Зв’яжіться зі школами напряму – порівняйте багаторазовий Право Програми в Закон про відшкодування моральної шкоди 2023

1 Право Програми в Закон про відшкодування моральної шкоди 2023

Огляд

Що таке Закон про тілесні ушкодження?
Закон про тілесні ушкодження зосереджується на законі, який стосується випадків фізичних і психічних ушкоджень. Це може включати шкоду, спричинену транспортними засобами, медичну помилку, відповідальність за продукт, дефектну конструкцію (будівлі), відповідальність за приміщення (травми в громадських місцях) або недбалість організації чи особи.

Кар'єра в галузі права у справах про тілесні ушкодження
Будучи студентом із права щодо особистих травм, ви матимете можливість спеціалізуватися в ряді областей, зокрема: законодавство про медичну недбалість, законодавство про відповідальність за продукцію, травми на роботі чи в громадських місцях (відповідальність у приміщеннях), страхова компенсація за травми, заподіяні іншою стороною. .

Що я буду вивчати під час отримання ступеня з права щодо особистих травм?
Під час отримання ступеня права про особисті травми вас навчать про низку актуальних питань, включаючи: природу та причини травм, юридичну відповідальність за травми та системи компенсації. Ви також вивчатимете низку предметів, пов’язаних із законом про тілесні ушкодження, таких як: деліктне право, кримінальне право, конституційне право та доказове право.
Які переваги вивчення Закону про тілесні ушкодження?
Вивчення права про тілесні ушкодження має багато переваг. Очевидною перевагою є те, що він пропонує високий рівень безпеки робочих місць, причому кількість вакансій, пов’язаних із законодавством про тілесні ушкодження, за прогнозами, значно зросте в найближчі роки. Як випускник програми «Право у справах про тілесні ушкодження» ви часто можете знайти роботу у фірмах, що спеціалізуються на цьому праві, а також у великих страхових компаніях.

Детальніше

Фільтри

  • Правознавство
  • Цивільне правознавство
  • Закон про відшкодування моральної шкоди
Сфери навчання
  • Правознавство (1)
  • Повернутися до основної категорії
Локації
Знайти більше місць
Тип ступеня
Тривалість
Темп навчання
Мова
Мова
Формат навчання

Супутні галузі навчання