Міжнародне право LLM

Загальні відомості

Опис програми

Частина нашого широкого спектру програм LLM, LLM in International Law пропонує вам можливість вивчити основи міжнародного права на просунутому рівні, пов'язуючи теорію з практикою.

Ви розглянете ключові правові принципи та правила, що лежать в основі міжнародної правової системи, та розробляєте контекстне та критичне розуміння ключових питань сучасного міжнародного права. Глибина та широта навчання допоможуть вам добре працювати як у міжнародному праві, так і в міжнародних організаціях.

Треки

 • Міжнародне банківське та фінансове право
 • Міжнародне торговельно-економічне право
 • Комерційне право
 • Екологічне право та сталий розвиток

Різноманітний вибір модулів

Займаючись LLM, ви можете зосередити увагу на конкретній галузі права, занурюючись в глибину теми та проводячи незалежні дослідження та навчання. Наявні модулі охоплюють різноманітні юридичні теми, що дає змогу адаптувати курс до конкретних галузей права, які ви хочете вивчити далі.

Навчання підтримується останніми дослідженнями

У школі процвітає науково-дослідна культура, і більшість викладачів з наших навчальних програм є активними дослідниками, публікуючи їх у провідних журналах. У той же час, якість викладання в юридичній школі в Брістолі Агентство якості якості визнало «відмінною». Тому ви можете розраховувати на участь у ретельно спланованих, жвавих та високоінформативних сесіях, розроблених з метою глибокого та ґрунтовного обґрунтування обраної вами сфери права.

Гнучкі варіанти вивчення

Є два прийоми до LLM, один у вересні та один у січні, і ви можете вчитися у нас повну або неповну робочу форму.

Вміст

LLM з міжнародного права складається з дев'яти модулів, включаючи дисертацію до 15 000 слів.

Щоб отримати аспірантуру , ви вивчите три обов'язкові модулі (Методи дослідження, Міжнародне право та інститути) та два факультативні модулі.

Щоб отримати диплом аспіранта , ви виконаєте необхідні модулі для отримання сертифіката (як зазначено вище) та ще чотири додаткові модулі.

Необов’язкові перелічені модулі - це ті, які є найбільш приємними для доступу, але вони можуть бути змінені.

Для досягнення LLM ви виконаєте необхідні модулі для отримання Диплома (як зазначено вище), а також напишіть дисертацію.

Обов'язкові модулі
 • Основи дослідження - під час цього модуля ви вивчите основні методології дослідження та розвинете власні навички юридичних досліджень та аналітики. Ви розглянете, як дослідницькі зв’язки пов’язані з вашим майбутнім навчанням та працевлаштуванням, вивчаючи хорошу академічну практику, ключові дослідницькі навички та методології дослідження в контексті професійного розвитку та вашої власної академічної дослідницької діяльності.
 • Методи дослідження - Цей модуль ґрунтується на модулі « Основи дослідження», більш глибоко вивчаючи теми підвищення кваліфікації, працездатності та методології дослідження. Зокрема, ви проаналізуєте та критикуєте використання методології дослідження в контексті конкретних дисциплін, що стосуються вивчення LLM. Протягом модуля ви будете розвивати свої критичні здібності та аналітичні навички, використовуючи методичні інструменти для аналізу сили вашої власної та інших навчальних робіт.
 • Міжнародне право та інститути - Це охоплює принципи та сферу застосування міжнародного права та його основних інститутів. Ви вивчите динаміку міжнародної спільноти та зростаючу роль, яку відіграють неурядові актори.

Навчання та викладання

Гнучка природа курсу дозволяє вам навчатися з нами повний або неповний робочий день. Курс включає як широкі незалежні дослідження та дискусії в контексті семінарів, покликаних заохочувати розвиток ваших критичних, аналітичних та рефлексивних навичок. Від вас чекає підготовка до кожного семінару та активна участь в обговоренні з вашими репетиторами та однолітками.

Ви також матимете доступ до інформації про курси та модулі через нашу онлайн-систему Blackboard.

Оцінка

Навчені модулі курсу міжнародного права LLM оцінюються за допомогою комбінації письмових курсових завдань та усних презентацій. Кульмінацією курсу є дисертація до 15 000 слів, що є оригінальним внеском у сукупність правових знань у галузі міжнародного права.

Вимоги до вступу

Ти повинен мати:

 • Ступінь з відзнакою в законі 2: 2 або вище; або
 • Почесна грамота 2: 2 або вище, а також диплом з права диплом у галузі права (GDL) або загальний професійний іспит (CPE); або
 • Почесна грамота 2: 2 або вище в пов'язаному предметі (таких як бізнес, політика або міжнародні відносини) та / або відповідний досвід: будь ласка, надайте повну інформацію у своїй заявці.

Якщо англійська мова не є вашою рідною мовою, вам також доведеться продемонструвати володіння англійською мовою. Ти повинен мати:

 • IELTS 6.5 загалом з мінімумом 5,5 у всіх компонентах

Докладніше про наші вимоги щодо англійської мови.

Міжнародний коледж UWE Брістоль
Міжнародні студенти, які не відповідають вимогам академічної або англійської мови для вивчення даного курсу, можуть пройти підготовку в нашому Міжнародному коледжі.

Підтримка англійської мови

Якщо ви відповідаєте академічним вимогам, але потребуєте додаткової підтримки, щоб підняти мовні навички до необхідного рівня, можливо, ви зможете відвідувати один з наших досесійних курсів англійської мови. Студенти, які успішно закінчили передсесійний курс, можуть перейти на обраний курс, не повторюючи IELTS або еквівалент.

Кар'єра / подальше вивчення

Навчання за програмою LLM - це ідеальна можливість розвинути навички спеціалістів, які будуть сприяти роботодавцям, як у правовому світі, так і за її межами. Це відкриває ряд кар'єрних можливостей і надає студентам перевагу над іншими випускниками.

Поглиблені знання, які ви придбаєте в певній галузі права, дадуть вам ретельне обґрунтування у предметній області та підвищить вашу перспективу працевлаштування, що дозволить вам стати фахівцем у вашій організації. Саме з цієї причини багато наших випускників LLM вирішили продовжити докторантуру або почати навчання та дослідження.

Враховуючи все більш транснаціональний характер права, цей курс покликаний надати вам знання та навички, які будуть привабливими для роботодавців як у Великобританії, так і за її межами. Нещодавно випускники юридичної школи Бристоль отримали посади в органах місцевого самоврядування, фірм-адвокатів, Міністерства оборони та інших організацій, у тому числі Marks та Spencer plc, Direct Line і Lloyds TSB.

Наша послуга з кар'єри, що виграла нагороди, допомагає вам розвинути свій потенціал працевлаштування за допомогою кар'єрного навчання, послуги вакансій для стажування, працевлаштування, робочих місць, глобальних можливостей, волонтерської діяльності та громадської активності, а також підтримки підприємницької діяльності та доступу до подій роботодавців.

Останнє оновлення Бер 2020

Про навчальний заклад

UWE Bristol is a University Alliance university with a common mission to make the difference to our cities and regions. We use our experience of providing high-quality teaching and research with real- ... Детальніше

UWE Bristol is a University Alliance university with a common mission to make the difference to our cities and regions. We use our experience of providing high-quality teaching and research with real-world impact to shape higher education and research policy for the benefit of our students and business and civic partners. We innovate together, learn from each other and support every member to transform lives and deliver growth. Згорнути