Ступінь магістра права на природоохоронне право

Загальні відомості

Опис програми

Цей університетський ступінь магістра забезпечує фундаментальні та спеціальні знання з екологічного права. Він приділяє особливу увагу різним галузям дисципліни, а також займається різними неюридичними предметами, пов'язаними з технічними, географічними, економічними та діловими аспектами навколишнього середовища

Юридичний факультет пропонує спеціальну програму, що дозволяє студентам одночасно вивчати ступінь магістра юридичної практики спільно з іншим магістерським курсом викладання на юридичному факультеті, і таким чином отримати юридичну спеціалізацію.

Співпрацюючі інститути

 • Центр д'Астуді де Дрет Амбіентал де Таррагона (CEDAT)

Вхід

Ступінь магістра призначена для студентів з попереднім навчанням у галузі права, політичних наук та державного управління, економіки державного управління та управління, журналістики, бізнес-досліджень, трудових досліджень, бізнес-наук та інших суміжних областях.

Загалом, ступінь магістра може бути корисною для випускників у інших областях соціальних наук, а також екологічних наук та біології. Ступінь магістра також підходить для кандидатів з інших галузей знань, і він має намір додати нові академічні знання та більше навичок та кваліфікацій до свого професійного та професійного досвіду.

Необхідна конкретна документація

Окрім обов'язкової загальної документації, необхідної для попереднього зарахування в програму, ви також повинні надати такі документи:

 • Лист мотивації для академічної координації.
 • Доказ компетентності в мовах, відмінних від іспанських.

Ви також можете подати інше навчання, пов'язане з змістом ступеня магістра (курси, семінари або інші навчальні заходи), для яких необхідно надати докази.

Критерії відбору

 1. Відповідність кваліфікації: до 30 балів. Кваліфікація буде класифікована відповідно до наступної шкали:
  • Ступінь у галузі права: до 30 балів.
  • Ступінь у галузі екології та соціальних наук: до 15 балів
  • Інші кваліфікації: 0 балів.
 2. Оцінка студента академічної рекорду в університетському ступені, що кваліфікує їх для вступу до магістра: до 35 балів.
 3. Лист мотивації: до 15 балів.
 4. Компетенція на мовах, відмінних від іспанських: до 15 балів.
 5. Інше навчання, пов'язане з змістом магістра: до 5 балів.

Карєрні можливості

URV «s факультет юридичних наук відповідають за ступінь магістра університету в області права навколишнього середовища, офіційної ступінь визнаної європейського простору вищої освіти.

Міждисциплінарний характер ступеня магістра права університету на навколишнє середовище надає учням можливість отримати доступ до широкого кола професійних кар'єрів. Вони також можуть вирішити продовжити свою академічну підготовку шляхом зарахування до докторської програми в галузі права. Серед відкритих для них кар'єрних можливостей є наступні:

 • Державне управління (міські ради, губернські ради, районні ради, торгові палати та інші органи влади): працюють екологічними фахівцями.
 • Неурядові організації: надання технічної та юридичної консультації.
 • Приватні компанії: надання технічної та юридичної консультації.
 • Екологічна захист інформації: надання технічної та юридичної консультації; примирення та посередництво в навколишньому середовищі.
 • Консультації та аудит навколишнього середовища.
 • Екологічна журналістика.
 • Екологічні дослідження та докторантура.
 • Екологічна освіта.
 • Викладання та дослідження в університетах та інших дослідницьких центрах.
Останнє оновлення Червень 2018

Про навчальний заклад

The Universitat Rovira i Virigili is located in the province of Tarragona, close to Barcelona, in one of the most popular tourist destinations in Europe. It is a young and dynamic university serving ... Детальніше

The Universitat Rovira i Virigili is located in the province of Tarragona, close to Barcelona, in one of the most popular tourist destinations in Europe. It is a young and dynamic university serving the needs of society, with an international outlook and a close relationship with our immediate socioeconomic environment. Згорнути