Підготовчий курс до тесту LSAT

Загальні відомості

Детальніше про цю програму читайте на сайті закладу

Опис програми

Ви готуєтесь до вступного тесту на юридичну школу (LSAT)?

Зареєструйтесь, щоб пройти безкоштовний діагностичний тест, щоб визначити свої сильні та слабкі сторони.

Оцініть найкраще! Поговоріть з нашими радниками з питань освіти та кар’єри, щоб дізнатись більше про наші онлайн-курси підготовки до тестів, вступ до університету та консультації щодо кар’єри.

Усі курси підготовки до тесту включають:

  • Відео уроки
  • Інтернет-навчальні матеріали
  • Багато варіантів практичних запитань щодо банків
  • Онлайн-заняття під проводом провідних інструкторів
  • Пробні іспити
  • Доступ до мобільних додатків у багатьох випадках

Вступ

Протягом майже десятиліття Grace Education - це Інститут цифрового дистанційного навчання для студентів та професіоналів, який поєднує консультації щодо прийому та підготовку до вступних іспитів до коледжу, бізнесу та аспірантури зі службами працевлаштування, консультаціями з управління кар’єрою та тренінгами з розвитку лідерських якостей, щоб розвивати академічне навчання протягом усього життя. прогресування та постійний професійний розвиток.

З моменту свого заснування в 2012 році, Grace Education співпрацювала з чудовими викладачами LSAT, розробляючи цифрові, індивідуальні, персоналізовані курси підготовки до тестів, щоб підвищити впевненість, підсилити стратегії складання тестів та покращити ваші результати.

Отримайте найкращі результати на LSAT за допомогою Грейс

Під час підготовки до вступу на американські та європейські програми юридичних шкіл кандидати повинні продемонструвати певне критичне читання, усні міркування та аналітичне мислення, виміряні стандартизованим тестом: LSAT.

На додаток до нашого тренінгу з підготовки до тестування до LSAT, багато наших студентів також користуються перевагами коледжів Grace Education коледжів для бізнесу чи випускників, щоб допомогти з поданням заяв на навчання в університеті та отримати доступ до високоселективних американських, британських та європейських коледжів та університетів.

З моментом заснування студентів 97% з моменту заснування в 2012 році, Grace Education допомогло сотням претендентів отримати доступ до престижних юридичних програм у Гарварді, Єлі, Стенфорді, Колумбії та Університеті Пенсільванії.

Крім того, багато з цих студентів продовжують велику кар'єру за допомогою тренерів Інституту кар'єри Grace Education та Інституту лідерства.

Педагогіка

Грейс будує свій успіх випробуваними методами навчання

Сильні та слабкі сторони студента визначаються діагностичним тестом. Його стиль навчання також визначається тестом на стиль навчання. Після аналізу студенти поєднуються з тренером з підготовки до іспиту, з яким вони організовують індивідуальний та індивідуальний курс, щоб найкраще підготувати їх до того, щоб вони набрали найкращі результати на іспиті.

Grace Education на основі прикладів, стратегії складання практичних випробувань, моделювання тестів та огляд є основою методів навчання Grace Education .

Студенти обирають день та час своїх особистих індивідуальних курсів.

Доступні гнучкі схеми оплати.

Ми є однією з небагатьох фірм, яка враховує географічну вартість життя за своїми цінами, щоб зробити наші програми та послуги доступними для всіх студентів, незалежно від того, де вони проживають.

Відгуки

« Я вважав, що курс LSAT Grace Education був чудовим. У мене був чудовий інструктор, який знав, що вона робить, і міг ефективно викладати методику. Матеріали курсу були чудовими, оскільки вони надавали величезну кількість питань та практичних тестів, які були взяті з попередніх LSAT. Завдяки урокам та самостійному перегляду, використовуючи навчальні матеріали в Інтернеті, я зміг збільшити свій бал на 18 балів від першого тесту до мого фактичного рівня LSAT. Цей курс мені порекомендували кілька друзів, і я був так радий, що послухав їх. З моменту проходження курсу я рекомендував його багатьом людям, які зараз записались на заняття, і впевнений, що вони також не будуть розчаровані на курсі. ”Кімберлі, США

« Курс підготовки до тесту Grace Education LSAT працює. Незалежно від того, чи шукаєте ви значного збільшення балів чи просто намагаєтесь отримати ці останні кілька балів, щоб досягти ідеального балу, курс Grace Education охопить вас. Ширина та глибина матеріалів є ключовими. Однак унікальна організація справжніх екзаменаційних питань, Інтернет-ресурсів та ефективних інструкторів - це те, що насправді змушує цей курс працювати. Якщо ви хочете опрацювати кожне коли-небудь опубліковане питання, вони всі містяться в матеріалах. Але якщо вам потрібно збалансувати шкільну роботу та цей курс, уроки Grace Education та домашні завдання роблять весь час, який ви проводите, найбільш ефективним. Найкраще те, що підхід Grace Education до ВСІХ питань є послідовним, тому, коли ви націлюєтеся на один тип запитань, який вас спокушає, ваша компетентність у всіх типах запитань збільшується. Я чув історії про викладачів в інших компаніях, що займаються підготовкою до тестів, які «вивчають тест разом зі студентами» (жах!), Але інструктори Grace Education не тільки першокласні, але вони пройшли інтенсивне навчання і доступ до великих, постійних навчальних ресурсів. ”Суніл, США

Останнє оновлення Жов 2020

Про навчальний заклад

Admissions consulting, university entrance exam preparation, employment placement services, career management & leadership training for the long run.

Admissions consulting, university entrance exam preparation, employment placement services, career management & leadership training for the long run. Згорнути