Магістр системи кримінального правосуддя

Загальні відомості

Опис програми

Система кримінального правосуддя являє собою сферу, в якій розповсюджуються конфлікти, породжені злочинністю , як на національному, так і на міжнародному рівнях. Він включає набір установ, що проводяться професіоналами, які навчаються з різних наукових дисциплін, які не знайшли всебічної пропозиції щодо навчання в традиційній карті офіційних ступенів.

Цей магістерський ступінь - який вже досяг свого десятого видання - втілює тверду прихильність до всебічної підготовки майбутніх фахівців та дослідників у галузі кримінальної юстиції. Вона спрямована на трансдисциплінарну підготовку з усіх інтегруючих дисциплін, що інтегрують кримінальні науки. Це єдиний існуючий в Іспанській географічній зоні, в якому розглядається поглиблений аналіз як юридичних дисциплін, так і тих, що мають більш емпіричну основу, пов'язані з кримінальним явищем. Саме ступінь магістра, система кримінального правосуддя , взята з консолідованих міжнародних довідок - таких як аспірантура Університету Массачусетса або Університету Лестера, в якій кваліфікована "система кримінального правосуддя" використовується для посилаються на міждисциплінарний підхід до аспектів, які стосуються зазначеної діяльності.

Щоб досягти цієї мети, правознавці та криміналісти з чотирьох різних іспанських університетів, координовані з Universitat de Lleida , об'єднали зусилля, щоб дозволити цю викладацьку пропозицію. Таким чином, разом з Universitat de Lleida цей титул викладають члени університету Ровіра і Віргілі, Університету Яуме І Кастельто та Університету д'Алакан.

Магістр системи кримінального правосуддя дотримується напівфабрикатної методики викладання . Кожен з двох семестрів починається з навчального блоку, який триває два тижні у випадку основного модуля (перший семестр) та тривалістю чотирьох днів у факультативному модулі (другий семестр). Ці дні проходять після завершення щотижневих онлайн-заходів для кожного з модулів.

Навіщо вчитися?

Основна мета магістра - запропонувати спеціалізовану підготовку, яка інтегрує різноманітний дисциплінарний зміст, що сходить у системі кримінального правосуддя, мета, яка відповідає потребі у всебічній підготовці для тих, хто хоче керувати своєю професійною чи науковою діяльністю у цій галузі. Він має намір провести спеціалізовану та цілісну підготовку випускників юридичних наук, кримінології, психології, соціології, політичних наук та інших соціальних наук, пов'язаних зі злочинністю, в різних конфігураційних дисциплінах системи кримінального правосуддя, в основному інтегрованих в матеріальне кримінальне право, кримінальний процес , кримінологія та віктимологія.

Комплексний підхід до вищезазначених дисциплін системи кримінального правосуддя має на меті, окрім того, щоб запропонувати огляд майбутнім фахівцям у цій галузі, поглибити та доповнити частково засвоєні знання деякими ступенями вивчення - в основному право та кримінологія - у вирішенні цих питань.

Оскільки це ступінь магістра, але також ступінь магістра, а також поглиблення у вивченні таких предметів, як матеріальне кримінальне право, кримінальне провадження, кримінологія - в основному теорії злочинності - та віктимологія , він призначений для навчання студентів і з аспекту методології дослідження. Таким чином, мета полягає також у тому, щоб надати їм ті методичні знання та навички, які, крім того, щоб вони могли провести першу науково-дослідну роботу в магістратурі, запровадили їх до виконання докторської дисертації.

Професійні програми

Майстер готує спеціалістів з кримінальної юстиції, тому він надає інструменти для розвитку професій, пов'язаних з такими напрямами:

 • формальний кримінальний процес (судді, прокурори, адвокати чи судові психологи, серед інших)
 • відновне правосуддя та злочинне посередництво
 • служби та організації жертв
 • виконання кримінальних покарань (як криміналісти в тюрмах)
 • дослідники наукових дисциплін, пов'язаних із системою кримінального правосуддя

Ступінь магістра дозволяє розпочати розслідування, що дозволяє інтегрувати в докторські програми, пов'язані із системою кримінального правосуддя, пропонованими чотирма університетами, які пропонують ступінь.

Студентський профіль

Люди, які зацікавлені в магістратурі, можуть виходити з широкого спектру спеціальностей:

 • Ступінь права або кримінології. Ступінь права або кримінології або диплом криміналістики.
 • Ступінь інших ступенів членів галузі суспільних наук - таких як ступінь психології, соціології чи політології - пов'язана, хоча й дотично, із вивченням системи кримінального правосуддя
 • Професійна діяльність, пов’язана із системою кримінального правосуддя, у галузі юридичних професій чи технічної в'язниці, судових, поліцейських чи колективів чи дітей чи центрів страти.

З метою гарантування базового рівня знань з основних предметів, що входять до модуля I, для тих випускників, які не є юридичними чи криміналістичними , може бути проведено вступне випробування. Це покликане забезпечити існування мінімального рівня в основних предметах магістра, в навчанні якого воно буде рясним, або тому, що було доведено, що цей рівень досягнуто завдяки ступеня доступу - ступенів юридичної та кримінологічної діяльності - вже продемонстровано при проходженні тесту рівень, коли ці мінімальні знання не складають істотного змісту інших можливих ступенів походження - психології, соціології чи політології, серед інших -.

Вимоги до вступу - Маршрути доступу

Перш ніж розпочати попередню реєстрацію, переконайтеся, що ви дотримуєтесь вимог щодо вступу до магістерської програми, в якій вас цікавлять, та ознайомтесь із документами, необхідними для попередньої реєстрації.

Відповідно до положень Академічного регламенту офіційного університету Грауса та Майстрів УдЛ, маршрутами доступу є:

 1. Іспанський офіційний університетський ступінь. (Бакалаври, інженерія, архітектура, технічна інженерія, технічна архітектура та ступеня)
 2. Сертифікований іноземний університетський ступінь
 3. Ступінь не затверджена, але з рівнем підготовки, еквівалентним іспанському ступеню, і за умови, що в країні, яка видає ступінь, вона має право на доступ до аспірантури

критерії вибору

Для отримання ступеня магістра необхідно пройти університетські дослідження, які дають змогу вступити на ступінь магістра, тобто право, кримінологію, психологію чи політологію, а також закінчення інших ступінь в галузі соціальних наук, які Вони пов'язані із системою кримінального правосуддя. Необхідні менш базові знання з деяких відповідних предметів.

Пріоритетні заявки будуть надаватися студентам юридичних чи кримінологічних наук. Якщо заявок більше, ніж місць, буде враховано середній бал запису студента, який відображається в офіційному академічному свідоцтві про ступінь, що дає доступ до магістерського навчання.

Останнє оновлення Бер 2020

Стипендія Keystone

Ознайомтеся з можливостями, які може дати наша стипендія

Про навчальний заклад

The main aim of the University of Lleida is the education of its students. We provide high standards of teaching with quality services throughout the university community that reach society beyond the ... Детальніше

The main aim of the University of Lleida is the education of its students. We provide high standards of teaching with quality services throughout the university community that reach society beyond the campus gates. Students make up most of the UdL community, and our objective is to ensure that they enjoy the teaching and learning processes involved. Згорнути