Юридична англійська інститут відкритий для всіх міжнародних Саффолк кандидата юридичних наук студентів, щоб вони є інструменти, необхідні для успішного переходу до LLM курсових робіт.

Це три-тижневий інтенсивний курс призначений познайомити вас з правової системі США, зосереджуючись на конкретних мовних і вчених навички, які ви повинні будете бути успішним на Американської асоціації юристів (ABA), акредитованих юридичної школи.

Саффолк Закон є одним з небагатьох юридичних шкіл в країні, що пропонують спеціальну програму мовної виключно для студентів LLM. Інститут під керівництвом досвідченого міжнародного ділового адвоката, який також є сертифікованим інструктором англійською мовою для носіїв інших мов.

Юридична англійська інститут працює п'ять днів на тиждень по п'ять годин на день, покриваючи заміток, граматику, лист, публічних виступів, юридичну лексику, і за допомогою правових матеріалів США. Це також безцінним для вас спосіб познайомитися з іншими іноземних студентів LLM і побудувати свою мережу до початку занять.

Заняття проводяться понеділок - п'ятниця з 9:00 до 1:00 вечора. Студенти також матимуть клас ще 2 години на чотирьох інших днів тижня. У загальній складності, студенти можуть розраховувати на в класі не менше 28 годин на тиждень. Крім того, є три класи 2:00 з Саффолк юридичних довідкових бібліотек під час тритижневої сесії.

Програма буде спрямована на я) розробку рівень розмовної і письмової англійської мови мовні навички, необхідні для досягнення успіху в юридичній школі; II) навчання основні поняття американських юридичних і урядових систем; III) вивчення культури і очікування закону класі школи.

Доступні навчальні програми:
  • англійська

Переглянути 4 інших курсів в Suffolk University Law School »

Цей курс Кампус засновані
Start Date
Вер 2019
Duration
3 Тижнів
За розташуванням
За датою
Start Date
Вер 2019
Кінець терміну надання заяв

Вер 2019

Location
Кінець терміну надання заяв
End Date