Магістр у сфері конфлікту та стихійного лиха

Загальні відомості

Детальніше про цю програму читайте на сайті закладу

Опис програми

Закон про конфлікт і катастрофи LLM розрахований на тих, хто бажає розробити спеціалізовані знання з питань конфлікту та стихійного лиха.

Метою програми є надати студентам критичне розуміння того, як закон, політика та практика впливають на реагування на конфлікти та катастрофи в ситуаціях людини та навколишнього середовища.

Ваша дисертація необхідна як частина вашого дослідження, яка розроблена, щоб допомогти вам покращити свої навички в галузі досліджень, коли будете проводити детальне дослідження у вибраній вам галузі.

Модулі

  • Міжнародне кримінальне правосуддя (варіант) †
  • Міжнародне екологічне право (варіант) †
  • Міжнародні права людини (основні)
  • ЄС як глобальний актор: Закон ЄС про зовнішні відносини (Варіант) †

† Деякі курси можуть пропонувати додаткові модулі. Наявність додаткових модулів може змінюватися з року в рік і підлягатиме досягненню мінімальної кількості студентів. Це означає, що доступність окремих додаткових модулів не може бути гарантована. На вибір модуля може також впливати наявність персоналу.

Як ти вивчаєш

Програма поставляється двогодинними семінарами, один раз на тиждень, в кожному модулі. Для кожного семінару необхідна широка підготовка, і очікується широке читання.

Дослідження післядипломного рівня передбачає значну частку незалежного дослідження, вивчення матеріалу, висвітленого в лекціях і семінарах. Як загальний посібник, на кожну годину в класі студенти повинні провести дві-три години в незалежній

Як ви оцінюєте

Всі модулі оцінюються за письмовими завданнями. Існує також вимога написати важливу дисертацію. Немає іспитів, письмових або усних.

Оцінка зворотного зв'язку

Політика University of Lincoln щодо зворотного зв'язку з оцінкою спрямована на те, щоб науковці негайно повернули вам курси оцінок - зазвичай протягом 15 робочих днів після дати подання.

Вимоги щодо вступу

Другий ступінь з відзнакою або вище за будь-який предмет або відповідний досвід.

Останнє оновлення Бер 2020

Про навчальний заклад

The University of Lincoln’s global graduate community includes more than 90,000 former students across 135 countries. Lincoln graduates have gone on to secure jobs at major companies and organisations ... Детальніше

The University of Lincoln’s global graduate community includes more than 90,000 former students across 135 countries. Lincoln graduates have gone on to secure jobs at major companies and organisations around the world, including the BBC, Rolls-Royce, Siemens, Boots, GlaxoSmithKline, Lloyds Bank, and Rockstar Games. Згорнути