Старший статус LLB

Наша LLB (Hons) старший статус ступеня була розроблена спеціально для випускників, які хочуть перетворити в вивчення права. Окрім отримання ступеня кваліфікаційного права за два роки, ви зможете вивчити три варіанти LLB для підвищення вашої кар'єри. Для іноземних студентів цей ступінь також може надати вам пільги у вашій місцевому юрисдикції (зацікавлені заявники повинні перевіряти будь-які можливі винятки з їхньої місцевої юрисдикції до початку курсу).

Вимоги до курсу

  • Кандидати повинні мати 2: 2 або вище від ступеня бакалавра в будь-якій дисципліні. Студенти до 18 років, але не молодші 17 років, можуть подати заявку лише на наші Бірмінгемські, Лондонські Блумсбері та Манчестерські центри.
  • Міжнародні заявники: повинен мати рівень англійської мови, еквівалентний IELTS 6.5 або вище, принаймні на 6.0 в кожному компоненті.
Доступні навчальні програми:
  • англійська

Переглянути 16 інших курсів в The University of Law Undergraduate Programmes »

Останнє оновлення Жовтень 6, 2018
Цей курс Кампус засновані
Start Date
Вер 2019
Duration
2 Років
Денне навчання
Price
13,500 GBP
Комісії за 2019 рік: Великобританія / ЄС: 9 250 фунтів стерлінгів на рік. Міжнародний: 13 500 фунтів стерлінгів на рік. Плата зараховується на майбутні навчальні роки, тобто студент щорічно сплачуватиме однакову ціну.
За розташуванням
За датою
Start Date
Вер 2019
Кінець терміну надання заяв

Вер 2019

Location
Кінець терміну надання заяв
End Date