1 Право Програми в Закон про відшкодування моральної шкоди 2024

Фільтри

Фільтри

 • Правознавство
 • Цивільне правознавство
 • Закон про відшкодування моральної шкоди
Сфери навчання
 • Правознавство (1)
 • Повернутися до основної категорії
Локації
Знайти більше місць
Тип ступеня
Тривалість
Темп навчання
Мова
Мова
Формат навчання

  Popular study format

  Право Програми в Закон про відшкодування моральної шкоди

  Що таке Закон про тілесні ушкодження?
  Закон про тілесні ушкодження зосереджується на законі, який стосується випадків фізичних і психічних ушкоджень. Це може включати шкоду, спричинену транспортними засобами, медичну помилку, відповідальність за продукт, дефектну конструкцію (будівлі), відповідальність за приміщення (травми в громадських місцях) або недбалість організації чи особи.

  Кар'єра в галузі права у справах про тілесні ушкодження
  Будучи студентом із права щодо особистих травм, ви матимете можливість спеціалізуватися в ряді областей, зокрема: законодавство про медичну недбалість, законодавство про відповідальність за продукцію, травми на роботі чи в громадських місцях (відповідальність у приміщеннях), страхова компенсація за травми, заподіяні іншою стороною. .

  Що я буду вивчати під час отримання ступеня з права щодо особистих травм?
  Під час отримання ступеня права про особисті травми вас навчать про низку актуальних питань, включаючи: природу та причини травм, юридичну відповідальність за травми та системи компенсації. Ви також вивчатимете низку предметів, пов’язаних із законом про тілесні ушкодження, таких як: деліктне право, кримінальне право, конституційне право та доказове право.
  Які переваги вивчення Закону про тілесні ушкодження?
  Вивчення права про тілесні ушкодження має багато переваг. Очевидною перевагою є те, що він пропонує високий рівень безпеки робочих місць, причому кількість вакансій, пов’язаних із законодавством про тілесні ушкодження, за прогнозами, значно зросте в найближчі роки. Як випускник програми «Право у справах про тілесні ушкодження» ви часто можете знайти роботу у фірмах, що спеціалізуються на цьому праві, а також у великих страхових компаніях.