Ступені досліджень (MPhil / PhD) в галузі права

Загальні відомості

Детальніше про цю програму на сайті школи

Опис програми

Режим відвідування: повний або неповний робочий день


LLM (магістр законів) дозволяє студентам створювати власну програмну структуру, вибираючи курси з широкого спектру предметів та перспектив, включаючи порівняльне регіональне право, торговельне право, право та розвиток, комерційне право (включаючи банківське, авторське та патентне право) , права людини, екологічне право, ісламське право, вирішення суперечок та міжнародне право.

Програма LLM - це єдина юридична програма, яка може здійснюватися протягом одного року (повний робочий день) або неповний робочий день протягом двох, трьох або чотирьох років. Кожен студент повинен буде взяти викладені модулі, еквівалентні чотирьом повним одиницям. Дисертація буде варті додаткових двох повних одиниць та завершення програми LLM.

З дозволу викладача LLM студенти матимуть право вибрати один додатковий предмет або еквівалент із порівнянного модуля магістра в SOAS включаючи відповідний мовний модуль. Додатковий предмет може бути обраний замість повного або половинного предмета.

Іспити для всіх викладаються модулів будуть проводитись у травні / червні кожного року, і дисертація повинна бути представлена протягом вересня останнього року реєстрації. Оцінка для кожного модуля може змінюватися залежно від того, наскільки слід підкреслити дослідницьку складову кожного модуля.

Очікується, що всі студенти закінчать ступінь магістра права. Однак, студенти, які бажають закінчити «спеціаліст», можуть зробити це, вибравши три або більше модулів із відповідних предметних груп нижче. У кожному конкретному випадку студент повинен виконати дисертацію з цієї предметної групи.

Структура

Перший рік

Курсова робота

Протягом першого курсу кандидати з вищої освіти / кандидата наук повинні відвідувати Навчальний семінар з вивчення післядипломної освіти в юридичній школі, метою якого є ознайомлення їх з основними практичними та методологічними питаннями, пов'язаними з післядипломним юридичним навчанням. Цей курс знайомить кандидатів на посади з кандидатами на посади до магістра методологій, а також різних юридичних стипендій та теорій. Магістранти / кандидати-кандидати також можуть скористатися загальними семінарами з методології дослідження, що пропонуються Докторською школою SOAS .

До початку третього терміну першого курсу кандидати з кандидатів наук / кандидатів повинні скласти проект плану досліджень, який є інтегрованим документом на підставі методологічного документу, науково-дослідницького матеріалу, проекту дисертаційного резюме, проекту змісту, проекту бібліографії і графік роботи.

Оновлення

Всі кандидати на докторську дисертацію вперше зареєстровані як кандидати на посади в університеті. Процес модернізації - тобто оновлення реєстрації від MPhil до PhD - відбувається наприкінці першого року навчання (або еквівалент на неповний робочий день) і включає всіх членів Наглядового комітету в оцінку роботи кандидата на сьогодні . Зокрема, потенціал роботи буде розроблено в кандидатську дисертацію стандарту Лондонського університету. Вона базується на Плані дослідження та презентації цього плану Наглядовій комісії. Кандидати, які не оновлюються відповідно до цього процесу, не зможуть приступити до подання кандидатської дисертації, хоча вони можуть продовжити подавати за програмою MPhil після закінчення двох років повного дня реєстрації або еквівалент на неповний робочий день.

Важливе зауваження: докторантам потрібно буде виконати Інтернет-програму «Дослідницька доброчесність», як частину вимоги щодо модернізації.

Після 1-го року

Після першого курсу кандидати доктора повинні ретельно спланувати свій час, щоб вони могли закінчити свою дипломну роботу за часом до кінця третього року реєстрації. Процес, яким керується кожен кандидат доктора, керується їх дослідницьким проектом. Це може включати період польових досліджень, якщо цього вимагає характер проведеного проекту. Кандидатам доктора рекомендується брати участь у дослідницькій діяльності та заходах юридичної школи, включаючи докторський колоквіум, заходи, організовані науково-дослідними центрами, неофіційними групами для читання та семінаром наукових семінарів юридичної школи.

Важливе повідомлення

Інформація на сторінці програми відображає передбачувану структуру програми проти даної академічної сесії.

Дослідження та прийоми

Ми вітаємо заявки кваліфікованих студентів, які мають хороший ступінь магістра (або еквівалент за кордоном) з відповідного предмета для наукових ступенів в SOAS . Заявки слід подавати в Інтернеті.

Важливо подати заявку задовго до початку навчального року, в який ви хочете записатись, щоб дати нам час на обробку вашої заявки. Якщо ви подаєте заявку на отримання стипендії, можуть застосовуватися більш ранні терміни.

SOAS програма SOAS є конкурентоспроможною, і заявники повинні мати досвід високих навчальних досягнень та життєздатну пропозицію, яка сприятиме науково-дослідним інтересам кафедри. Зверніть увагу: ми відмовляємо від суто спекулятивних програм. Заявки на міждисциплінарні дослідження вітаються, але на одну кафедру може бути подана лише одна заява.

Вимоги щодо вступу

Мінімальний ступінь відзнаки вищого другого класу (або еквівалент) у галузі права. Ми вітаємо заявки від студентів, які мають ступінь відзнаки вищого другого класу (Високий 2: 2) та які мають інші відповідні кваліфікації чи досвід роботи.

Беззастережні вимоги до вступу до англійської мови

Кандидати, яким потрібна віза першого рівня для навчання у Великобританії, повинні надати сертифікат UKVI IELTS Academic від випробувального центру, затвердженого UKVI.

Міжнародні абітурієнти, які потребують візи рівня 4 для навчання у Великобританії

Тест Безумовний запис Безумовний вхід із внутрішньосесійною підтримкою
IELTS (академічний) 7,0 загалом або вище, 7,0 в під-балах. 7,0 в цілому або вище, принаймні 6,5 в під-балах

Заявники ЄЕП та ЄС

Тест Безумовний запис Безумовний вхід із внутрішньосесійною підтримкою
IELTS (академічний) 7,0 в цілому або вище, по 7,0 у кожному підрейтингу. 7,0 в цілому або вище, принаймні 6,5 в під-балах.
TOEFL IBT 105 загалом або вище, принаймні 25 підсумків. 105 загалом з мінімальним 22 в підрахунку.
АБО
100 в цілому з мінімум 25 у письмовій формі та 22 в інших підрейтингах.
Тест англійської мови Пірсона (академічний) 75 загальної чи більшої кількості, принаймні 70 в підсумках. 70 в цілому або вище, при мінімумі 65 у під-балах.
Останнє оновлення Бер 2020

Про навчальний заклад

SOAS University of London welcomes the brightest minds to study on its central London campus with like-minded individuals who feel passionately about contemporary world issues.

SOAS University of London welcomes the brightest minds to study on its central London campus with like-minded individuals who feel passionately about contemporary world issues. Згорнути