4 Право Програми в Закон про освіту 2024

Фільтри

Фільтри

 • Правознавство
 • Адміністративно-правові дослідження
 • Закон про освіту
Сфери навчання
 • Правознавство (4)
 • Повернутися до основної категорії
Локації
Знайти більше місць
Тип ступеня
Тривалість
Темп навчання
Мова
Мова
Формат навчання

  Право Програми в Закон про освіту

  Що таке Закон про освіту?

  Закон про освіту, або закон про освіту, — це сукупність правових норм, які стосуються надання та управління освітою. Закони про освіту приймаються на федеральному, штатному/провінційному, місцевому або територіальному/муніципальному рівнях у країнах по всьому світу. Є незліченна кількість судових рішень, які впливають на закон про освіту, наприклад ті, що стосуються прав людини, громадянських прав і релігійної свободи.

  Закони про освіту можуть мати міжнародний або національний характер. Деякі приклади включають право на освіту, визнане Загальною декларацією прав людини ООН, закони про обов’язкове відвідування школи, закони про вік повноліття, закони про дитячу працю, закони про безкоштовну державну освіту, приватні школи, які регулюються, ваучери на освіту та закони про приватизацію освіти.

  Які переваги вивчення освітнього права в університеті?

  Програми освітнього права мають на меті підготувати студентів до кар’єри в галузі освіти та прав людини. Випускники цих програм працюють юристами, суддями, арбітрами, викладачами, дослідниками, політиками та планувальниками. Курси зосереджені не лише на юридичній стороні освіти, але також включають курси з соціальних наук, таких як формування політики та економіка, щоб забезпечити всебічне розуміння цієї галузі.

  Як освітній юридичний курс допоможе вашій майбутній кар'єрі?

  Закони про освіту часто складні та важкозрозумілі навіть для юристів із досвідом у цій сфері. Людина, яка добре знає законодавство про освіту, швидше за все, буде розглянута для більш складних з інтелектуального боку ролей або для кар’єри, яка потребує повного розуміння законодавства про освіту. Ступінь освітнього права може надати вам передову інформацію про поточні дискусії в цій галузі, що стане в нагоді, оскільки ви прагнете бути в курсі змін у своєму професійному середовищі. Багатьох студентів, які вивчають освітнє право, також приваблює ця галузь права через те, що їхні курси охоплюють такий широкий спектр різноманітних тем, які сприяють розумінню освіти як більшої концепції.