Програма Магістр законів (магістр)

Загальні відомості

Опис програми

Програма магістра права НГУ (LL.M.) пропонує вам гнучку та глобальну навчальну програму, яка готує вас до керівних ролей та професійної цінності для вашої кар’єри. Ступінь магістра права (LL.M.) розроблена для юристів США та іноземних країн для підвищення рівня знань та навичок, необхідних у швидко змінюється сьогоднішньому правовому середовищі.

Програма розроблена таким чином, щоб бути дуже гнучкими, тому юристи можуть брати участь в Інтернеті чи на території кампусу в зручні часи, щоб розробити сферу своєї юридичної практики та покращити свій успіх, не ставлячи кар’єру на зупинку.

Ступінь магістратури може бути завершено на один рік повний або дворічний неповний робочий день через Інтернет або на кампусі.

Студенти можуть обрати власний курс навчання або вибрати одну з напрямків діяльності НГУ:

 • Закон про інтелектуальну власність, кібербезпеку та технології (онлайн)
 • Бізнес та підприємницькі консультації (на території кампусу)
 • Закон про охорону здоров'я (на кампусі)
 • Міжнародне право (на кампусі)
 • Судові справи та вирішення спорів (на території кампусу)
 • Виберіть особистий курс навчання

129646_istock-677893280-2.jpg

Інтернет LL.M.

Інтернет LL.M. Програма навчання доступна для фокусу в галузі права інтелектуальної власності, кібербезпеки та технологій. Можливість відточувати життєво важливі юридичні навички з будь-якого місця з доступом до Інтернету дозволяє студентам-професіоналам відвідувати заняття після робочого часу, не витрачаючи часу і ресурсів, їдучи в кампус і з нього.

Гібридний або на кампусі LL.M.

LL.M. студенти можуть обрати курси як на кампусі, так і в Інтернеті, створивши ідеальний гібридний формат для кожного студента.

Факультет

Невід'ємною частиною Широкого юридичного коледжу є наш факультет. Вони справжні наставники та зразки для наслідування, які кидають виклик і надихають вас. Їх досвід та компетенція у встановлених та нових сферах права забезпечують міст між традицією та еволюцією в юридичній професії. Закон НГУ має 18-річний досвід навчання в Інтернеті та підтримку студентів, які вирішили брати заняття дистанційно.

LL.M. Процес подання заявки

Заявки приймаються на постійній основі. Після заповнення терміну заявки будуть розглянуті на наступний термін.

Усі терміни - о 23:59, східний час США.

 • Кінцевий термін подачі заявки - 1 червня.
 • Зимовий термін подачі заявок - 1 листопада.
 • Літній термін подачі заявок - 1 березня.

Усі терміни відзначають дату, до якої всі заявки до магістратури. Програма повинна подаватися в режимі он-лайн через службу електронних заявок LSAC Приймальної ради на юридичні школи (LSAC). Усі необхідні підтверджуючі документи, такі як стенограми, повинні бути отримані LSAC якомога ближче до крайньої дати.

Прийнятність програми

Американські претенденти на магістратуру Програма повинна мати диплом юриста і мати два або більше років досвіду в галузі юридичної практики.

Кандидати з-за меж США повинні бути здобули першу юридичну освіту, яка дає їм право займатися правом у своїх країнах. Переважний професійний досвід після закінчення іноземного ступеня.

Навчання та збори

На 2019-2020 навчальний рік LL.M. навчання стягується за одну кредитну годину за ставкою 1450 доларів. Додаткові збори можуть змінюватись, а навчання та збори можуть змінюватися.

Персонал та консультанти

Сьюзен Стефан

Доцент аспірантури та Інтернет-програм та доцент юридичного факультету

 • Електронна пошта: sstephan@nova.edu
 • Телефон: (954) 361-3611 або 1-800-541-6682 Дод. 26289

Дженніфер Макінтайр

Асистент декана з онлайн-програм

 • Електронна пошта: mcintyre@nova.edu
 • Телефон: (954) 262-6079 або 1-800-541-6682 Дод. 26079
 • LLMAdmissions@nova.edu
 • 1-800-326-3660
Останнє оновлення Бер 2020

Про навчальний заклад

Become Part of the Legal Community at NSU Law With degree and certificate programs for law students, paralegals, practicing lawyers, and professionals expanding their legal knowledge, Nova Southeaster ... Детальніше

Become Part of the Legal Community at NSU Law With degree and certificate programs for law students, paralegals, practicing lawyers, and professionals expanding their legal knowledge, Nova Southeastern University (NSU) Law equips all students with skills needed for professional success – today, tomorrow, and for decades to come. Згорнути