6 Право Програми в Спортивне право 2024

Фільтри

Фільтри

 • Правознавство
 • Бізнес-правознавство
 • Спортивне право
Сфери навчання
 • Правознавство (6)
 • Повернутися до основної категорії
Локації
Знайти більше місць
Тип ступеня
Тривалість
Темп навчання
Мова
Мова
Формат навчання

  Право Програми в Спортивне право

  Що таке спортивне право?

  Спортивне право — це галузь права, що стосується правових питань професійного спорту. Юристи, які займаються цією сферою, займаються такими справами, як трудові відносини та відносини гравців, спортивні маркетингові та трансляційні контракти, тестування на наркотики, торговельні марки та авторські права, інтелектуальна власність, фінансування стадіонів, контракти на трансляції, а також проблеми з фанатами. Спортивне право було описано як «сфера практики, яка використовує юридичні навички для захисту спортивних або розважальних компаній від нових правових проблем».

  Навіщо вивчати спортивне право?

  Дипломи спортивного права в університетах, як правило, є міждисциплінарними. Це означає, що студенти вивчатимуть різні дисципліни. Наприклад, програма спортивного права може вимагати від студентів уроків у таких сферах, як деліктне право, управління бізнесом, контракти, антимонопольне законодавство, трудові відносини та податкове законодавство. Загальний шлях кар’єри для тих, хто має ступінь спортивного права, полягає в тому, щоб виконувати певну юридичну роботу в спортивній організації, такій як Асоціація гравців НФЛ або інші торгові асоціації, перш ніж зрештою стати агентом, що представляє інтереси професійних спортсменів.

  Які вакансії доступні зі ступенем спортивного права?

  Роботу в галузі спортивного права можна знайти в професійних спортивних командах. Вони можуть співпрацювати з юристами-консультантами та менеджерами з трудових відносин. Спортивні юристи можуть представляти інтереси спортсменів, тренерів, суддів або власників у судових спорах. Вони також можуть проводити аналіз контрактів або надавати свідчення експертів у справах, пов’язаних із діями проти професійних спортивних ліг. Іншими можливими роботодавцями є юридичні фірми, що спеціалізуються на спортивному праві, а також Національна університетська спортивна асоціація (NCAA).