close

Фільтри

Див. результати

Кримінальне судочинство курси.Знайти курсів і короткострокових курсів з Кримінальне судочинство

Звичайно в галузі кримінального правосуддя фокусується в області права, які копається в області злочинності та правосуддя, міжнародна злочинність, судово-медичної експертизи, причинно-наслідкового зв'язку, узгодж… Детальніше

Звичайно в галузі кримінального правосуддя фокусується в області права, які копається в області злочинності та правосуддя, міжнародна злочинність, судово-медичної експертизи, причинно-наслідкового зв'язку, узгодження і різних форм злочинів, серед інших предметів. У межах від дипломів сертифікатів на курси, деякі курси кримінального правосуддя вимагають більшої кількості часу, ніж інші.

Які переваги курсу в галузі кримінального правосуддя?

Студенти, що закінчили курс в галузі кримінального правосуддя високо цінуються за їх спеціальних знань у своїй галузі, на додаток до їх попередніх облікових права (наприклад, бакалавр права або доктор юридичних наук).

Яку кар'єру з курсом в галузі кримінального правосуддя?

Студенти спеціалізується в галузі кримінального правосуддя кваліфіковані, щоб йти на роботу в юридичних фірмах, попередження злочинності, поліції, кримінологічні дослідження, національних і міжнародних кримінальних судів і багато іншого.

Скільки коштує пройти курс в галузі кримінального правосуддя?

Витрати на проходженні освітнього курсу в галузі кримінального правосуддя може змінюватися в залежності від кількості тижнів або курсу годин, місцезнаходження, спеціалізації та університету. Фінансова допомога може бути доступна для заявників за шкалою з урахуванням потреб або на основі особистих заслуг. Університети забезпечить більш конкретну інформацію за запитом, який може бути легко представленої на цьому сайті.

Які вимоги для курсу в галузі кримінального правосуддя?

Передумови для курсу в галузі кримінального правосуддя варіюватися в широких межах.Деякі вимагають атестат про середню освіту, а інші вимагають бакалавра або ступінь рівня дипломованого. Право програми навчання складаються з необхідних лекцій, курсових і письмових іспитів.

Як записатися на курс в галузі кримінального правосуддя?

Пошук для вашої програми нижче, і, звертайтеся безпосередньо в приймальній комісії школи за вашим вибором, заповнивши у головній формі.

Згорнути
Інші варіанти в цій галузі знання: 
format_list_bulleted Фільтри
Сортувати за:
  • Популярні Останні назва
  • Популярні
  • Останні
  • назва
Manor College
Jenkintown, США

Програма бакалавра в галузі управління кримінальним правосуддям фокусується на розвитку лідерських та аналітичних навичок студентів, які прагнуть зайняти керівні посади в сист ... +

Програма бакалавра в галузі управління кримінальним правосуддям фокусується на розвитку лідерських та аналітичних навичок студентів, які прагнуть зайняти керівні посади в системі кримінального судочинства, включаючи судову систему, виправні установи, реагування на надзвичайні ситуації та правоохоронні органи. -
курс
англійська
Вер 2021