Міжнародне право LLM

Загальні відомості

Опис програми

Міжнародне право є все більш важливою сферою вивчення і практики. Ніколи досі міжнародне право не приймало такої центральної позиції на публічних дебатах. Регулювання фінансових ринків, охорона навколишнього середовища, управління міграціями або переслідування військових злочинців - це всі сфери, в яких міжнародне право відіграє центральну роль.

Міжнародне право не тільки впливає на поведінку держав і міжурядових інституцій; це також не дисципліна дипломатів, вчених і філософів. Сьогодні міжнародне право домінує в діяльності транснаціональних корпорацій, громадських організацій та приватних осіб, від футболістів до жертв порушень прав людини. У результаті уряди, міжнародні інституції, НУО, підприємства та юридичні фірми дедалі більше шукають осіб, здатних вирішувати складні питання транснаціонального права.

Цей LLM призначений для тих, хто прагне розвивати визнаний досвід в основних сферах міжнародного права. Окрім знання фундаментальних правил, теорій та інститутів міжнародного права, LLM надає можливість придбати передові знання з спеціалізованих предметів і критично займатися рядом сучасних тем і суперечливих сфер, включаючи мир і безпеку, охорону навколишнього середовища, людину права або торгівля та інвестиції.

Як навчається курс

Магістр Кіле з міжнародного права включає навчальну поїздку до Женеви, де студенти відвідують міжнародні інституції, такі як ООН, СОТ або МКЧХ, та зустрічаються з високопосадовцями, які працюють у сфері міжнародного права та прав людини.

Академічні вимоги до вступу

Ви повинні мати диплом з відзнакою першого або другого класу (або іноземний еквівалент) з права або пов'язаної дисципліни. Заявки приймаються від нинішніх практикуючих юристів або будь-якої іншої особи з відповідною професійною кваліфікацією та / або досвідом.

Вимоги до вступу англійської мови для іноземних студентів

Кандидати, для яких англійська не є першою мовою, повинні надати докази кваліфікації англійською мовою. Мінімальний бал для вступу до LLM є академічним IELTS 6.5 (або TOEFL 91). Студенти, які здобули одну з кваліфікацій англійської мови, але не досягли необхідного ступеня, можуть бути допущені до програми за умови, що вони навчаються на передсесійному курсі англійської мови, перш ніж вони почнуть ступінь.

Keele University даний час приймає тести Tofel iBT, які були прийняті за межами Сполученого Королівства. Всі тести Tofel iBT повинні бути прийняті не більше ніж за два роки до дати початку в Keele і повинні бути перевірені за допомогою ETS. Якщо ви пройшли тест Tofel iBT у Великобританії, зверніться до приймальної команди для отримання додаткової інформації.

Кар'єра

LLM з міжнародного права дозволить вступити в ряд професій, де потрібні знання фахівців. Вона забезпечує ідеальну основу для тих, хто шукає роботу в якості практиків міжнародного права у відповідних національних і міжнародних організаціях (урядові установи, органи ООН, неурядові організації), транснаціональні корпорації або транснаціональні юридичні фірми. Крім того, програма забезпечить студентів для подальшого навчання у формі програми післядипломної дослідницької роботи, наприклад, кандидатської дисертації, шляхом проведення відповідних дослідницьких тренінгів та ознайомлення з ключовими мислителями та науковцями.

Останнє оновлення Бер 2020

Стипендія Keystone

Ознайомтеся з можливостями, які може дати наша стипендія

Про навчальний заклад

Whether you’re considering a foundation course or an undergraduate degree, a master's or a PhD, Keele is a place where students thrive - we're proud to be joint No.1 in England for Course Satisfaction ... Детальніше

Whether you’re considering a foundation course or an undergraduate degree, a master's or a PhD, Keele is a place where students thrive - we're proud to be joint No.1 in England for Course Satisfaction in the Guardian University League Table 2019, in addition to having been ranked No.1 in England for student satisfaction in the 2018 National Student Survey, of broad-based universities. We were also awarded Gold in the recent Teaching Excellence Framework. Згорнути