бакалавр законів з ризиком

Загальні відомості

Опис програми

Акредитований: Law Society of Scotland

Ця програма, перша в своєму роді в Шотландії, була розроблена у відповідь на зростання правового регулювання у всіх секторах та відповідну потребу в бізнес-організаціях щодо їх відповідності вимогам.

Нещодавні події, включаючи світову фінансову кризу та нещодавно голосування "Brexit", підкреслювали невизначеність та розширення діапазону та ступінь ризику, що стоять перед бізнесом, і тому висвітлили потребу в експертизі щодо бізнесу та юридичного ризику. Таким чином, зростає сподівання, що адвокати будуть активними у прогнозуванні та запобіганні неетичній та незаконній поведінці в усіх сферах суспільства.

Основна мета програми, акредитованої Адвокатським товариством Шотландії, - забезпечити вас юридичними знаннями, навичками, цінностями та ставленнями, необхідними для кар'єри у наданні бізнесу та юридичної експертизи, орієнтованої на ризик, або як незалежний адвокат , адвокат або професійний ризик в рамках організації.

Ви отримаєте фундаментальні знання про правову систему та законодавство Шотландії, поєднуючи юридичну підготовку з дослідженнями в сфері бізнесу та юридичного управління ризиками. Багато випускників продовжують приймати Диплом у галузі професійної юридичної практики (PEAT1), що є наступним етапом для тих, хто бажає отримати кваліфікацію як адвокат.

Ваша кар'єра

Випускники можуть розраховувати на кар'єри в галузі торгівлі та промисловості, банківські та страхові послуги, управління та управління, державні послуги, юридичні професійні та консультаційні послуги тощо, а також у зростаючому секторі консалтингу. Крім того, випускники можуть займатися кар'єрою в юридичній галузі як спеціалісти з надання послуг, пов'язаних із загальним ризиком та зокрема юридичним ризиком.

Що ви будете вивчати

1-й рік

Вступ до правових систем та навчання, кримінальне право та докази, публічне право, шотландський закон: права людини, держава та підзвітність, зобов'язання, трасти, правонаступництво та сімейне право

Рік 2

Комерційне право, навички юридичної зайнятості, законодавство ЄС, право на побудоване та природне середовище, сучасні питання управління ризиками

Рік 3

Юриспруденція та соціальна теорія, Управління ризиком дотримання та поведінки етики, Управління безперервністю бізнесу та планування, вибір двох варіантів Закону та одного модуля ризику

4 Рік

Дипломна робота в поєднанні з вибором двох варіантів Закону та двох модулів ризику

Вимоги до вступу

Всі вимоги щодо в'їзду, перераховані тут, повинні використовуватися як керівництво та представляти мінімально необхідний для розгляду запит. Заявникам, які здійснили умовну пропозицію місця, може бути запропоновано досягти більшого, ніж вказано.

1-й рік

SQA Вища

AABBB, включаючи англійську плюс Nat 5 Maths в C

Рівень

BBB включаючи англійську / Law PLUS GCSE Maths на C / 4

ILC вище

H1, H2, H2, H3, H3, включаючи англійську на рівні H2 або вище PLUS Maths на O1

IB Diploma

28 балів повинні включати англійську мову та математику

BTEC

Рівень 3 Розширений диплом з відповідного предмету в DDM PLUS A Level Англійська / Право в B PLUS GCSE Mathematics at C / 4

Англійська мова

Заявники, чия рідна мова не є англійською, зазвичай вимагатиметься, щоб IELTS загалом складав 7,0 з 6,5 в кожному елементі або еквіваленті.

Додаткова інформація

Інші академічні та професійні кваліфікації

Кожна програма до ГПА розглядається на індивідуальній основі. Якщо ви не мають типові академічні кваліфікації входу, але може продемонструвати відповідний досвід роботи і / або кредитів від визнаних професійних організацій, ви можете мати право увійти в цей процес, сприяючи визнання університету попереднього схеми навчання.

міжнародні Шляхи

Якщо ви не відповідають вимогам англійської мови, ви можете мати право на англійську для університету навчальної програми.

Комісії та фінансування

Плата за навчання залежить від вашого статусу. Що таке моя студентська плата?

