Filter
курс
Тип навчання: Всі Форма навчання: Всі

Правові дослідження курси.Знайти курсів і короткострокових курсів з Правові дослідження

Багато університетів та інших навчальних закладів у всьому світі пропонують юридичні курси, що надає учням можливість досягти більшого особистісного та професійного розвитку. Курси часто охоплюють теми, що стосуються поточних проблем та політичних тенденцій.

Що таке курс юридичних досліджень? Програма юридичних досліджень часто охоплює теорії та методи юридичних і соціальних наук. Ці програми в основному зосереджуються на конкретному змісті, характері та функціонуванні закону та юридичних установ у певній країні. Курси в деяких університетах можуть зосереджуватися на роботі законів та правових установ, специфічних для однієї або іншої країни. Конкретні класи можуть включати уявлення про кримінальне право, психологію та право, закон та навколишнє середовище, споживче право або сімейне право.

Завершуючи цей тип курсу, випускники можуть виявити, що вони розвинули навички, які приносять користь своїм життям протягом школи та задовго. Ці навички можуть включати в себе краще спілкування, розширене вирішення проблем та вдосконалену організацію.

Завершення курсу юридичного навчання може вимагати повного відвідування навчання протягом усього року навчання. Інші студенти можуть виявити, що курс є компаньйон для досягнення ступеня. Специфіка варіюється від школи до школи, тому вартість також варіюється. Перспективні студенти повинні зв'язатися з окремими школами.

Випускники курсу юридичних досліджень можуть претендувати на різноманітні можливості для кар'єри. Вони можуть включати робочі місця як банкіри, керівники відділів корпоративних продажів, фахівці з кадрових питань, державні службовці та представники служби захисту приватного життя. Деякі випускники знайшли роботу планових комісарів, юридичних дослідників, судових адміністраторів та юридичних консультантів для кредитних агентств або корпоративних команд збуту. На основі правових досліджень особи можуть бути кваліфіковані для роботи в якості консультантів або адміністраторів у сфері страхування, у соціальних службах та у сфері нерухомості.

Майбутні студенти можуть знайти місцеві школи, які пропонують цей курс, або вони можуть шукати можливості навчання в іншій країні. Курс юридичних досліджень може бути доступний в Інтернеті. Шукайте свою програму нижче та зверніться безпосередньо до приймальної комісії школи за вашим вибором, заповнивши бланк заявки.

Детальніше Згорнути

2 Результати в Правові дослідження

CDI College

Шукаєте кар'єру, яка дасть вам інсайдерську точку зору на правову систему? Тренуйтеся, щоб стати адвокатським адвокатом! Ця швидка кар'єра дозволить вам стати доб ... [+]

Шукаєте кар'єру, яка дасть вам інсайдерську точку зору на правову систему? Тренуйтеся, щоб стати адвокатським адвокатом! Ця швидка кар'єра дозволить вам стати добре поважною частиною правової адміністративної команди.

Ви дізнаєтеся про основи канадської правової системи, юридичну практику та процедури, і будете вдаватися до використання новітнього офісного програмного забезпечення. Після того, як ви вдосконалили свої навички в класі, у вас буде можливість поставити їх на іспит у реальному юридичному відділі, як частину вашого необхідного практичного місця розташування.... [-]

Канада Winnipeg
Вересень 2019
англійська
Денне навчання
100 години
Кампус
Детальніше англійською мовою
UC Berkeley Extension

Імміграція. Авторське право. Державна політика. На всі аспекти нашого життя впливають і формуються різні аспекти закону. Дізнайтеся, як стати одним з нових юридичних нова ... [+]

Фокус на правових дослідженнях: дізнайтеся, як закон буде формувати вашу майбутню кар'єру.

Імміграція. Авторське право. Державна політика. На всі аспекти нашого життя впливають і формуються різні аспекти закону. Дізнайтеся, як стати одним з нових юридичних новаторів у світі, що швидко змінюється і глобалізується, пройшовши курси в нашому юридичному дослідженні. Приєднуйтесь до елітної когорти студентів, що навчаються в динамічному, експериментальному середовищі. Ви дізнаєтеся від професорів, які не тільки приносять свої роки досвіду до класу, але й люблять викладати закон. Навчайтеся разом з американськими студентами, які також готуються до поглибленого вивчення права, переживаючи студентське життя в Берклі, в Сан-Франциско і в Силіконовій долині.... [-]

США Berkeley
Серпень 2019
англійська
Денне навчання
4 місяці
Кампус
Детальніше англійською мовою