Магістр юридичних технологій (LLM)

Загальні відомості

Детальніше про цю програму на сайті школи

Опис програми

Програма спрямована на підготовку висококваліфікованих фахівців з широким спектром багатопрофільних компетенцій у галузі права та технологій.

На юридичний домен впливає IoE (Internet of Everything), тому життєво важливо, щоб юрист розумів домен технологій. Ця програма має на меті охопити такі технології (але не обмежуючись ними): штучний інтелект, аналітика великих даних, повторне використання відкритих даних, блок-ланцюг, краудсорсинг, семантичні та інші новітні руйнівні технології, а також гейміфікація.

Теми програми зосереджені на GDPR, IP, кібербезпеці, кіберзлочинності та криміналістиці, Fintech, Regtech, AI & Law, Semantic Legal Web, Robotics та інших.

Навчання буде відрізнятися від інших програм, оскільки студенти будуть брати участь у хакатонах, зустрічах, семінарах, міжнародних та регіональних змаганнях, і вони матимуть унікальну можливість створити власну юридичну зону стартапу та MRU Legaltech стартову зону. Участь у програмі гнучка, тому що всі матеріали надаватимуться в режимі он-лайн. Звичайно, ми настійно рекомендуємо бронювати весь час для цієї фантастичної пригоди, щоб отримати якомога більше переваг від програми.

Тим не менш, дослідження будуть гейміфіковані, тому ви станете одним з перших студентів, який дізнається, як можна застосовувати гейміфікацію в різних областях і областях.

Програма розроблена на основі потреб ринку:

 • Юристи потребують нових технологічних та ділових компетенцій;
 • Розвиток технологій впливає на ринок юридичних послуг;
 • Початківці юридичних технологій вимагають спеціально навчених юристів.

Міжнародні можливості мобільності

Студентам пропонується брати участь у програмі мобільності ERASMUS +, яка дає можливість навчатися в університеті за кордоном протягом 1 або 2 семестру та проходити стажування в іншій країні.

Кар'єрні перспективи

Академічна кваліфікація дозволяє працювати як дослідник (доступ до досліджень третього циклу), так і психолог у різних бізнесах, неурядових організаціях та урядових установах. Зокрема, випускники зможуть застосувати досягнуті знання та вміння в галузі управління людськими ресурсами, застосувати психологічні прийоми у світі бізнесу з метою підвищення ефективності конкретних компаній.

Вимоги щодо вступу

Для вступу до університету абітурієнти повинні мати ступінь бакалавра.

Знання англійської мови - рівень не нижчий, ніж B2 (згідно з Загальними нормативними документами для мови, затвердженими Радою Європи). Тест на віддалений рівень англійської мови організовується для тих, хто не має сертифікатів IELTS або TOEFL.

Порядок подання заявки та необхідні документи

Виконайте 4 кроки:

 1. Заповніть онлайн-заявку на application.mruni.eu
 2. Завантажте необхідні документи.
 3. Забезпечте свою реєстрацію, сплативши внесок.
 4. Подайте заявку.

Необхідні документи:

 1. Навчальні документи:
  1. Для студентів, які шукають ступінь бакалавра: сертифіковані справжні копії дипломів про середню освіту або диплом з вищою освітою зі стенограмою наукових записів. Документи повинні бути офіційно перекладені на литовську або англійську мову.
  2. Примітка: Можливо, потрібні додаткові освітні документи (наприклад, результати державних іспитів або довузівської освіти) відповідно до країни проживання заявника.
  3. Для студентів магістратури: сертифіковані справжні копії транскрипту та диплом університету (кандидат повинен мати ступінь бакалавра університету або еквівалент першого університетського ступеня з мінімальною трирічною тривалістю навчання). Документи повинні бути офіційно перекладені на литовську або англійську мову.
 2. Документ, що підтверджує результати володіння англійською мовою.
  1. Для студентів, які шукають ступінь бакалавра: принаймні рівень B1; оцінки сертифікатів на володіння англійською мовою, еквівалентні рівню B1: Довідка TOEFL 477-510, TOEFL IBT 53-64, IELTS 4.5-5.0, рівень PTE.
  2. Для студентів магістратури: принаймні рівень B2, оцінки сертифікатів про рівень володіння англійською мовою, еквівалентні рівню B2: TOEFL Paper 513-547, TOEFL IBT 65-78, IELTS 5.5-6.0.
  3. Примітка: у випадку, якщо у вас немає IELTS або TOEFL, існує можливість взяти іспит на рівень англійської мови, організований університетом. Ви повинні вибрати цей варіант під час заповнення заявки. Немає додаткової плати за цей тест.
 3. Копія паспорта.
 4. Фото паспорта.

Останнє оновлення Бер 2020

Про навчальний заклад

Located just 20 minutes from the center of Vilnius, Mykolas Romeris University (MRU) is one of largest and most international universities in Lithuania, currently having around 7,000 students from 58 ... Детальніше

Located just 20 minutes from the center of Vilnius, Mykolas Romeris University (MRU) is one of largest and most international universities in Lithuania, currently having around 7,000 students from 58 countries. The university offers programs fully taught in English for international students at all levels - from Bachelor’s to PhDs in the field of Social Sciences. Згорнути