Магістр у сфері конфлікту та стихійного лиха

Загальні відомості

Детальніше про цю програму читайте на сайті закладу

Опис програми

Конфлікти та катастрофи торкались і будуть впливати на людей, громади, держави, регіони та континенти у всьому світі. За даними Організації Об'єднаних Націй, понад два мільярди людей постраждали від катастроф та конфліктів з 2000 року, руйнуючи інфраструктуру, переміщуючи населення та принципово підриваючи безпеку людей.

Закон LLM про конфлікти та катастрофи покликаний забезпечити студентів критичним розумінням того, як закон, політика та практика впливають на реакцію на конфлікти та катастрофи як в людських, так і в екологічних ситуаціях.

Студенти можуть дослідити різні елементи циклу управління стихійними лихами, що стосуються підготовки до катастроф, реагування на них та відновлення після аварій, а також розглянути законодавчу базу, що застосовується до цих катастроф. Програма також дозволяє студентам розвинути своє розуміння закону збройних конфліктів, починаючи від "законів війни" і закінчуючи сильною гуманітарною спрямованістю сучасної епохи.

Студенти можуть виконати значну дисертацію, яка покликана підвищити дослідницькі навички шляхом детального розслідування у галузі за власним вибором.

Як ти вивчаєш

Програма проводиться щотижневими двогодинними семінарами для кожного модуля. До кожного семінару потрібна велика підготовка, і очікується широке читання. Очікується, що студенти пройдуть п’ять основних модулів, і вони зможуть вибрати з цілого ряду додаткових модулів, що дозволить їм адаптувати програму до власних інтересів.

Основні модулі:

 • Міжнародні права людини
 • LLM Застосування сили та міжнародне право
 • Закон LLM про стихійні лиха: сучасні виклики
 • LLM Дисертація (Закон про конфлікти та катастрофи)
 • LLM Міжнародне право та світовий порядок

Додаткові модулі:

 • Міжнародне кримінальне правосуддя
 • Міжнародне врегулювання спорів
 • Міжнародне екологічне право
 • Закон LLM про збройні конфлікти
 • LLM Закон примусової міграції
 • ЄС як глобальний актор: Закон про зовнішні зв’язки ЄС

Контакт та незалежне вивчення

Щотижневі години контакту за цією програмою змінюються залежно від модуля, що передається, та етапу навчання. Навчання в аспірантурі передбачає значну частку самостійного навчання, вивчення матеріалів, викладених на лекціях та семінарах. Як загальний орієнтир, за кожну годину, проведену в класі, студенти повинні проводити принаймні дві-три години в незалежному дослідженні. Для отримання більш детальної інформації, будь ласка, зв'яжіться з керівником програми.

Як ви оцінюєте

Останнє оновлення Вер 2020

Про навчальний заклад

Since being opened by Queen Elizabeth II in 1996, the University of Lincoln has invested more than £300 million in its buildings and facilities.

Since being opened by Queen Elizabeth II in 1996, the University of Lincoln has invested more than £300 million in its buildings and facilities. Згорнути