Просунута магістратура міжнародного комерційного права

Загальні відомості

Опис програми

Просунута магістратура міжнародного комерційного права

Це LL.M. є однією з небагатьох програм, спеціально розроблених для тих адвокатів, які прагнуть розвинути професійну кар’єру в галузі міжнародного комерційного права.

132672_CGSL_IBL_FUNDO.jpg

Чому Міжнародне комерційне право

Для тих, хто обирає спеціалізацію з міжнародного комерційного права, програма пропонує інноваційний підхід до транснаціонального, англо-американського та європейського комерційного права. Він охоплює широкий спектр тем, таких як договори, фінансування проектів, комерційний та інвестиційний арбітраж, корпоративне право, регулювання цінних паперів, внутрішній ринок ЄС та міжнародне податкове право.

Ключові особливості

Інтенсивна, вдосконалена програма, спеціально спрямована на тих, хто шукає активної та міжнародної професійної практики комерційного права:

  • Це перевершує очікування та вимоги як досвідчених юристів, які хочуть поглибити свої навички та знання, так і молодих співробітників, які прагнуть розширити свої можливості в міжнародній кар’єрі;
  • Він також забезпечує середовище, в якому ті, хто шукає академічної кар'єри, можуть відточувати свої академічні навички, спеціалізуючись у певних галузях права.

Справді міжнародна програма

Студенти приїжджають із широкого кола та різних країн. Наш видатний факультет включає видатних науковців престижних американських та європейських університетів та провідних юристів міжнародних юридичних фірм. Використовуючи інтерактивні та інноваційні методи навчання, наш факультет здатний використовувати широкі та сучасні ресурси Católica для залучення студентів до захоплюючого та змістовного способу. LL.M. Католіка - одна з небагатьох магістрів. програми в континентальній Європі, які успішно об'єднали провідних міжнародних науковців та професіоналів з Європи та США. LL.M. Católica - одна з найкращих і найшанованіших LL.M. програми по всій Європі.

Інформація про програму

Відвідуваність

Розширений ступінь магістра права з міжнародного комерційного права - це однорічна програма, що триває з вересня по липень. Академічний календар складається з трьох термінів, поділених на 12 годин занять на тиждень, 4 години на день, які зазвичай проводяться вранці, з понеділка по суботу. Студенти повинні скласти загалом 60 кредитів ECTS для задоволення LL.M. вимоги до ступеня. Сюди входять курси та семінари. Студенти можуть обрати участь у програмі за сумісництвом, продовживши курсову роботу на два навчальні роки. Цей варіант дозволяє зайнятим професіоналам задавати свій темп навчання.

Метод справи

Заняття матимуть подвійний характер, підкреслюючи і практику, і теорію. Завдяки застосуванню методики викладання кейсового методу студенти зіткнуться зі складними, але практичними сценаріями вирішення проблем, де потрібно буде застосувати глибокий аналіз та міркування. Потрібна серйозна підготовка поза класом. Обговорення в класі заохочується і буде враховано в підсумковій оцінці учнів. Відвідуваність класом доповнюється веб-сайтом Católica Global School of Law який містить додаткові навчальні матеріали та дозволяє посилити взаємодію студентів та викладачів.

Конференції

Програма збагачена регулярною серією академічних та професійних конференцій, що влаштовуються загальноосвітньою Católica Global School of Law . Ці конференції приносять найяскравіші та шановані правові думки разом із відомими міжнародними діячами до Universidade Católica. Такі конференції дають нашим студентам можливість зустрічатися, спілкуватися та спілкуватися з впливовими членами міжнародної юридичної спільноти.

Семінари

Протягом навчального року зарахування зокрема до LL.M. семінари надаються практикам, які не зараховані до програми. Їх участь не тільки розширює різноманітність нашої програми та збільшує широту інтелектуальної бесіди, але надає можливість взаємодії в мережі як для магістратури. студенти та професійне співтовариство.

