Просунута програма в міжнародних правових досліджень

Загальні відомості

Опис програми

Міжнародні дослідження на факультеті права в Деусто мають великий досвід як в області навчання і в області досліджень (Erasmus Mundus PLus, європейські проекти H2020).

Що таке просунута програма?

Це просунута спеціалізація програма, яка дозволяє селективної поглиблюючи інтенсивні і складні і актуальні проблеми міжнародної правової реальності.

профіль учасника

Це просунута програма спеціалізації для студентів в області права:

  • Студенти з бакалавра або ступінь в області права

Крім того, вони мають права Дирекції Назви осіб, ступінь бакалавра або підтримка в області міжнародних відносин, політології, соціології та управлінні бізнесом.

навчальний план

Диплом, який складається з 30 ECTS, пропонує дві спеціалізації маршрути виходять за вибором предметів, пропонованих:

Маршрут суб'єкт транснаціонального права і торгівлі

6

Суб'єкти маршрут Міжнародне публічне право ECTS
Екологічна політика Законодавство і ЄС з питань сталого розвитку 6
Закон і різноманітність в глобальному контексті 6
Міграція, притулок і Закон про біженців 6
Правосуддя перехідного періоду і міжнародне кримінальне право 6
Прозорість, Громадський Accountabillity і міжнародне податкове право 6


Навіщо програми підвищення в міжнародно-правових досліджень при Університеті Деусто?/>

1. Будучи університет з давньою традицією в міжнародному Учення

Міжнародні дослідження на факультеті права в Деусто мають великий досвід як в області навчання і в області досліджень (Erasmus Mundus PLus, європейські проекти H2020). Факультет складається з учених і дослідників, що працюють в міжнародній арені, частина академічних асоціацій (UACES, Європейська асоціація юридичних факультетів, AEPDIRI, CIRIEC, ENCLE, і т.д ..), провідний конкурентні міжнародних проекти (H2020), який допомагає зробити Deusto ідеально підходить для студентів, що бажають поглибити міжнародне середовище юридичних досліджень.

Крім того в даний час він бере участь в Першому європейському доктора юридичних наук

2. Оскільки школа права є піонером в галузі європейських досліджень

Юридична школа є піонером в області підготовки європейських досліджень. Він вперше створення першого Інституту європейських досліджень в 1979 році і був першим, щоб включити навчальні програми спеціальної підготовки закону в європейській інтеграції. Тому вона була визнана Комісією Europeacon декількох стратегічних дій, як три Жана Моне кафедр, Центр передових технологій і двох модулів.

3. Тому що ми маємо відмінні позиції рейтингу

Деусто університет був визнаний в якості 1-го університетського навчання (U-Rankings 2017).

4. Маючи активну інтеграцію в Кампус міжнародного передового досвіду

Deusto має постійне ущільнення Кампус міжнародного передового досвіду з боку іспанського уряду (Аристос Campus Mundus). В області права, передає програму міжвузівський ділового закону з університетом-партнером, ICADE, і програми PhD (PhD) в області ділового права, з ESADE і ICADE.

5. Міжнародні угоди

Erasmus угоду з 49 європейськими університетами в 18 країнах для 150 студентів. А також 14 двосторонніх угод з університетами в Аргентині, Бразилії, Канаді, Китаї, Чилі, США, Республіка Корея, Мексика і Перу для 28 студентів.

можливості кар'єрного росту

  • Компанії (торгівлі, стратегія і аутсорсинг; Відповідність або відповідності міжнародних стандартів, Консалтинг, Область Закону про конкуренцію ...)
  • уряд (зовнішній вплив, особистий та інституційне представництво за кордоном, департаменти прозорості та підзвітності в державному секторі ...)
  • міжнародні організації, установи з питань розвитку та права людини
  • З міжнародними організаціями, НУО, рівності та боротьби з дискримінацією, послуги Біженці, притулку та імміграції
  • Обсерваторії, мозкові центри і міжнародні Лобісти
  • Дипломатія, міжнародна політика і безпека Відділи і стратегія
Останнє оновлення Січ 2018

Про навчальний заклад

The University of Deusto is an institution owning more than 130 years of experience. Nowadays, it hosts more than 12.000 students in its different areas and awarded with the 1st University in Educatio ... Детальніше

The University of Deusto is an institution owning more than 130 years of experience. Nowadays, it hosts more than 12.000 students in its different areas and awarded with the 1st University in Education in Spain in 2017. Згорнути