правові англійська програма


Новий юридичний інститут Мова Brooklyn Law School була створена у визнанні того, що в процесі глобалізації, юридична спільнота веде свій бізнес на багатьох мовах і вимагає розуміння різних правових культур. Освітні програми Інституту представить можливості для юристів і студентів з-за кордону, щоб загострити свою майстерність на мові американської правової дискурс. Це також дасть студентам можливість вивчати правову культуру і мову інших країн.


Інститут буде запустити свої освітні заходи з інтенсивною програмою Legal English, які будуть запропоновані кожен липень (див. нижче). Найближчим часом, Інститут буде розширювати свою діяльність, щоб включити курси для американських та іноземних юристів в юридичній термінології та концепції інших юридичних мовах, у тому числі німецька, іспанська, французька, російська та китайська мови. Ці курси будуть відкриті для BLS студентів і членами юридичних та ділових кіл, які зацікавлені в відточуючи свої навички в мові і права інших правових культур.


Інститут - частиною відомого центру з питань законодавства, мови і пізнання - також проводитиме конференції у партнерстві з мовними та юридичних центрів за кордону, встановивши її в якості світового лідера у вирішенні багатомовний юридичні питання.


Липень Інтенсивний юридична англійська Програма


Відповідаючи на освітніх потреб і запитів численних претендентів на ступінь магістра права Програми для іноземних підготовлених юристів, які зацікавлені у вивченні закону в Сполучених Штатах, Бруклінський інститут права вводить два літні курси в правовій англійською мовою. Навіть ті студенти з дуже високими TOEFL балів виграють від виділеної занурення у правовій англійською до початку їх програми юридичного навчання в США. Це інтенсивне навчання в мові - або в один тиждень для гольфу або тритижневий курс - дасть студентам перевагу у своїх правових досліджень США.


Хоча ми очікуємо, що більшість студентів буде іноземні підготовлених юристів, що навчаються в США LL.M. програми, які почнуть в серпні, як курси відкриті для студентів і фахівців-практиків з адекватною знання англійської мови, які хочуть покращити свої навички в правовій англійською мовою.


Навчальний план та факультет


Учасники будуть встановлені індивідуальні цілі на початку курсу і будуть надані з оцінкою їх прогресу при укладанні. Основними напрямками за умови є:

    • слухати і говорити: телефон, переговори, зустрічі та навички для допиту; клієнт зв'язку; формальні і неформальні презентації;
    • офіційне погодження: складання проектів контрактів; листи, юридичні резюме; прогностична і переконливим записи, а також,
    • навички читання та аналізу: контракт і тлумачення законів; правової лексики; правової системи США, і областей права.


Для учасників з обмеженим часом, протягом одного тижня інтенсивної версія курсу будуть запропоновані. Зміст буде зосереджена на тих же областях, як зазначалося вище.

Доступні навчальні програми:
  • англійська

Переглянути 4 інших курсів в Brooklyn Law School »

Цей курс Кампус засновані
Start Date
Сер 2020
Duration
1 - 3 Тижнів
Денне навчання
Price
3,050 USD
для тритижневий курс; $ 1250 за тижневий курс.
За розташуванням
За датою
Start Date
Сер 2020
Кінець терміну надання заяв

Сер 2020

Location
Кінець терміну надання заяв
End Date