Ступінь магістра в галузі права

Загальні відомості

Опис програми

закон

Введення

З новими правилами, встановленими Законом 34/2006, від 30 жовтня, про доступ до професії юриста і адвоката і Королівським указом 775/2011 від 3 червня, про затвердження Положення про затвердження закон 34/2006 від 30 жовтня про доступ до професії барристера і солісітеру судів, проведення попередньої підготовки стає обов'язковою вимогою для розвитку юридичної професії.

The Магістр праваЩо дає доступ до тесту кваліфікації на звання адвоката / а, викладається спільно УДК і ICACOR через Школу юридичної практики «Iglesias Коррал Дін.»

Основна мета Майстри спрямована на те, щоб студенти отримують навички, вміння і навички, які дозволять їм здійснювати професію юриста разів перевищує відповідний державний тест. Таким чином, ви можете colegiarse і відкрити відповідний професійний офіс.

Навіщо вивчати ступінь

Місто Ла-Коруньї і його агломерації має важливе розвиток секторів послуг і промисловості потрібні фахівців в юридичній професії. У місті базується найвищий судовий орган автономного співтовариства, Високого суду Галісії, на додаток підраховувалися на значну кількість залів судових засідань і першої і другої інстанції.

Також в столиці herculina урядової делегації в Галичині і ряд регіональних органів осідає, що визначає правові відносини з державною адміністрацією на різних територіях. Що стосується приватного сектора, вони особливо значимі компанії, присвячені світу банківських і текстильної промисловості, все з ясною необхідність шаф або юридичних послуг.

Цей майстер має чітке керівництво або практику кар'єри. Крім того, майстер включає в себе 30 кредитів обов'язкових переважно розроблені в юридичних фірмах зовнішніх практик, а й в інших установи, виділити для бажаючих практикувати в якості адвоката (в основному адвокатських контор приватних компаній і державних установ, державного або муніципального рівня) ,

Що ви дізнаєтеся

Методологія та програмування засновані на активній участі і підготовці кадрів і поступового засвоєння досвіду і правового обґрунтування. Йдеться про отримання студентів придбати деякі необхідні професійні навички.

Організація плану, як правило, отримує, що з самого початку, студент розвиває в своїх методах здійснення професії адвоката.

структура Дослідження

Дослідження ділиться на три семестри. Зовнішні практики виконуються в другому і третьому кварталі.

Майстер, відвідувати заняття, організовані в дві групи, вранці і ввечері, з обов'язковою участю в не менше 80% сесій.

Модуль I: Single

 • Поперечна етики та методи
 • інструментальні методи
 • Громадянське Судова практика
 • Громадянська практика Sustantiva I
 • Процедурна і основна трудова практика
 • адміністративна практика
 • комерційна практика
 • податкова практика
 • Зовнішні практики II
 • Кримінальну Судова практика
 • Основна Кримінальна практика
 • Громадянська практика Sustantiva II
 • Розміщення я
 • Магістерська дисертація

професійні та наукові заходи

Навчання дозволяє їм отримати доступ до тесту, щоб отримати звання адвоката / а. Основна мета Майстри спрямована на те, щоб студенти отримують навички, вміння і навички, які дозволять їм здійснювати професію юриста разів перевищує відповідний державний тест. Таким чином, ви можете colegiarse і відкрити відповідний професійний офіс.

Рекомендований профіль

Практика закону є одним з найбільш важливих для випускників та права випускників виходів. Майстер спрямований на студентах, які мають намір практикувати в якості адвоката.

Загальні вимоги доступу

про доступ до Майстрам в законі повинен бути в розпорядженні ступінь бакалавра або випускник закон ступеня або інші рівноцінні ступенях, яка відповідає вимоги, викладені в статті 3 Королівського декрету 775/2011 від 3 червня положення Закону 34/2006 від 30 жовтня про доступ до професій барристера і соліситор судів, затвердженим.

Останнє оновлення Бер 2020

Про навчальний заклад

The University of A Coruña is a public institution whose primary objective is the generation, management and dissemination of culture and scientific, technological and professional knowledge through t ... Детальніше

The University of A Coruña is a public institution whose primary objective is the generation, management and dissemination of culture and scientific, technological and professional knowledge through the development of research and teaching. Згорнути
А Корунья , А Корунья , А Корунья , А Корунья , А Корунья , А Корунья , А Корунья , А Корунья , Феррол , Феррол + 9 Більше Менше