магістр законів у міжкультурних правах людини (ll.m.)

Загальні відомості

Детальніше про цю програму читайте на сайті закладу

Опис програми

Ласкаво просимо!

Цей інноваційний LL.M. Програма розроблена для того, щоб запропонувати поглиблене вчення про найважливішу проблему нашого часу: захист людської гідності через політичні, соціальні, економічні та культурні лінії. Адвокати, державні службовці, вчителі, правозахисники, бізнесмени та жінки, які беруть на себе зобов'язання щодо прав людини та соціальної справедливості, запрошуються до юридичної школи С-Тома в Майамі, щоб пройти диплом одного з найбільш динамічних областей міжнародних право: міжкультурні права людини.

Досконалість навчання, що походить від всесвітньо відомого факультету з боку Організації Об'єднаних Націй та видатних центрів стипендії, створює надзвичайно стимулююче навчальне середовище та обіцяє найбільш складний академічний досвід вашої кар'єри. Відомі гостьові викладачі:

 • Професор Гай С. Гудвін-Гілл, Д. Філ. (Оксон.), Професор Міжнародного біженського права (1998-2014) та заступник наукового співробітника, All Souls College, Оксфордський університет, Великобританія
 • Високоповажний Фаусто Покар, апеляційний суддя та колишній президент Міжнародного кримінального трибуналу по колишній Югославії (МТКЮ)
 • Професор Хосе Міґель Віванно, директор Відділу спостереження за правами людини в Америці, Нью-Йорк
 • Професор Viviana Krsticevic, виконавчий директор Центру юстиції та міжнародного права (CEJIL), Вашингтон, округ Колумбія
 • Професор Нора В. Демлейтнер, Рой Стейнхаузер, професор права, юридичний факультет Університету Вашингтона та Лі

Студенти розвивають здатність оцінювати основні теорії, практику та основні поняття в міжнародному законодавстві та політиці в галузі прав людини, а також проводити ефективні дослідження та захист прав людини в галузі прав людини в практичному та інтерактивному плані.

Зараз LL.M. Програма в галузі міжкультурних прав людини закінчила 400 студентів з 85 країн світу та з усього США. Вони є нашими послами в боротьбі за захист людської гідності, працюючи з Управлінням Організації Об'єднаних Націй Верховного комісара з прав людини Організації Об'єднаних Націй Волонтери, Верховний комісар Організації Об'єднаних Націй у справах біженців, Рада Європи, Африканський Союз, Міжнародна організація з міграції, Світовий банк, OXFAM, Форум відкритого суспільства, Парламентарії за глобальні дії, Червоний хрест та інші; успішні судові справи в судах; працюючи урядами та академічними колами; або керувати своїми НУО.

LL.M. Ступінь заробляється через рік після завершення 24 академічних кредитів. Програма пропонує понад 20 переважно однотижневих компактних курсів з міжкультурних прав людини. Будуть розглянуті питання про правопорядку та процедури скарг, міжнародне право, гуманітарне право, права людини та тероризм, права людини та навколишнє середовище, а також проблеми біженців, жінок і дітей, корінних народів, релігії, кримінального права та міжнародної торгівлі. . Наші курси, що вивчають теоретичні питання та практичні застосування, гарантують, що програма, яка вже більше десятиліть, продовжує успішно розвиватися.

Почесні випускники LL.M. програма мають право подати заявку на вступ до програми " Доктор юридичних наук/?utm_source=Keystone&utm_campaign=Keystone&utm_medium=KeystoneListing" у галузі міжкультурних прав людини.

LL.M. Вимоги до прийому та застосування

Право на обрання

Зарахування до LL.M. ступінь відкрита для власників ступеня доктора юридичних наук (JD) або подібних іноземних кваліфікацій у галузі права.

На високій вибірковій основі допуск може також надаватися тим, хто має ступінь бакалавра або його іноземний еквівалент, які продемонстрували видатну прихильність справі захисту прав людини та людської гідності. Не-адвокати, які беруть участь у цій програмі, повідомляють, що програма не готує або не надає студентам права участі у практиці права та що програма не призначена для того, щоб студенти могли пройти іспит на адвокатуру.

Студенти можуть подати заявку на отримання статусу повного або неповного робочого дня.

Денне навчання

Студент за повним робочим днем ​​визначається як той, хто зараховується щонайменше на шість кредитів за один семестр. Як правило, студенти будуть визнаватися студентами денної форми навчання, щоб закінчити програму протягом одного навчального року.

Студенти заочної форми навчання

У виняткових випадках заявники можуть бути допущені до програми як студенти неповного робочого дня. Після консультації та схвалення Директора програми вони можуть вибирати свої курси та завершити їх протягом періоду до чотирьох років. Розширення цього періоду можуть бути надані в незвичайних випадках деканом юридичної школи. Якщо зміни в навчальному плані відбуваються протягом цього періоду часу, Директор програми визначить у консультації зі студентом, які класи зміненого LL.M. навчальний план, який студенту доведеться зарахувати, щоб досягти повного складу з 24 академічних кредитів.

