Магістратура права (загальне)

Наша Магістратура права (загальне) забезпечує захоплююче і гнучкий підхід до аспірантури, що дозволяє побудувати LLM курс відповідно до ваших фахівців інтереси і потреби.

Про Закон LLM

Цей курс ідеально підходить для тих, хто не бажає спеціалізуватися в певній галузі права, а скоріше демонструють здатність в діапазоні предметних областей. Вам надається повний вибір, над якою модулів для вивчення з нашого широкого діапазону предметних областях, включаючи міжнародної торгівлі та комерційного права; Корпоративні і Законодавство про неспроможність; Право інтелектуальної власності; Нафта, газ і Гірський закон; Спортивне право; Права людини і правосуддя; і Закон про охорону здоров'я та етики.

Чому саме цей курс?

 • Виберіть для вивчення комбінації модулів з нашого різноманітного діапазону предметних областей.
 • Ідеально підходить для тих, хто хоче, щоб їх вивчення Закону широкій основі.
 • Кравець ваш ступінь магістра відповідно до ваших потреб кар'єри.
 • Повний і неповний робочий день дослідження маршрути.
 • Відвідувати Міжнародна літня школа і вивчити закон в європейському контексті.
 • Стипендій.
 • Окремі модулі можуть бути вивчені для розвитку безперервного професійного (CPD) нагород.

Модулі

Ви будете вивчати шостій викладав модулі слідують дисертації. Виберіть будь шість модулів з доступних по нашій LLM портфеля. Погляньте на модулях, наявних в кожній предметній області:

 • Корпоративні і Законодавство про неспроможність
 • Закон здоров'я та етики
 • Права людини і справедливість
 • Право інтелектуальної власності
 • Міжнародна торгівля та комерційне право
 • Нафта, газ і Гірський закон
 • Закон Спорт.

Ви почнете свій дисертацію після завершення цих модулів.

Оцінка

У кожному випадку модулі оцінюються через один шматок курсової роботи. Це, як правило, приймає форму Проблемно або твір в стилі питання, але буде залежати від модуля. Ви можете уявити і отримати зворотній зв'язок на оцінках протягом кожного модуля.

У дисертації 18000 до 20000 слів і досліджував і написав самостійно під керівництвом експертів вченого.

Як вчитися?

Навчальний рік для LLM курсів розділений на три частини: два десятки-тижневих вираженні (термін один не працює з початку навчального року до різдвяних канікул, строком на два між Різдвом і Великоднем) і літній період.

Студенти денної форми навчання - які закінчують курс протягом одного навчального року - вивчення трьох модулів у кожній термін і завершити дисертацію протягом літа.

Частина часу студенти - які закінчують курс протягом двох навчальних років - вивчення трьох модулів по Правила одне і двох в кожному році (шість у цілому), починаючи роботу з дослідження їх дисертацію протягом першого літнього періоду та його завершення протягом другого.

На повний і неповний робочий день режимів модулі викладав протягом тижня. Залежно від вашого графіка, ви можете очікувати, щоб бути присутнім на більш ніж один день. Семінари під керівництвом академіків, але, як правило, вимагають провести широку підготовчу роботу, керуючись і часто пов'язані короткі презентації або інші вклади.

Вимоги до вступу

Великобританія

 • Хороший ступінь права, 2.2 або вище.
 • Кандидати, чия перша ступінь не є законом, вимагатимуть надання доказів прихильності до предмету LLM, які вони хочуть вивчати.
 • Кандидати з інших дисциплін будуть вітатися у відповідних обставинах, особливо якщо вони мають досвід у цій галузі, навіть якщо не в якості юристів.

Ми зазначаємо ці мінімальні вимоги до в'їзду, але ми окремо оцінимо вашу здатність користуватися цією програмою. Ми іноді пропонуємо місця на основі нестандартних кваліфікацій, а також промислового або професійного досвіду.

Міжнародний

Ми приймаємо кваліфікацію зі шкіл, коледжів та університетів у всьому світі для вступу на наші ступені UG та PG. Якщо ви не знаєте, як ваша кваліфікація відповідає міжнародним вимогам наших курсів, будь ласка, відвідайте нашу міжнародну сторінку кваліфікації.

Курси фундації

Якщо вам потрібно зробити базовий курс для задоволення наших вимог курсу, будь ласка, відвідайте Nottingham Trent International College (NTIC). Якщо ви вже вчитеся в Великобританії в школі або коледжі і хотів би знати, якщо ми можемо прийняти вашу кваліфікацію, будь ласка, відвідайте нашу сторінку підготовчі курси.

Вступні вимоги англійської мови

Якщо англійська мова не є вашою рідною, ви повинні показати нам, що ваші навички мови достатньо сильні для інтенсивного академічного навчання. Для цього курсу ми, як правило, вимагаємо одного з наступних дій:

 • IELTS 6.5 з мінімальним 5,5 в кожному навику.
 • Еквівалент англійської мови кваліфікації.
Доступні навчальні програми:
 • англійська

Переглянути 9 інших курсів в Nottingham Trent University - Nottingham Law School »

Цей курс Кампус засновані
Duration
1 - 2 Років
Заочне навчання
Денне навчання
Price
6,500 GBP
Повний робочий день та 3,250 фунтів стерлінгів для неповного робочого дня для студентів, які навчаються вдома, - 12 900 фунтів стерлінгів і 6 450 фунтів стерлінгів для іноземних студентів
За розташуванням
За датою
Кінець терміну надання заяв
Location
Кінець терміну надання заяв
End Date