Filter
курс
Тип навчання: Всі Форма навчання: Всі

Міжнародне право курси.Знайти курсів і короткострокових курсів з Міжнародне право

Курс міжнародного права забезпечує студентів спеціалізованого знання бази, що регулює стабільні міжнародні відносини. У межах від дипломів сертифікатів на курси, деякі Міжнародне право програми навчання вимагають більшої кількості часу, ніж інші.

Які переваги курсу з міжнародного права?

Курс міжнародного права являє собою скромний витрат часу зі значним виграшу. Спеціалізований знання, отримані через курс з міжнародного права може підвищити кар'єрні перспективи, особливо в області звичайного права норм міжнародної поведінки та міжнародних угод і договорів.

Яку кар'єру з курсом в галузі міжнародного права?

Курс міжнародного права готує осіб для роботи в Організації Об'єднаних Націй, Міжнародного кримінального суду, Європейського суду з прав людини, і ЄС-й під егідою ООН організацій.

Скільки коштує пройти курс з міжнародного права?

Витрати на взявши курс в галузі міжнародного права може змінюватися в залежності від кількості тижнів або курсу годин, місцезнаходження, спеціалізації та університету. Фінансова допомога може бути доступна для заявників за шкалою з урахуванням потреб або на основі особистих заслуг. Університети забезпечить більш конкретну інформацію за запитом, який може бути легко представленої на цьому сайті.

Які вимоги для курсу з міжнародного права?

Передумови для курсу з міжнародного права широко варіюватися.Деякі вимагають атестат про середню освіту, а інші вимагають бакалавра або ступінь рівня дипломованого. Право програми навчання складаються з необхідних лекцій, курсових і письмових іспитів.

Навіщо приймати онлайн курс міжнародного права?

Курси Онлайн права є варіантом для працюючих фахівців або людей з напруженим графіком. Право програми можуть бути прийняті в Інтернеті, з усіма необхідними матеріалами, наданими в цифровому вигляді. Багато університетів і школи пропонують онлайн-курси Міжнародне право, усуваючи необхідність поїхати в кампусі або жертву роботі в одному 'и нинішньої роботи.

Як записатися на курс з міжнародного права?

Пошук для вашої програми нижче, і, звертайтеся безпосередньо в приймальній комісії школи за вашим вибором, заповнивши у головній формі.

 

Детальніше Згорнути

2 Результати в Міжнародне право

Justus-Liebig-Universität Gießen

Всі наші курси розроблені з метою поширення знань у найпопулярніших галузях міжнародного та порівняльного права. Курси, всі вони викладаються англійською мовою, поєднують ... [+]

. Ласкаво просимо до Американсько-німецької літньої школи праваПроведіть літо в Серці Європи

Юридичний факультет університету Юстаса Лібіга Гіссен, юридичний факультет університету Маркетт та університет Вісконсінського закону з нетерпінням чекають прийому студентів з усього світу на 12-ту літню американсько-німецьку літню школу в Гіссені.

Програма поєднує високоякісне навчання з широким спектром культурних і соціальних заходів.... [-]

Німеччина Giessen
Липень 2020
англійська
Денне навчання
4 тижні
Кампус
Детальніше англійською мовою
Center for International Legal Studies

Курс 3-кредиту "Визнання іноземних судових рішень" фактично передбачає дві різні процедури, "визнання" іноземного рішення та "примусове виконання" цього рішення на підста ... [+]

Визнання іноземних суджень

Курс 3-кредиту "Визнання іноземних судових рішень" фактично передбачає дві різні процедури, "визнання" іноземного рішення та "примусове виконання" цього рішення на підставі статусу, наданого йому національним судом. У процесі визнання суд у одній країні просить прийняти рішення суду, винесене судом "іноземної" країни, і винести рішення суттєво однакової форми без переосмислення суті оригінального позову. У виконавчому провадженні, якщо визнане іноземне рішення є грошовим судовим рішенням, а боржник має активи в юрисдикції, що приймає, успішний суддю кредитор отримає доступ до всіх засобів судового захисту, доступних у країні, що визнає, для виконання рішення. Глобалізована економіка також призводить до глобалізації суджень. Транскордонний бізнес породжує транскордонні справи. Транскордонні справи породжують транскордонні процедури визнання та виконання. Адміністративний внесок - 90 доларів США.... [-]

Австрія Salzburg Угорщина Budapest Польща Warsaw Китай Shanghai  + 4 Більше
Жовтень 2019
англійська
8 тижні
Онлайн
Детальніше англійською мовою