Вивчайте від відданого факультету, включаючи деяких з найбільш відомих професорів податкового права країни, в нашому онлайн-податковому LLM-рейтингу № 3 онлайн податкова програма в країні на основі американських новин

Створіть основні навички, необхідні для досягнення успіху як експерта з податкового права всього за два роки. Вийти за межі тексту і теорії, як ви дізнаєтеся від провідних податкових експертів, які знають, як отримати результати.

Швидкі факти

  • 100% онлайн
  • 24 загальних одиниць
  • Залишилося всього 2 роки
  • $ 44,400 оцінюється навчання

Основні моменти програми

  • Національно визнаний факультет. Наш факультет включає в себе деякі з найбільш академічно шановних професорів податків в США, а також відомих податкових практиків з Південної Каліфорнії.
  • Практичні навички податкового планування. Вирішувати проблеми, досліджувати податкове законодавство, уважно читати статути і першоджерела тощо.
  • Високий коефіцієнт успіху. 90% студентів податкової програми випускників знаходять податкові посади протягом дев'яти місяців після закінчення навчання.
  • Дві області акценту. Вибирайте з бізнес-податкового планування та високої чисельної вартості / приватного клієнта.

Кар'єра Outlook

Маючи досвід у сфері податкового права, ви будете готові до вищих посад у юридичних фірмах, великих 4 бухгалтерських фірмах та IRS.

Онлайн-програми аспірантів Loyola Law School затверджені для отримання ступеня в більшості штатів США, але все ще чекають повної згоди від декількох вибраних держав. Будь ласка, клацніть тут, щоб визначити, чи перебуваєте ви в штаті, де юридична школа Лойоли не може надати ступеня

Доступні навчальні програми:
англійська

Переглянути 1 інших курсів в Loyola Marymount University Online »

Останнє оновлення July 11, 2019
Цей курс Онлайн
Start Date
Сер 2019
Duration
2 Років
Заочне навчання
Денне навчання
Price
44,400 USD
оціночне навчання.
За розташуванням
За датою
Start Date
Сер 2019
Кінець терміну надання заяв

Сер 2019

Location
Кінець терміну надання заяв
End Date