Міжнародне право та права людини

Загальні відомості

Опис програми

Права людини є центральними для сучасної політики та міжнародного управління. Вони стали домінуючою мовою політичної боротьби, в якій дії урядів та інших інституцій оцінюються, обґрунтовуються та оскаржуються.

Цей LLM надає передові концептуальні та практичні уявлення про те, як міжнародне право сприяє дотриманню прав людини та реагує на їх порушення. Курс встановлює міжнародні права людини в їхніх ширших філософських, історичних та соціальних контекстах і залучає студентів до міждисциплінарного вивчення міжнародних правових процесів, спрямованих на забезпечення їх реалізації. Вона також заохочує студентів критично думати про межі, неоднозначності та суперечності міжнародного правозахисного руху.

Навіщо вивчати міжнародне право і права людини в Кіле?

Юридична школа Кіле має давні традиції академічного досвіду в галузі міжнародного права та прав людини. Ці предмети викладалися в Кіле всесвітньо відомими експертами, такими як Майкл Акехерст і Патрік Торнберрі. В останні роки юридична школа Кіле інвестувала значні кошти у сферу міжнародного права та прав людини. Студентів навчатимуть динамічні викладачі з широким спектром знань та наукових інтересів.

Кіле є піонером і лідером у міждисциплінарній освіті. Студенти з LLM з міжнародного права та прав людини візьмуть модулі як в юридичній школі, так і в школі політики, міжнародних відносин і навколишнього середовища (SPIRE). Студенти також мають можливість вивчати сучасні мови - в тому числі основні мови ООН - як частину свого ступеня, збільшуючи їхню професійну майстерність. В даний час Кіле пропонує курси арабською, китайською, французькою, німецькою, японською, російською та іспанською мовами.

Структура курсу

Програма може бути завершена протягом 12 місяців повний робочий день або 24 місяці неповний робочий день. Існує також можливість пройти курс на модульній основі, поширюючи модулі на період від 2 до 5 років, забезпечуючи максимальну гнучкість.

Академічні вимоги до вступу

Ви повинні мати диплом з відзнакою першого або другого класу (або іноземний еквівалент) з права або пов'язаної дисципліни. Заявки приймаються від нинішніх практикуючих юристів або будь-якої іншої особи з відповідною професійною кваліфікацією та / або досвідом.

Вимоги до вступу англійської мови для іноземних студентів

Кандидати, для яких англійська не є першою мовою, повинні надати докази кваліфікації англійською мовою. Мінімальний бал для вступу до LLM є академічним IELTS 6.5 (або TOEFL 91). Студенти, які здобули одну з кваліфікацій англійської мови, але не досягли необхідного ступеня, можуть бути допущені до програми за умови, що вони навчаються на передсесійному курсі англійської мови, перш ніж вони почнуть ступінь.

Keele University даний час приймає тести Tofel iBT, які були прийняті за межами Сполученого Королівства. Всі тести Tofel iBT повинні бути прийняті не більше ніж за два роки до дати початку в Keele і повинні бути перевірені за допомогою ETS. Якщо ви пройшли тест Tofel iBT у Великобританії, зверніться до приймальної команди для отримання додаткової інформації.

Кар'єра

LLM з міжнародного права та прав людини є воротами для широкого кола можливостей для працевлаштування. До них відносяться кар'єри в правозахисні НУО, благодійні організації, міжнародні організації, такі як ООН, аналітичні центри з питань політики, групи адвокатури, уряди і наукові кола. Частіше приватний сектор також шукає фахівців, які мають значний досвід у сфері прав людини завдяки швидкому розвитку КСВ (корпоративна соціальна відповідальність) та стандартам «бізнесу та прав людини».

Останнє оновлення Бер 2020

Стипендія Keystone

Ознайомтеся з можливостями, які може дати наша стипендія

Про навчальний заклад

Whether you’re considering a foundation course or an undergraduate degree, a master's or a PhD, Keele is a place where students thrive - we're proud to be joint No.1 in England for Course Satisfaction ... Детальніше

Whether you’re considering a foundation course or an undergraduate degree, a master's or a PhD, Keele is a place where students thrive - we're proud to be joint No.1 in England for Course Satisfaction in the Guardian University League Table 2019, in addition to having been ranked No.1 in England for student satisfaction in the 2018 National Student Survey, of broad-based universities. We were also awarded Gold in the recent Teaching Excellence Framework. Згорнути