Свідоцтво про професійні юридичні дослідження (CILEx)

Загальні відомості

Опис програми

Огляд

Юридичний керівник - юрист-професіонал, який зазвичай працює з або під наглядом адвоката. Це може мати місце в приватній практиці або на державній службі. Наш сертифікат з професійних юридичних досліджень спеціально розроблений для студентів, які бажають пройти практику юридичного виконавця в Республіці Ірландія. Робота законного виконавця настільки ж різноманітна, як і робота адвоката, з яким вони працюють. Ця робота може бути оскаржена як суперечливою (наприклад, позов про тілесні ушкодження, стягнення боргу та сімейним законодавством), або неконфліктною (наприклад, консультування щодо складання заповіту чи передання). Юридичні виконавці регулярно мають справу з клієнтами, управління файлами, опрацювання судових процесів, відвідування суду, підготовка документів для переходу до адвокатів, відвідування консультацій та врегулювання зборів. Цей курс був розроблений нашим керівником програми для задоволення потреб у професійному контексті, який вона визначила під час своєї кар'єри як адвокат.

Програма професійних юридичних студій Independent College Dublin призводить до нагородження сертифікатом з професійних юридичних досліджень (юридичний керівник) після першого етапу. Програма була спеціально розроблена для тих студентів, які бажають пройти практику юридичного виконавця в Республіці Ірландія.

Цей курс затверджено Інститутом статуту правових виконавців. Студенти, які закінчили сертифікат першого етапу, мають право перейти на другий етап, диплом з професійних юридичних досліджень (юридичний виконавець).

Тривалість та доставка

Це 20-тижневий курс, який розпочинається 12 лютого 2020 року. Курс читатиметься тригодинними лекціями, що читаються щосереди з 18:30 до 21:30. Протягом 20 тижневих робочих днів буде близько чотирьох суботніх семінарів, які триватимуть з 9:30 до 12:30.

Місцезнаходження

Наші заняття проходять у Independent College Dublin , Блоці Б, Сталезаводі, Фолі-стріт, Дублін-1.

Змішане навчання

Курс буде викладатися як на уроці, так і через змішане навчання. Це полегшить студентів, які проживають за межами Дубліна, які бажають пройти курс. Класні лекції будуть записані та розміщені в Інтернеті для доступу студентів.

Протягом 20 тижнів буде проведено ряд суботніх семінарів, які вам потрібно буде відвідувати як частина змішаного підходу до навчання.

Знайомтесь з лекторами

Анастасія Уорд, BCL; Адвокат

Анастасія Ворд Л.Л. закінчила УКД за спеціальністю BCL (з відзнакою) та отримала кваліфікацію адвокатури в 1994 році, а проходила практику понад 20 років у барі. Починаючи з 1995 року, Анастасія читає лекції в таких різноманітних установах, як VEC City of Dublin (1997-2004), DIT (1999-2001), Griffith College Dublin (2001 - 2010) та юридичну школу від імені Юридичного товариства Ірландії. (1995–2009). У Юридичному товаристві, крім ролі асоційованого викладача, викладаючи, серед іншого, орендодавця та орендаря, цивільну та кримінальну адвокатуру, розвиток практики, переговорну теорію та практику, вона виступала в якості екзаменатора з питань цивільної та кримінальної адвокатури. В даний час Анастасія займає посаду керівника програми для магістра мистецтв у вирішенні спорів, а також сертифікат та диплом з ірландських юридичних досліджень. Крім того, вона читає лекції з теорії та динаміки спорів, теорії та практики переговорів, арбітражного закону та вирішення спорів на робочому місці за програмою МА; в той час як на CILEX та DILEX вона читає лекції з правових систем, контрактного та кримінального права, теорії та практики цивільних судових спорів, земельного права та транспортування, заповітів та правонаступництва та права компаній.

Надія Бхатті

Надія Бхатті закінчила ступінь LLB у Трініті-коледжі Дубліна. В даний час вона є кандидатом кандидата юридичних наук в Trinity College Dublin. Надія має понад шість років досвіду викладання студентів юридичного рівня на бакалаврському та професійному рівнях. Надія читає лекції за програмою LLB (з відзнакою) незалежного коледжу з конституційного права та адміністративного права. Вона проводить курси ЄС та конституційного права на підготовчому курсі FE-1, а також модулі з питань зайнятості та кримінального права на Диплом CILEx. Раніше навчався в юридичній школі в Трініті-коледжі в Дубліні з права зайнятості, вона також отримує диплом незалежного коледжу з трудового права.

Акредитація

Цей курс схвалюється Чартерним інститутом юридичних виконавців (CILEx). CILEx - це професійна асоціація для понад 20 000 юристів, юристів, адвокатів та інших юристів у Ірландії, Англії та Уельсі. Понад 50 років вони пропонують Pathway до гнучкої юридичної кар'єри.

Схема курсу

  • Частина 1: Вступ до ірландської правової системи; Юридичні дослідження
  • Блок 2: Закон про Тортс; Договірне право
  • 3 блок: цивільні судові процеси
  • Розділ 4: Земельне право та транспортні перевезення

Кожен підрозділ має 2-годинний іспит.

Що ми пропонуємо

Чартерний інститут судових виконавців (CILEx) є професійною асоціацією для понад 20 000 юристів, юристів, юристів та інших юристів в Англії та Уельсі. Понад 50 років вони пропонують неперевершений доступ до гнучкої юридичної кар'єри.

Заснований у 1892 році, Інститут юридичних виконавців став компанією з обмеженою гарантією в 1963 році за підтримки та співробітництва Юридичного товариства. 30 січня 2012 року вони були приєднані до Королівської хартії і тепер відомі як «Чартерний інститут судових виконавців».

Вимоги щодо вступу

Курс є відкритим, а для вступу немає вимог.

Комісії та оплата

Комісія за навчання становить 1850 євро для студентів, які базуються в Ірландії та ЄС. Оплата приймається за допомогою кредитного переказу, чека, банківського рахунку або кредитної / дебетової картки.

Останнє оновлення Бер 2020

Про навчальний заклад

Independent College Dublin has the perfect location for student life in Dublin: we are right in the very centre of the city, surrounded by cultural, academic and leisure attractions. Independent Colle ... Детальніше

Independent College Dublin has the perfect location for student life in Dublin: we are right in the very centre of the city, surrounded by cultural, academic and leisure attractions. Independent College Dublin’s primary goal is to bring our students through learning programmes that are relevant, stay with you forever, are the foundations of your future success and result in qualifications that are highly respected in your chosen field. Upon completion, your undergraduate, postgraduate or professional award in the various disciplines will be recognised wherever you go, both in Ireland and overseas. We are a goal-focused, career-orientated college. We pride ourselves on our personalised tuition, delivered to the highest academic standards in an interactive learning environment by highly qualified and friendly teaching staff. Згорнути