Keystone logo

19 Курс Програми в Правознавство Бізнес-правознавство Підприємницьке право 2024

Фільтри

Фільтри

  • Курс
  • Правознавство
  • Бізнес-правознавство
  • Підприємницьке право
Сфери навчання
  • Правознавство (19)
  • Повернутися до основної категорії
Локації
Знайти більше місць
Тип ступеня
Тривалість
Темп навчання
Мова
Мова
Формат навчання

Курс Програми в Правознавство Бізнес-правознавство Підприємницьке право

Курс торгового права фокусується в області права, яка має справу з законом і бізнесу фінансових інститутів. Право програми навчання розвивати професійну компетентність для майбутніх юристів, адвокатів, юридичних помічників, аналітиків і більше. У межах від дипломів сертифікатів на курси, деякі Бізнес Право програми навчання вимагають більшої кількості часу, ніж інші.

Які переваги курсу в галузі господарського законодавства?

Курси в бізнес або комерційного права часто зосереджуються на корпоративного права, права інтелектуальної власності, контрактам, Закон про цінні папери, антимонопольного законодавства, трасти і Estates, трудового права, про банкрутство, а також інші теми. Вимога від декількох місяців до двох років навчання, курс в Бізнес юридичних наук може виявитися гідним інвестицій.

Яку кар'єру з курсом в галузі господарського законодавства?

Студенти, що спеціалізуються на підприємницького права кваліфіковані, щоб переїхати у високому рівні кар'єри в міжнародній компанії, міжнародної юридичної фірми або державної організації.

Скільки коштує пройти курс комерційного права?

Витрати на проходженні освітнього курсу підприємницького права може змінюватися в залежності від кількості тижнів або курсу годин, місцезнаходження, спеціалізації та університету. Фінансова допомога може бути доступна для заявників за шкалою з урахуванням потреб або на основі особистих заслуг. Університети забезпечить більш конкретну інформацію за запитом, який може бути легко представленої на цьому сайті.

Які вимоги для курсу в галузі господарського законодавства?

Передумови для курсу в галузі господарського законодавства відрізняються один від одного.Деякі вимагають атестат про середню освіту, а інші вимагають бакалавра або ступінь рівня дипломованого. Право програми навчання складаються з необхідних лекцій, курсових і письмових іспитів.

Як записатися на курс в галузі господарського законодавства?

Якщо ви зацікавлені в права, звичайно, але є підключення до сфери бізнесу, то, звичайно, в підприємницького права є правильним для Вас. Пошук для вашої програми нижче, і, звертайтеся безпосередньо в приймальній комісії школи за вашим вибором, заповнивши у головній формі.