бакалавр права (LLB)

Загальні відомості

Опис програми

Бакалавр програми Законів (LLB) з, поряд з Майстрами законів, Майстрами права навколишнього середовища, і доктора філософії, пропонують школи USP в правах. Ці програми особлива увага приділяється правовим системам південній частині Тихого океану, особливо в патентах США 12 членів Країни: Острови Кука, Фіджі, Кірібаті, Маршаллові Острови, Науру, Ніуе, Самоа, Соломонові Острови, Тонга, Токелау, Тувалу і Вануату. Також в програмі є розуміння законів колишніх імперських держав регіону, такі як Австралія, Нова Зеландія, Великобританія і Франція. Школа має сильний дослідний профіль в ряді областей, в тому числі екологічного права та політики, звичаєвого права і земельного права.

Фіджі логотип

Ступінь бакалавра права (LLB) з Університету південної частини Тихого океану акредитована через Фіджі Рада з юридичної освіти, Який працює під керівництвом з Декрет практикуючих юристів 2009. Ступінь визнається Радою задовольняє академічних вимог для вступу в якості практикуючого юриста в Фіджі. Акредитація Фіджі також приймаються в якості питання конвенції в інших юрисдикціях USP регіону з метою допуску до юридичної практики в цих країнах.

LCA логотип

Крім того, LLB курси також акредитовані Закон Вступникам Консультативний комітет Ради права Австралії.

Бакалавр юридичних наук пропонується в якості чотирирічної програми лицем до лиця на Emalus Campus, але також пропонується в Інтернеті на відстані і гнучкий режим навчання.

леді-справедливість-2388500_960_720

Спеціальні вимоги до вступників:

Для того, щоб бути допущені до бакалавр права людина повинна мати: а) прийнятий Сенатом впізнаваним Форму 7 або еквівалентний іспит з 60% (або еквівалент) англійською мовою; або б) зустрічалися зрілі критерії прийому студентів; або в) ступінь бакалавра з USP, або ступеня або еквівалентну кваліфікацію бакалавра за участю очного навчання по крайней мере, трьох років від іншого визнаного вищого навчального закладу. (Студенти, допущені за цією статтею відомі як Graduate Абітурієнти).

Вимоги до програми:

Бакалавр права складається з 32 курсів, з яких 8 знаходяться на 100-рівні, 8 знаходяться на рівні 200-й 16 знаходяться на 300-рівні.

Останнє оновлення Бер 2020

Про навчальний заклад

The University of the South Pacific (USP) is the premier provider of tertiary education in the Pacific region and an international centre of excellence for teaching, research consulting and training o ... Детальніше

The University of the South Pacific (USP) is the premier provider of tertiary education in the Pacific region and an international centre of excellence for teaching, research consulting and training on all aspects of Pacific culture, environment and human resource development needs. Згорнути