Онлайн LL.M Корпоративне управління - Університет Камбрії (Великобританія)

Загальні відомості

Детальніше про цю програму на сайті школи

Опис програми

Корпоративне управління LLM відповідає поточному попиту на спеціальні знання та навички в сферах, що швидко розростаються, міжнародного комерційного права та законодавства про корпоративне управління. Це надає студентам можливість поглиблено вивчити правове регулювання світу міжнародного бізнесу та корпоративного управління. Академічно строгий, LLM піддасть студентів практичному реальному застосуванню закону.

Ця програма дозволяє активізувати свою кар’єру, вивчивши ряд практичних концепцій, які ви можете негайно застосувати для вирішення складних ситуацій. Унікальним аспектом програми є можливість вчитися на прикладних реальних тематичних дослідженнях, які підвищать ваші навички вирішення проблем і, отже, максимізують ваш кар'єрний потенціал.

LLM викладає видатна команда професійних науково-активних працівників, які мають великий досвід та академічний досвід. Програма спрямована на підвищення знань та критичного мислення в цій галузі.

Програма забезпечує розширений критичний аналіз ключових тем та нових викликів, що стоять перед бізнесом, у глобальному контексті, наприклад, у міжнародному / глобальному бізнес-середовищі та інноваціях та підприємництві.

Навчайтесь у вищому швейцарському приватному коледжі та випускника зі студентами з понад 130 різних країн університету Камбрії .

Тривалість

Мінімум 12 місяців, максимум 5 років.

метод доставки

100% в Інтернеті через OnlineCampus (інтерактивне навчальне середовище в Інтернеті) при інтенсивному обговоренні та співпраці в класі.

Місця

Кількість місць на термін строго обмежена 40.

Рейтинг

Університет Камбрії посідає 8 місце у світі за якісну освіту за версією Times Higher Education у 2020 році.

Умови

Чотири терміни на рік (зима, весна, літо та осінь).

Акредитація та визнання

Програма університету Камбрія LL.M, що пропонується в Інтернеті, визнана у всьому світі. Університет Камбрії отримав звання університету та повноваження щодо присвоєння ступенів від Найпочеснішої таємної ради Її Величності. Він повністю визнаний британським урядом і належним чином внесений до списку визнаних британських установ, що присуджують винагороди, Департаменту бізнесу, інновацій та навичок Великобританії.

Отримайте більше інформації про корпоративне управління онлайн LL.M!

Останнє оновлення Жов 2020

Про навчальний заклад

Our mission is to provide academic excellence in distance education for students worldwide, through application of leading-edge technologies. Robert Kennedy College is a private educational institutio ... Детальніше

Our mission is to provide academic excellence in distance education for students worldwide, through application of leading-edge technologies. Robert Kennedy College is a private educational institution in Zürich, Switzerland that was founded in 1998. Згорнути
Цюрих , Швейцарія Інтернет , Йорк , Сальфорд , Великобританія Інтернет , Місто Карлайл + 5 Більше Менше