Подвійні ступені

Católica Global School of Law пропонує три подвійні ступені. Один створено разом з Коледжем Короля в Лондоні . Після закінчення широкосмугового навчального етапу магістратури. в CGSL студент матиме можливість спеціалізуватися на певній галузі глобального права, відвідуючи курси та користуючись бібліотечними ресурсами в Коледжі Кінга, дозволяючи йому або їй випускати частину передової глобальної юридичної стипендії. Студенти Católica Global School of Law мають також можливість продовжити навчання за програмою «Магістр законів» в юридичній школі університету Корнелла . Вони отримають сильний міжнародний академічний досвід, а також два ступені від передових світових інститутів. Цей додатковий ступінь університету Ivy League також дозволить студентам (дотримуючись певних вимог в LL.M.) скласти іспит на адвокатську колегію в Нью-Йорку. Студенти магістра Católica Global School of Law мають можливість продовжити навчання за програмою MASTER LAWS (LL.M.) в юридичному училищі Мічиганського університету . Вони отримають сильний міжнародний академічний досвід, а також два ступені від передових світових інститутів. Цей додатковий ступінь також дозволить студентам (з дотриманням певних вимог до LL.M.) скласти іспит на адвокатську колегію в Нью-Йорку. Прийняті студенти скористаються знижкою 1/3 у Мічигані LL.M. важливе навчання. Студенти магістра Católica Global School of Law тепер мають можливість продовжити навчання в школі права Бостонського університету . Вони отримають сильний міжнародний академічний досвід, а також два ступеня від двох глобальних інститутів. Цей додатковий ступінь також дозволить студентам (з дотриманням певних вимог до LL.M.) скласти іспит на адвокатську колегію в Нью-Йорку.

Стипендії та оплата за навчання

Стипендії можуть надаватися обмеженій кількості студентів на основі заслуг. Щоб подати заявку, надішліть, будь ласка, лист із запитом із описом конкретних обставин.

Повна програма: 1 рік

Варіант 1: 14 000 євро на липень

Варіант 2: 15 000 євро сплачуються в 10 місячних розстрочках

Заочна програма: 2 роки

Варіант 3: 16 000 євро сплачується в 2 партії

Магістерська робота: 1.700 євро

Додатковий семестр за кордоном: € 2.250

Вимоги щодо вступу

Всі LL.M. кандидати повинні мати юридичну освіту та професійний досвід. Перевага надаватиметься кандидатам з високим рівнем академічної підготовки та кандидатам із багатим професійним досвідом. Ви можете подати заявку в будь-який час. LL.M. заявки мають бути заповнені всією необхідною документацією. Успішним заявникам буде надіслано офіційну пропозицію про вступ, підписану LL.M. Директор.

Кандидати повинні подати такі документи:

  • 2 рекомендаційні листи (англійською або португальською мовами)
  • Офіційні стенограми від відвідуваних шкіл (англійською або португальською мовами);
  • Резюме (англійською мовою) з датами та тривалістю роботи (максимум дві сторінки)
  • Офіційний лист відправлення для студентів, спонсорований корпораціями чи іншими організаціями
  • Офіційний звіт про результат TOEFL / IELTS або сертифікат.
  • Копія посвідчення особи або паспорта
  • Копія картки фіскального ідентифікаційного номера
  • 1 фото

Необхідні матеріали (завірені копії оригіналів документів) повинні бути розміщені в GEFAP | Universidade Católica Portuguesa Palma de Cima | 1649-023 Ліссабон | Португалія

Останнє оновлення Бер 2020

Про навчальний заклад

Católica Global School of Law was established in 2009 at the Law School of the Catholic University of Portugal and has become the center of the Católica's growing focus on international legal educatio ... Детальніше

Católica Global School of Law was established in 2009 at the Law School of the Catholic University of Portugal and has become the center of the Católica's growing focus on international legal education. Since its founding, Católica Global School of Law has been successful in achieving a series of goals: it has attracted a remarkable group of scholars and classes of graduate students, both coming from prestigious law schools from all over the world; it has launched three states of the art programs (an LL.M. Law in a European and Global Context, an Advanced LL.M. in International Business Law and a Global Ph.D. in Law); and it is becoming an important center of graduate teaching and research in law from a global perspective in Lisbon. The quality of its programs has been consistently recognized by the Financial Times, which has selected Católica Global School of Law as one of the most innovative law schools in the world, with its LL.M. programs being included for the fourth consecutive year in this prestigious selection. Згорнути