Подвійний ступінь у галузі права та управління

Загальні відомості

Опис програми

Подвійний ступінь права та управління

  • Вона надає можливість студентам практикувати юридичні професії та займатися професіями, пов'язаними з управлінням організаціями в приватному та державному секторах.
  • Вона ґрунтується на двох школах, які протягом десятиліть пройшли підготовку фахівців зі знаннями, навичками та ставленням, необхідними для реагування на виклики сучасного світу.

Програма подвійного ступеня в галузі права та менеджменту дозволяє отримати за п'ять років два ступені бакалавра в різних, але взаємодоповнюючих сферах: ступінь права і ступінь в галузі управління. Це програма, яка є результатом партнерства між двома навчальними школами католицького Порто: юридичного факультету та Католицької бізнес-школи Порту.

Подвійний ступінь дозволяє випускнику закону набувати бізнес-бачення та чутливість до організаційного світу, підвищуючи його здатність працювати в мультидисциплінарних командах, де знання, чутливість і артикуляція цих двох областей є необхідними.

У свою чергу, подвійний ступінь готує ступінь з менеджменту в області фундаментальних правових рамок та інструментів і розглядає міждисциплінарний характер проблем, з якими стикаються організації, сприяючи інтегрованому баченню реальності.

136065_AD0158068_Easy-Resize.com.jpg

Одержувачі

Студенти, які бажають отримати доступ до всіх професійних виходів Закону та всіх виходів керівництва, представляючи себе на ринку праці з ідеальною підготовкою для фіскального та фінансового консалтингу, бізнес-права, аналізу, планування та структурування операції, контракти та переговори, фінансовий аудит, регулювання, корпоративні послуги та інституційні відносини.

План навчання

Програма подвійного ступеня в галузі права та управління дозволяє закінчити два ступені - один у законі та один - у менеджменті - загалом 10 семестрів.

План навчання включає 55 предметів, які дозволяють скласти ступінь права (240 ECTS) та ступінь управління (180 ECTS).

Операція

Програма з подвійного ступеня в галузі права і управління працює на денній основі в приміщеннях кампусу Порт-Котоліка.

Переважна мова викладання - португальська, деякі навчальні підрозділи викладаються англійською мовою. Англійська мова має все більшу значущість у діловому світі, тому що вже сьогодні є суттєвою вимогою для будь-якого професіонала у сферах права та управління.

З іншого боку, однією з цілей Програми подвійного ступеня в галузі права і менеджменту є підготовка фахівців, здатних працювати, не тільки в Португалії (або в португаломовних країнах), але й у будь-якій іншій частині світу, інвестиції, які Католицький університет зробив у навчанні англійською мовою, відповідає очікуванням ринку праці. Таким чином, кожний студент зобов'язаний протягом всієї програми «Подвійний ступінь» відвідувати (і затверджувати) три навчальні одиниці, які викладаються англійською мовою, а саме: англійська мова для права і бізнесу, міжнародне публічне право і теорія організації та бізнес-політика. На додаток до цього, інші предмети можуть викладатися англійською мовою.

136068_AD0157707_Easy-Resize.com.jpg

Умови доступу

Щоб отримати доступ до програми подвійного ступеня в галузі права і менеджменту, необхідно попередньо поступити на ступінь юридичного права і на ступінь з менеджменту.

Доступ до диплома з менеджменту

  • Мати середній курс або рівнозначну юридичну освіту;
  • Пройшли вступний іспит (19) з математики А, у 2019, 2018 або 2017 роках.

Ступінь доступу до права

  • Мати середній курс або рівнозначну юридичну освіту;
  • Виступили в Католицькому Університеті Португалії передумовою професійної придатності з вдалим результатом;
  • Виконали принаймні один з наступних вступних іспитів - (11) Історія, або (16) Математика А або В, або (18) Англійська мова - у 2019, 2018 або 2017 роках.

Після вступу до обох ступенів, буде в змозі бути серіал для доступу до програми подвійного ступеня в галузі права і управління.

Останнє оновлення Сер 2020

Стипендія Keystone

Ознайомтеся з можливостями, які може дати наша стипендія

Про навчальний заклад

Criado em 1978, o curso de licenciatura em Direito foi o primeiro a ser oferecido no Porto. Gradualmente, conquistou prestígio nacional e internacional, não apenas pelos seus professores e alunos, mas ... Детальніше

Criado em 1978, o curso de licenciatura em Direito foi o primeiro a ser oferecido no Porto. Gradualmente, conquistou prestígio nacional e internacional, não apenas pelos seus professores e alunos, mas também pelas suas iniciativas e excelentes instalações. Згорнути