Keystone logo

40 Курс Програми в Правознавство Загальні правознавчі студії Правознавство 2024

Фільтри

Фільтри

  • Курс
  • Правознавство
  • Загальні правознавчі студії
  • Правознавство
Сфери навчання
  • Правознавство (40)
  • Повернутися до основної категорії
Локації
Знайти більше місць
Тип ступеня
Тривалість
Темп навчання
Мова
Мова
Формат навчання

Курс Програми в Правознавство Загальні правознавчі студії Правознавство

Випускники середньої школи, які вперше навчаються в коледжі, повинні зрозуміти, як працюють курси. Більшість програм передбачають курси, деякі з яких призначені та інші, які студенти можуть вибрати. Зазвичай потрібно кілька місяців, щоб закінчити коледж.

Що таке курс юридичних наук? Закон - це величезне поле, яке включає багато різних спеціалізованих підполей. До них відносяться судові справи, міжнародне право, комерційне право, інтереси громадського інтересу, антимонопольне законодавство, право у галузі прав людини та багато іншого. Курс юриспруденції, швидше за все, буде вступним курсом, призначеним для засвоєння основ цієї галузі. Додаткові курси, швидше за все, будуть необхідні для подальшого спеціалізації в одній з конкретних категорій права.

Одна з найбільших вигод для вашої кар'єри, яка вам сподобається при вивченні права, - це набір навичок, які ви розвиваєте. Вони можуть варіюватися від досліджень законів та попередніх судових справ та вирішення спорів до загального критичного мислення або комунікативних здібностей. Навички, пов'язані з правоохоронною галуззю, допоможуть успішно вдатися до вашої кар'єри.

Оскільки витрати на навчальні курси змінюються, доцільно ретельно вивчити бажані або необхідні курси перед початком навчання. Аспекти, які вплинуть на ваші збори, можуть включати вашу школу, вибрану програму, країну та тривалість навчання.

Є багато різних кар'єри, які можна отримати, вивчаючи закон. Найбільш поширене та прямолінійне застосування вашої юридичної освіти - стати адвокатом. Проте існує безліч різних юристів, кожен з яких спеціалізується в іншому напрямку. Вам, мабуть, доведеться вибрати спеціалізацію. Позиції на початковому рівні, які в кінцевому підсумку стають адвокатом, є паралегал і законним секретарем. Можливо також бути можливим використовувати освіту в законодавстві, щоб стати політиком чи суддею.

Щоб почати, шукайте свою програму нижче та зверніться безпосередньо до приймальної комісії школи за вашим вибором, заповнивши свинцеву форму.