані з корпоративним світом.

128664_rsz_alexis-brown--xv7k95vofa-unsplash.jpg

Досвід столиці відкритої інноваційної культури

Турин є динамічним і привабливим містом, яке знає, як оновитися і подивитися на майбутнє. Він став свіжим, розумним, сучасним і відкритим центром всього європейського. Місто приймає понад 100 тисяч студентів, багато з яких - міжнародні, залучені широким спектром можливостей вищої освіти, школами та університетами серед найпрестижніших у світі.

Діловий центр

Регіон є колискою багатьох важливих італійських компаній. Акцент, Авіо, Каффарель, Комау, Ферреро, Інтеза Санпаоло, Лаваца, Мартіні

Італійський спосіб життя

У Турині є багато цікавих місць, де можна відвідати і провести багато заходів, а також міжнародні кіно, мистецтво та музичні фестивалі. Місто славиться своїми палацами, художніми галереями, ресторанами, церквами, театрами, бібліотеками, скверами, садами, музеями та іншими закладами. Турин, завдяки наявності багатьох парків, є одним з італійців найбільш зелених міст. Вона має багату культуру і історію, і тут проводяться численні культурні заходи.

117620_rsz_piazza-vittorio-438449_1280.jpg

Розташування

Турін

Address
Corso Unione Sovietica, 218 bis
10134 Турін, П'ємонт, Італія

Програми

Цей навчальний заклад також пропонує: