Посвідчене посвідчення після бакалавра

Загальні відомості

Опис програми

10 вечірніх та онлайн-занять дозволяють заповнити свій сертифікат післязавтрального бакалаврату за 12 місяців у режимі онлайн.

Програма сертифікації законів НГУ післядипломної освіти дає вам перевагу в дуже вимогливій, привабливій кар'єрі як адвоката з адвокатськими бюро по всій США. Програма спрямовує ваші таланти та фокусується на допомозі адвокатам державного та приватного сектору у підготовці до слухань, судових процесів та підтримка позитивного спілкування з клієнтами.

  • Запропоновані повністю онлайн, 9 кредитів мають бути взяті в синхронному форматі.
  • Класи, які викладали штатні професори закону НГУ, адвокати, судді та магістрати, які продемонстрували як найвищі навчальні здібності, так і досвід у своїй тематиці.
  • Для розміщення різноманітних розкладів також доступні вечірні заняття (особисто та в Інтернеті).
  • 5 доступних дати початку: січень, березень, травень, серпень та жовтень

Факультет

Невід'ємною частиною Широкого юридичного коледжу є наш факультет. Вони справжні наставники та зразки для наслідування, які кидають виклик і надихають вас. Їх досвід та компетенція у встановлених та нових сферах права забезпечують міст між традицією та еволюцією в юридичній професії. Закон НГУ має 18-річний досвід навчання в Інтернеті та підтримку студентів, які вирішили брати заняття дистанційно.

Прийнятність програми

Сертифікат Paralegal доступний будь-якому студенту, який успішно закінчив ступінь бакалавра (BS або BA). Паралельна професія є дуже вимогливою і вимагає від своїх професіоналів твердої відданості своїм клієнтам, юристам та юридичній системі.

Ніяких стандартизованих тестів (GRE або LSAT) для вступу не потрібно.

Абітурієнти, які відвідували закордонні університети чи коледжі, зобов'язані мати свої академічні дані для оцінки інституціональної еквівалентності США (оцінка по курсу) однією з таких компаній:

  • Josef Silny & Associates www.jsilny.com
  • Світові освітні служби www.wes.org

Іноземні громадяни, які на момент подання заявки проживають за межами США та рідною мовою яких не є англійська, повинні подати докази володіння англійською мовою, задовільно склавши Тест з англійської мови як іноземної (TOEFL) з мінімальним балом 600. Тест бали повинні бути представлені в приймальній службі. Для програми TOEFL відвідайте веб-сайт за адресою http://www.ets.org/toefl/. Нова Південно-Східний Університет приймає тест Пірсона з англійської мови (PTE-Academic) як доказ володіння англійською мовою. Мінімально необхідний загальний бал для PTE-Academic становить 54. PTE-Academic буде служити альтернативним варіантом для іспитів TOEFL та IELTS.

Процедура подання заявки на отримання закону

Заповніть онлайн-заявку. https://www.law.nova.edu/apply-now/

Є платний внесок на суму 50 доларів США, який сплачується під час подання заявки. Ця плата може бути знята, якщо ви відвідуєте онлайн-сесію відкритого дому.

Офіційні стенограми, що показують присвоєний ступінь бакалавра регіонального акредитованого університету, і, якщо це застосовно, офіційні стенограми від будь-якого та всіх коледжів, які відвідували (бакалавриат та випускник).

Заявники будуть оцінені на їх здатності конструктивно працювати з іншими професіоналами в онлайн-середовищі. Це включає, але не обмежується ефективним спілкуванням в Інтернеті або особисто з викладачами, працівниками та адміністраторами НГУ.

Останнє оновлення Бер 2020

Про навчальний заклад

Become Part of the Legal Community at NSU Law With degree and certificate programs for law students, paralegals, practicing lawyers, and professionals expanding their legal knowledge, Nova Southeaster ... Детальніше

Become Part of the Legal Community at NSU Law With degree and certificate programs for law students, paralegals, practicing lawyers, and professionals expanding their legal knowledge, Nova Southeastern University (NSU) Law equips all students with skills needed for professional success – today, tomorrow, and for decades to come. Згорнути