The Hebrew University of Jerusalem

Введення

Прочитайте офіційний опис

Ласкаво просимо до Єврейського університету

Єврейський університет Єрусалиму, заснований в 1918 році і офіційно відкритий у 1925 році, є провідним університетом Ізраїлю, а також провідним науково-дослідним інститутом. Єврейський університет посідає міжнародне місце серед 100 провідних університетів у світі та перших серед ізраїльських університетів. Визнання, досягнуте Єврейським університетом, підтверджує свою репутацію передового досвіду та її провідну роль у науковій спільноті. Він підкреслює досконалість і пропонує широкий спектр можливостей для навчання в гуманітарних, соціальних, точних науках та медицині. Університет заохочує міждисциплінарну діяльність в Ізраїлі та за кордоном і служить мостом між академічними дослідженнями та його соціальними та промисловими додатками. Єврейський університет поставив перед собою цілі підготовки громадського, наукового, освітнього та професійного лідерства; збереження та вивчення єврейських, культурних, духовних та інтелектуальних традицій; і розширення меж знань на користь всього людства./>

ФАКТИ:

Заснований у: 1918 р. Відкрито в: 1925 р. 6 міських поселків 7 факультетів 14 шкіл 23 000 студентів 1 000 старших викладачів Більше 7000 патентів зареєстровано 8 лауреатів Нобелівської премії 1 Поля Медаль переможець з математики Серед його засновників: Альберт Ейнштейн, Мартін Бубер, Хаїм Нахман Бялік, Хаїм Weizmann Excellence Єврейський університет прагне до досконалості, невід'ємного елемента його академічного життя. Його видатні вчені досягли вражаючих успіхів у різноманітних дисциплінах і є одним з найпопулярніших конкурсних грантів Європейських дослідницьких рад для молодих дослідників. Одна третина всіх конкурсних дослідницьких грантів, присуджених в Ізраїлі, виграє вчених Іудейського університету. Університетські академіки часто публікують в престижних наукових журналах, а їхні дослідження отримали видатні нагороди в Ізраїлі та у всьому світі, включаючи Нобелівську премію, медаль "Поля" та премію Ізраїлю. Більшість докторів-педагогів в Ізраїлі отримали свої ступені в Єврейському університеті, а наші випускники займають провідні посади в академічній, державній службі та бізнесі.

Життя на кампусі

У Єрусалимі, одному з найкрасивіших міст світу, університет підтримує три кампуса: кампус гори Скопус для гуманітарних та суспільних наук; Едмонд Дж. Сафра Кампус для точних наук; і Кампус Ейн Карем для медичних наук. Його інші кампуси - факультет Реховота для сільського господарства, харчування, ветеринарної медицини та природоохоронних наук; ветеринарна лікарня в Бейт Дагані; та Міжвузівський інститут морських наук в Ейлаті. Університет може похвалитися трьома спортивними об'єктами, що є одними з найбільш розвинутих в країні, 11 бібліотек, 5 комп'ютерних центрів, 6000 гуртожитків та десятки груп активної діяльності студентів, зосереджуючись на політиці, суспільстві, навколишньому середовищі та інших.

Міжнародне залучення

Єврейський університет посідає міжнародне місце серед 100 провідних університетів у світі. Студентський корпус налічує 23 000 студентів з Ізраїлю та 65 інших країн. Він активно займається міжнародним співробітництвом у галузі досліджень та викладання. Він підписав 150 угод для спільних проектів з іншими університетами та 25 угод для студентських обмінів з 14 країнами. До її складу входять молоді вчені, які повернулися в Ізраїль з передових досліджень у провідних вищих навчальних закладах у всьому світі. Єврейський університет був лідером у проведенні змін у світовому співтоваристві у сільському господарстві, якості навколишнього середовища та громадському здоров'ї. Студенти з країн, що розвиваються, провели передові дослідження в Єврейському університеті та повернулися до рідних країн, щоб застосувати отримані знання та підвищити рівень послуг, що їх надають своїм співвітчизникам. Міжнародна школа Ротберга університету пропонує програми для іноземних студентів. Серед його випускників - актриса Наталі Портман, журналіст Томас Фрідман та колишні посли США в Ізраїлі Мартін Індік та Даніель Куртцер.

Патенти та інновації Компанія "Yissum Research Development" єврейського університету є 15-м у світі за кількістю зареєстрованих патентів. Іссюм відповідає за маркетинг технологій та наукових ноу-хау, створених дослідниками та студентами Єврейського університету. На сьогоднішній день він зареєстрував понад 7000 патентів на 2023 винаходи, більш ніж 600 із цих патентів були комерціалізовані, а продукти, виготовлені на основі патентів, продаються понад 2 млрд. Доларів на рік. Портфель компанії Yissum може похвалитися 72 компаніями, створеними на тлі винаходів, розроблених дослідниками Єврейського університету. Особливо видатні розробки включають препарати Exelon, що використовуються для лікування пацієнтів з Альцгеймера та Doxil для застосування в раку яєчників; вишневий томатний сорт з особливо тривалим і відмінним терміном зберігання; та Mobileye, "комп'ютер-бачення" попередження зіткнення автомобіля та системи безпеки водія. Всі фотографії Daniel Hanoch.

Розташування

Єрусалим

Faculty of Law

Address
The Hebrew University of Jerusalem
Єрусалим, Єрусалимський район, Ізраїль
Веб-сайт
Телефон
+972 2-658-5111

Акредитації

Програми