Вартість навчання 2018/19

  • Будинок: £ 1820
  • RUK: £ 9250 *
  • ЄС: 1820 фунтів стерлінгів
  • Міжнародний: 11 500 фунтів стерлінгів

* Загальна плата за навчання для студентів РУК, які закінчують три-чотирирічний курс, обмежена на суму 27 750 гривень. Спеціальні збори підлягають підтвердженню шотландським урядом і можуть змінюватися після підтвердження.

Якщо ви розпочнете навчання у вересні 2018 або січні 2019 року, це щорічні або модульні збори, які застосовуються до тривалості вашого курсу; однак плата може змінюватися. Щоб дізнатись, як змінюються гонорари, перегляньте нашу політику щодо винагород та відшкодування.

Додаткові витрати

Окрім курсового навчання, ви можете зіткнутися з додатковими витратами під час вашого навчання в університеті.

Стипендії

Ми забезпечуємо якісну освіту за справедливу ціну; як Університет загального добробуту, ми прагнемо пропонувати доступну вищу освіту для талановитих учнів, залишаючи нашу плату за навчання низькою та надаючи щедрий стипендіальний пакет понад 2,5 мільйонів фунтів на рік.

Якщо у вас є будь-які запитання чи запити стосовно стипендій, доступних для 2018/19, будь ласка, звертайтеся до команди з опитування студентів.

Міжнародні дати початку навчання для студентів

Для нових іноземних студентів орієнтаційні події починаються 15 вересня 2017 року . Цей додатковий час спеціально розроблений, щоб допомогти новим іноземним студентам вставати до Великобританії та ГКУ до початку загальної індукції та викладання студентів.

У цей період відбудеться безліч цікавих та інформативних заходів, включаючи кампус та екскурсії по місту, а також урочисті заходи, де ви зможете зустрітися з іншими іноземними студентами.

Методи оцінки

Наша стратегія навчання та навчання спрямована на забезпечення наших студентів знаннями, навичками та атрибутами, які працюють як гнучкі, незалежні учнів протягом усього життя, при розробці та впровадженні інноваційних та відповідних навчань та викладання на основі чітких досліджень та стипендій.

Ми використовуємо широкий спектр методик оцінки за ступенем, деякі з яких спеціально розроблені для підвищення кваліфікації наших студентів на робочому місці. Наприклад, макети занять засідань засідань приймаються по ряду модулів, оскільки розробляють різноманітні юридичні документи. Ми також знімаємо наших учнів, які здійснюють інтерв'ю з клієнтами.

Методи навчання

Різні методи навчання та навчання, які ми використовуємо, призначені для забезпечення того, що програма є професійно актуальною та академічно складною. Використовується широкий спектр методів, включаючи зйомку, в якій використовується спеціальний зал, в якому студенти зможуть знімати та аналізувати вистави.

Ми розвиваємо цифрову грамотність наших студентів; в модулі "Навички юридичної служби" студенти отримують можливість брати участь в спільних дослідженнях за підтримки програм соціальних закладок або вивчати використання Twitter для покращення їхнього досвіду навчання. Інноваційні модулі, такі як Медіа та Медіація та Юридичні навички, також є частиною навчального плану.

Наші студенти мають можливість взяти на себе кредитний досвід роботи через наш модуль професійних посилань. Вони також мають можливість взяти участь у Конкурсі зі студентського правозахисного товариства, який проходить у нашому спеціалізованому дитячому залі. Фінал цього змагання проводиться в фактичному залі суду в Глазго перед практикуючим суддею.

Ми пропонуємо заняття з працевлаштування в межах модулів та спеціальних сеансів спільно з Студентським юридичним товариством. Сесії включають: виграш CV та заявки для студентів-юристів, отримання стажування та враження під час інтерв'ю для студентів-юристів.

Останнє оновлення Жов 2017

Про навчальний заклад

Corporate responsibility and sustainability are fundamental concerns for every organisation. The Glasgow School for Business and Society seeks to address the complex challenges of the global economy, ... Детальніше

Corporate responsibility and sustainability are fundamental concerns for every organisation. The Glasgow School for Business and Society seeks to address the complex challenges of the global economy, while delivering social benefit to local and global communities. Згорнути