ВИМОГИ ДО в'їзду

Майстер програми законів пропонується тим, з професійної кваліфікації права (бакалавр права, доктор юридичних наук або еквівалент).

ОПИС ПРОГРАМИ

Магістр права є аспірантом кваліфікації закон, який забезпечує максимальну гнучкість і можливість вибору з широким спектром спеціалізованих областях, тобто ви можете проектувати ступінь вашого господаря, щоб вона відповідала вашої області інтересів і професійних потреб. Ті, хто прагне розширити свої знання в тій чи іншій області виграють від розслідування сучасних правових питань, як від міжнародних та місцевих точок зору, розвиваючи свої юридичні дослідження та письмові навички.

структура програми

Ви повинні пройти 8 предметів:
Обов'язковий закон За умови дотримання (1)

  • Advanced Legal Міркуючи, дослідження і написання

Закон факультативи (7)

Студенти повинні вибрати сім предметів зі списку післявузівської факультативних права.
Студенти також можуть захотіти провести спеціалізацію в межах їх ступеня, вибираючи чотири предмети права в рамках затвердженої області дослідження. До них відносяться:

  • Канадське законодавство і практика
  • Корпоративне і комерційне право і практика
  • Вирішення спорів
  • Міжнародний бізнес і фінансове право
Студенти можуть відмовитися від спеціалізації, але повинні прийняти всі факультативні (загальна 70cp) з аспірантських пропозицій на юридичному факультеті. Немає загальних факультативи не пропонуються в цій програмі.
При необхідності спостереження в наявності, ви можете вибрати для заміни двох факультативних предметів з незначною дисертації після затвердження юридичного факультету.

ПРОФЕСІЙНІ РЕЗУЛЬТАТИ

Магістр права забезпечує післядипломну кваліфікацію, що розширює знання випускника або практикуючого в обраній галузі спеціалізації.
Доступні навчальні програми:
  • англійська

Переглянути 4 інших курсів в Bond University »

Цей курс Кампус засновані
Start Date
Січ 2020
Duration
54 Тижнів
Денне навчання
Price
35,240 AUD
За розташуванням
За датою
Start Date
Січ 2020
Кінець терміну надання заяв

Січ 2020

Location
Кінець терміну надання заяв
End Date

Apurva Agarwal (LLM, '03) Mumbai