Прийом

Кандидати можуть подавати заяву на прийом на постійній основі. Простір обмежений; щоб підвищити їхні шанси, ми закликаємо майбутніх студентів застосувати якнайшвидше.

Заявник отримає рішення про вступ протягом двох тижнів після закінчення файлу. Після вступу, студенти повинні внести виплату депозиту в 300 доларів, щоб зарезервувати своє місце. Ця сума зараховується на навчання для студентів, які беруть участь у програмі, і це не поширюється на тих, хто цього не робить. Міжнародні студенти сплачують суму 200 доларів SEVIS з видачею форми I-20. Міжнародні заявники дивіться нижче, щоб отримати більш детальну інформацію.

Застосування

Ваш повний файл заявки повинен містити:

 • Заповнена та підписана заява.
 • Поточне резюме (curriculum vitae).
 • Особиста звітність.
 • Офіційні реквізити з усіх університетів та / або сертифікованих іноземних дипломів або сертифікатів повинні надсилатися безпосередньо від установи, що видав, до юридичної школи юридичного університету Сент-Тома, LL.M. Програма в міжкультурних правах людини. Всі закордонні дипломи та виписки повинні бути перекладені англійською мовою та завірені чи нотаріально завірені. Всі закордонні посвідчення повинні бути оцінені затвердженою агенцією в США. Ми рекомендуємо World Education Services або Josef Silny & Associates.
 • Два рекомендаційних листа, бажано одне від вашого теперішнього роботодавця та одного від професора.
 • Два паспорта фотографії розміром [необов'язково на цьому етапі].
 • Інтерв'ю особисто або конференц-дзвінок.
 • Вартість заявки - 50 доларів США.

Міжнародний заявники

Студентська віза (F1)

Міжнародні студенти визначаються як студенти, що потребують студентської візи, тобто не громадяни США або постійні мешканці. Вони повинні виконувати ті самі критерії прийоми, що й американські студенти. Крім того, вони повинні отримати документ I-20 від Управління міжнародних студентів університету та сплатити комісію SEVIS у розмірі 200 доларів США для обробки заявки I-20. Крім того, вони повинні отримати правильний статус віз учня до в'їзду в країну. Вони можуть працювати в університеті (за умови наявності) на час, що не перевищує 20 годин на тиждень, і мають право подати заявку на додаткове практичне навчання після закінчення навчання в LL.M. програма Студенти, котрі зацікавлені в цьому останньому варіанті, рекомендують якнайшвидше подати заявку на затвердження USCIS після початку навчання з директором Управління міжнародних студентів університету. Для отримання додаткової інформації стосовно імміграції та віз, будь ласка, відвідайте сторінку Міжнародних студенських служб університету Сент-Томас. Міжнародні студенти особливо заохочуються до раннього застосування, щоб своєчасно подати візову заявку. Міжнародним заявникам рекомендується ознайомитись з керівництвом St. Thomas University для міжнародних студентів до подання заповненої заявки.

LL.M. Навчальний план

Магістр права в галузі міжкультурної програми з прав людини завершено за 24 кредити протягом двох семестрів, і пропонує широкий вибір курсів для студентів на вибір. Дев'ятнадцять з 24 кредитів, необхідних для LL.M. ступінь необхідні кредити. Крім того, студенти вибирають два семінарських кредити та три додаткові виборні кредити з різних міжнародних і порівняльних юридичних курсів, а також інші відповідні курси, що пропонуються в навчальному плані JD, як визнано директором LL.M. Програма Ці курси включають семінари, такі як "Верховенство права", "Міжнародне право в 21 столітті", "Природне право", "Порівняльне право", "Закон про бідність" та "Економічна справедливість", "Закон про кібербезпеку", "Юридичне оповідання", "Сексуальна ідентичність" та "Закон", "Канонічне право" та " , а також курси, такі як Закон про торгівлю людьми, Закон про імміграцію, Сімейне право, Старший закон, Виборчий закон, Здоров'я та права людини, Право та література, Право та біомедицина, Юриспруденція. Необхідні курси пропонуються відповідно до поточного LL.M. графік курсу Студенти повинні переглянути графік навчального курсу юридичних навчальних закладів, щоб визначити пропоновані семінари та вибіркові курси.

Контакт

Для отримання додаткової інформації про наш LL.M. та програми JSD в міжкультурних правах людини, будь ласка, зв'яжіться з:

Професор Роза Паті, виконавчий директор

Телефон: +1 305 474 2403

Електронна пошта: humanrights@stu.edu

Веб-сайт: www.stu.edu/humanrights

Останнє оновлення Бер 2020

Про навчальний заклад

Founded in 1984, St. Thomas University School Law is fully accredited by the American Bar Association and is a member of the Association of American Law Schools. It is part of a Catholic university an ... Детальніше

Founded in 1984, St. Thomas University School Law is fully accredited by the American Bar Association and is a member of the Association of American Law Schools. It is part of a Catholic university and a law school where values matter. Згорнути