ITM University, School of Law

Введення

Прочитайте офіційний опис

The ITM юридичний факультет є наступним поколінням юридичний факультет створений з метою надання світового класу юридичну освіту, яке спрямоване на підготовку професійних юристів, які будуть відігравати вирішальну роль лідерства, не тільки як захисники практикуючих в судах, але і в якості вчених, законодавців, суддів, політиків, державні посадові особи, активісти громадянського суспільства, а також юрисконсульт в приватному секторі, підтримуючи найвищі стандарти професійної етики та дух державної служби.

Шановний Президент Індії смт. П.Патіл, на відкритті Національного юридичного факультету Делійського університету на 3 вересня 2008 підкреслив, що "... Ми живемо у важкі часи, коли величезні зміни відбуваються у світі. Правові системи повинні впоратися з наслідками технологій 21-го століття в області інформаційних технологій, біотехнологій, медицини та інтелектуальної власності. Бізнес і комерція в даний час працюють в міжнародному середовищі. Юридична освіта повинна озброїти співробітників правоохоронних, щоб відповідати новим викликам і розміри функціонує в глобально інтегрованою світі. Експертиза в галузі міжнародного права та знань про правових систем в інших країнах як і раніше відсутня в нашій країні. Право програми навчання повинні приймати міжнародні та порівняльні перспективи права в навчальні плани, разом з необхідними розуміння внутрішнього законодавства ... "Шановний Прем'єр-Міністр Індії, д-р Манмохан Сінгх у той час інавгурації Конференцію Національного консультації для другого покоління реформ в юридичній освіті в Нью-Делі на 1 травня 2010 справедливо зазначив, що "... найбільш складних завдань у юридичній освіті в Індії є належний баланс для того, щоб наші студенти вчать справедливе поєднання курсів, які дають їм знання і навички в індійському законі, але в той же час підготувати їх до стикаються з проблемами глобалізації, де внутрішні правові механізми взаємодії з міжнародних та іноземних правових систем. Ця взаємодія буде заглиблюватися в найближчі роки і наші юридичні школи повинні підготувати себе для вирішення цієї проблеми ... "Знаючи ретельно добре, що сьогодні, юридична освіта повинна відповідати не тільки вимогам адвокатів і нові потреби торгівлі, комерції та промисловості, а й вимоги глобалізації, ITM Юридична школа забезпечить навчанні і готувати юристів, обладнані у відповідності з новими викликами і розміри інтернаціоналізації, де природа і організація права та юридичної практики в даний час знаходяться на зсув парадигми. Прихильність ITM Юридичної школи строгому і захоплюючою юридичної підготовки тісно пов'язана з прихильністю ITM університету до новаторської науки. Використовуючи широкий спектр методологій та залучення нести ідеї з безлічі інших наукових дисциплін, факультет ITM юридичний факультет буде проникнути в глибини всього.

ITM юридичний факультет буде місцем постійного діяльності та безжальної життєвої сили. Масив досвіду і можливостей юридичній школі пропонуватиме; діапазон академічних та позакласних заходів поряд з різними викладачами і студентами зробить кожен день потенційну пригода для всіх і кожного студента в ILS.

Розташування

Гуруграма

Address
ITM University
HUDA Sector 23-A

122017 Гуруграма, Хар'яна, Індія