Магістр юридичних наук (Інтернет)

Загальні відомості

Опис програми

Онлайн-програма магістра в галузі юридичних досліджень в California University of Pennsylvania створює широкі можливості для навчання для працюючих професіоналів та інших серйозних студентів, зацікавлених у праві та державній політиці.

Програма формує професійні навички в галузі досліджень, критичного мислення, письма та переконання, коли студенти аналізують та критикують закон та досліджують його наслідки в різних контекстах. Провокуючі роздуми курсові роботи, які викладають вчені-правознавці та інші експерти з предметних дисциплін, позиціонують студентів для просування своєї кар’єри у правоохоронній діяльності, кримінальному судочинстві, паралегалізмі, бізнесі, уряді та інших суміжних областях, де корисні спеціалізовані знання законодавства.

Переваги програми: Студенти програми MS в галузі юридичних студій отримують вигоду від глибокої взаємодії з професіоналами з різних галузей кар'єри. Професори мають практичний досвід та експертні знання з предметів, які вони викладають. Отже, вони можуть надати студентам можливості для спілкування та співпраці у дослідженнях для публікації в академічних та професійних журналах.

Програма юридичних досліджень FBINAACal U є партнером Академічного альянсу з Асоціаторами Національної академії ФБР (ФБР NAA). Випускники Національної академії ФБР, які закінчили курси аспірантури під час відвідування академії, можуть перекласти до дев'яти кредитних годин в магістратуру з юридичних досліджень, якщо вони ще не застосовувались до вимог іншого ступеня аспіранта.

Логотип ФБР LEEDA. Програма юридичних досліджень також співпрацює з Асоціацією з розвитку правоохоронних органів ФБР (FBI-LEEDA Inc.) для присудження трьох випускних балів для закінчення всіх трьох курсів керівництва, необхідних для отримання премії Trilogy. Ці три кредити можуть бути застосовані для закінчення магістратури з юридичних досліджень.

Останнє оновлення Вер 2020

Стипендія Keystone

Ознайомтеся з можливостями, які може дати наша стипендія

Про навчальний заклад

SO MUCH MORE THAN A DEGREE! Gain knowledge, lifelong friends and a career advantage With world-class academics, state-of-the-art facilities and proximity to the internationally renowned City of Pittsb ... Детальніше

SO MUCH MORE THAN A DEGREE! Gain knowledge, lifelong friends and a career advantage With world-class academics, state-of-the-art facilities and proximity to the internationally renowned City of Pittsburgh, California University of Pennsylvania offers more than just learning. Accredited and affordable, Cal U provides students with an excellent educational experience at a tremendous value. Our professors are some of the best in their fields, committed to academic excellence and intellectual rigor, and offering real-world experience. Eighty-seven percent of Cal U's full-time faculty members hold the highest degree in their field. Choose from hundreds of undergraduate, graduate and doctoral degree programs, plus certificates, certifications and other special programs. Learn on campus, online or with a hybrid approach. Згорнути