close

Фільтри

Див. результати

Європейське право курси.Знайти курсів і короткострокових курсів з Європейське право

Курс європейського права належить до конституційного права, конкурентного права, трудового права, імміграційного законодавства, права прав людини і права навколишнього середовища в країнах ЄС і європейських. У межах… Детальніше

Курс європейського права належить до конституційного права, конкурентного права, трудового права, імміграційного законодавства, права прав людини і права навколишнього середовища в країнах ЄС і європейських. У межах від дипломів сертифікатів на курси, деякі Європейський право курси вимагають більшої кількості часу, ніж інші.

Які переваги курсу європейського права?

Завершення курс європейського права сприятиме підвищенню перспективи кар'єрного росту для тих, з LLB, магістром права, або доктор юридичних наук кваліфікації, або ступінь бакалавра в галузі європейських досліджень, наприклад. Студенти, які вибирають для вивчення курс з європейського права буде мати збагачений міжнародної академічної досвід.

Яку кар'єру з курсу в європейського права?

Курс європейського права готує осіб йти на роботу для багатонаціональних державних і неурядових організацій, міжнародних юридичних фірм, підприємств, університетів та інших державних або приватних установах як юристи, радниками, консультантами або вчителів.

Скільки коштує пройти курс з європейського права?

Витрати на взявши курс з європейського права може змінюватися в залежності від кількості тижнів або курсу годин, місцезнаходження, спеціалізації та університету. Фінансова допомога може бути доступна для заявників за шкалою з урахуванням потреб або на основі особистих заслуг. Університети забезпечить більш конкретну інформацію за запитом, який може бути легко представленої на цьому сайті.

Які вимоги для курсу європейського права?

Передумови для курсу європейського права відрізняються один від одного. Деякі вимагають атестат про середню освіту, а інші вимагають бакалавра або ступінь рівня дипломованого. Право програми навчання складаються з необхідних лекцій, курсових і письмових іспитів.

Навіщо приймати онлайн курс європейського права?

Курси Онлайн права є варіантом для працюючих фахівців або людей з напруженим графіком. Право програми можуть бути прийняті в Інтернеті, з усіма необхідними матеріалами, наданими в цифровому вигляді. Багато університетів і школи пропонують онлайн-курси європейське право, усуваючи необхідність поїхати в кампусі або жертву роботі в одному 'и нинішньої роботи.

Як записатися на курс європейського права?

Пошук для вашої програми нижче, і, звертайтеся безпосередньо в приймальній комісії школи за вашим вибором, заповнивши у головній формі.

Згорнути
Інші варіанти в цій галузі знання: 
format_list_bulleted Фільтри
Сортувати за:
  • Популярні Останні назва
  • Популярні
  • Останні
  • назва
Eötvös Loránd University
Будапешт, Угорщина

Сучасна і прогресивна програма розроблена таким чином, щоб дати студентам знання, необхідні для розуміння поточних податкових питань світу, в якому ми живемо. Наш викладацький ... +

Сучасна і прогресивна програма розроблена таким чином, щоб дати студентам знання, необхідні для розуміння поточних податкових питань світу, в якому ми живемо. Наш викладацький склад забезпечує збалансовану освіту з точки зору теорії та практики. -
курс
заочно
англійська
Вер 2021
Кампус