Filter
курс
Тип навчання: Всі Форма навчання: Всі

Технологічне право курси.Знайти курсів і короткострокових курсів з Технологічне право

Інформаційні технології (як правило, скорочено «ІТ»), відноситься до використання комп'ютерів для зберігання, обробки і передачі даних. У межах від дипломів сертифікатів на курси, деякі Інформаційні технології Право програми вимагають більшої кількості часу, ніж інші.

Які переваги курсу в області інформаційних технологій закону?

Як телекомунікації та інтернет стане ще більш фундаментальний аспект в нашому світі, питання володіння, джерел, обмін файлами, спаму, кіберзлочинності, бізнесу і індивідуальних прав на конфіденційність опинитися під питанням. Особи завершення курсу в області інформаційних технологій Закону високо кваліфіковані, щоб консультувати і судитися з таких питань.

Яку кар'єру з курсу в області інформаційних технологій закону?

Студент, курс в області інформаційних технологій праву, може шукати роботу на високому рівні з міжнародних судів, правозахисних організацій, неурядових організацій або міжнародних фондів.

Скільки коштує пройти курс в області інформаційних технологій закону?

Витрати на взявши курс в області інформаційних технологій закону може варіюватися залежно від кількості тижнів або курсу годин, місце розташування, спеціалізації та університету. Фінансова допомога може бути доступна для заявників за шкалою з урахуванням потреб або на основі особистих заслуг. Університети забезпечить більш конкретну інформацію за запитом, який може бути легко представленої на цьому сайті.

Які вимоги для курсу в області інформаційних технологій закону?

Передумови для курсу в області інформаційних технологій Закону варіюватися в широких межах. Деякі вимагають атестат про середню освіту, а інші вимагають бакалавра або ступінь рівня дипломованого. Право програми навчання складаються з необхідних лекцій, курсових і письмових іспитів.

Навіщо онлайновий курс в області інформаційних технологій закону?

Курси Онлайн права є варіантом для працюючих фахівців або людей з напруженим графіком. Право програми можуть бути прийняті в Інтернеті, з усіма необхідними матеріалами, наданими в цифровому вигляді. Багато університетів і школи пропонують онлайн-курси з інформаційних технологій Закон, усуваючи необхідність поїхати в кампусі або жертву роботі в одному 'и нинішньої роботи.

Як записатися на курс в області інформаційних технологій закону?

Пошук для вашої програми нижче, і, звертайтеся безпосередньо в приймальній комісії школи за вашим вибором, заповнивши у головній формі.

Детальніше Згорнути

2 Результати в Технологічне право

European Centre for Career Education

Ви можете вибрати один з двох унікальних програм літнього права у співпраці з Карловим університетом у Празі, який проходить 17.6. - 2.8. 2019 та 8.7. - 23.7. 2019. Заявк ... [+]

Ви можете вибрати один з двох унікальних програм літнього права у співпраці з Карловим університетом у Празі, який проходить 17.6. - 2.8. 2019 та 8.7. - 23.7. 2019. Заявки на 2019 тепер відкриті!

Літні програми Закону пропонують дві спеціалізації, тому ви можете вибрати одну з найкращих у відповідності з вашими цілями та / або особистими інтересами.

Відділ нових технологій (з 8 липня 2019 року) ідеально підходить як для бізнесу, так і для юридичних шкіл. Це правильний вибір, коли ви хочете вивчити бізнес-операції з точки зору бізнес-права. Вона призначена для тих, хто прагне бути професіоналами у галузі права, але також бажає розуміння керівників та підприємців, а також тих, хто прагне бути самими підприємцями.... [-]

Чеська Республіка Prague США Manhattan Польща Warsaw  + 2 Більше
інформація
англійська
Денне навчання
4 - 8 тижні
Кампус
Детальніше англійською мовою
Justus-Liebig-Universität Gießen

Академічна частина нашої програми призначена для навчання учасників важливих галузей інновацій та регулювання в фармацевтиці та MedTech. Завдяки своїй міждисциплінарній о ... [+]

Ласкаво просимо до Міжнародного літнього університету ГіссенПроведіть літо в Серці Європи

Юридичний факультет, факультет економіки та бізнесу та медичний факультет університету Юстус-Лібіх Гіссен чекають прийому студентів з усього світу для 15-го Міжнародного літнього університету в Гіссені, Німеччина з питань інновацій та регулювання Pharma та MedTech.

Програма поєднує високоякісне навчання з широким спектром культурних і соціальних заходів.... [-]

Німеччина Giessen
інформація
англійська
Денне навчання
4 тижні
Кампус
Детальніше англійською мовою