Магістр права - LLM

Загальні відомості

Детальніше про цю програму читайте на сайті закладу

Опис програми

Підніміть свою пристрасть до права на новий рівень за допомогою сучасних досліджень та досліджень. Будьте в центрі дебатів, аналізу та діалогу з питань права та правової політики в Новій Зеландії.

Повний або неповний робочий день, ваше навчання буде релевантним, доступним та інтелектуально корисним - досліджуйте галузь закону, яка вас цікавить, або кравців, навчальний курс, який відповідає вашим кар’єрним цілям.

Гнучке вивчення

Магістр наук, призначений для гнучкості, пропонує курси, які навчаються в різних форматах. Деякі курси зустрічаються щотижня, інші навчаються у більш компактному форматі.

Блокові курси викладаються сконцентровано протягом періоду від одного до двох тижнів, а інтенсивні курси розбиваються на шматки від восьми до дванадцяти годин. Їх часто навчають два-три вечори поспіль або в п’ятницю вдень та в суботу, з перервою між двома-трьома тижнями між сесіями.

Дослідження та нагляд

Незалежно від того, як ви обираєте навчання для вашого магістра права, буде необхідний елемент дослідження. Скористайтеся цікавими можливостями досліджень у провідному центрі науково-правових досліджень Нової Зеландії.

І якщо ви плануєте робити магістерську дисертацію або докторську дисертацію, ви матимете нагоду проходити контроль за широким колом тематичних сфер найкращих юристів Нової Зеландії.

Стипендії

Існує кілька стипендій, доступних для навчання студентів LLM.

Стипендія магістра за спеціальністю "Вікторія" пропонує стипендію в розмірі 15 000 доларів США та плату за відмову від еквіваленту внутрішніх зборів. Програми закриті 1 листопада.

Якщо ви знаходитесь в південній частині Тихого океану і маєте вищу освіту, можете подати заявку на стипендію для аспірантів в Південній частині Тихого океану. Заявки закриті 1 жовтня.

Всі іноземні студенти можуть подати заявку на стипендію на стипендію юридичного факультету за програмою LLM, яка нараховує 5000 доларів на винагороду.

Всі студенти LLM, які виконують диплом магістра права в галузі права приватності, можуть подати заявку на стипендію магістра за LLM (закон про конфіденційність), яка охоплює витрати на проживання та оплату навчання до встановленого ліміту.

Останнє оновлення Сер 2020

Про навчальний заклад

Get a world-class education as an international student at Victoria University of Wellington—New Zealand's globally-ranked capital city university. Victoria University of Wellington is located in Well ... Детальніше

Get a world-class education as an international student at Victoria University of Wellington—New Zealand's globally-ranked capital city university. Victoria University of Wellington is located in Wellington – New Zealand’s second largest city – in the geographic, political and cultural heart of the country. We’re number one in New Zealand for research quality. Згорнути
Веллінгтон , Веллінгтон , Веллінгтон + 2 Більше Менше