Зв’яжіться зі школами напряму – порівняйте 3 Курс Програми в Правові системи в Гонконг 2024

3 Курс Програми в Правові системи в Гонконг 2024

Огляд

Вивчення правових систем
Правові системи - це вивчення права та судового процесу. Він включає в себе вивчення історії права, установ і людей, залучених до судового процесу, а також того, як право застосовується на практиці.

Вакансії в галузі правових систем
Студенти, які спеціалізуються на правових системах, можуть продовжити кар'єру в галузі права, уряду та приватного бізнесу. Вони також можуть вибрати подальшу освіту в галузі права або іншої суміжної галузі. Студенти спеціальності «Правознавчі системи» також можуть знайти кар’єру в галузі права, але вони також можуть знайти роботу в інших сферах, таких як бізнес, кадри та освіта.

Що я буду вивчати під час отримання ступеня з правових систем?
Правові системи є обов’язковим курсом для студентів бакалаврату, які вивчають право. Він також пропонується як основний або додатковий у деяких університетах. Курс охоплює низку тем, включаючи делікти, договори, кримінальне право, сімейне право та право власності.

Гонконг, розташована на південному узбережжі Китаю, країна є одним з двох спеціальних адміністративних районів Китайської Республіки. Гонконг 'и вищої освіти знаходиться в структурі Англії, а також міжнародними системами. Він знаходиться у веденні країни 'и Бюро з освіти.

На курсах по праву вивчаються такі предмети як комерційне право, теорія правового регулювання, інтелектуальна власність та багато інших. Багато з цих спеціалізацій передбачають проходження певної навчальної програми, в рамках якої розглядаються питання правового регулювання та сучасних тенденцій в певній галузі.

Детальніше

Фільтри

  • Курс
  • Гонконг
  • Правознавство
  • Юриспруденція
  • Правові системи
Сфери навчання
  • Правознавство (3)
  • Повернутися до основної категорії
Локації
Знайти більше місць
Тип ступеня
Тривалість
Темп навчання
Мова
Мова
Формат навчання

Супутні галузі навчання