Магістр права (LLM)

Загальні відомості

Опис програми

Опис програми

Просуньте свою кар'єру з магістра права (LLM) з однієї з провідних світових юридичних шкіл.

АНУ - це найуспішніший університет Австралії, а юридичний факультет АНУ займає 12 місце у світі для вивчення права (QS World Rankings за темою 2018).

АНУ LLM є передовою кваліфікацією післядипломної освіти, яка призначена для підготовки практикуючих юристів, прагнучих професіоналів та недавніх випускників з спеціальними юридичними знаннями та навичками.

Відкрита для випускників юридичних та не юридичних наук, ця програма для аспірантів ідеально підходить для тих, хто прагне поглибити свої знання в певній галузі права, тих, хто планує вступити в нову область практики або ті, для кого буде знання права корисним у їхній кар'єрі, включаючи фахівців з державної політики, регуляторів та менеджерів.

Наш підхід до навчання поєднує в собі академічну суворість з практичним досвідом, а розміри невеликих класів надають студентам аспірантів більше можливостей взаємодіяти та спілкуватися з академічним персоналом, відвідувати виступаючих та інших студентів.

Будучи аспірантом у національній юридичній школі Австралії, ви зможете скористатися можливостями, які є унікальними для вивчення права в столиці країни, міста, де проводяться федеральні закони та політика. Наша близькість до Високого суду Австралії, судів Співдружності та федеральних агентств надає безпрецедентний доступ до практикуючих юристів, членів судової влади та державних політиків, багато з яких є випускниками закону АНУ.

Структура ступеня

Гнучка програма LLM Юридичної школи АНУ дозволяє пристосувати навчання до ваших особистих інтересів і кар'єрних прагнень. Ви можете створити свою власну програму, вибравши з низки сучасних тем, включаючи міжнародну безпеку, авіацію та космос, навколишнє середовище та клімат, кібер-війну та права людини. Або ви можете спеціалізуватися в одній з наступних областей:

  • Міжнародне право
  • Публічне право
  • Приватно

Спеціалізації

Студенти LLM можуть створювати свої власні програми, обираючи курси з широкого кола тем або вибираючи одну з наступних спеціалізацій:

Міжнародне право регулює відносини між державами та іншими суб'єктами на міжнародному рівні і може впливати на суспільство різними способами, як на міжнародному, так і на внутрішньому рівні. Це допомагає нам пояснювати та аналізувати взаємодію в міжнародній спільноті та їхній вплив на національні суспільства.

Ця спеціалізація дасть вам практичні навички та знання, необхідні для навігації по міжнародній правовій системі, а також можливість гнучкого фокусування на галузях, що представляють особливий інтерес, за допомогою широкого кола факультативних курсів.

Виділіться з натовпу зі спеціалізацією у сфері приватного та комерційного права. Отримайте спеціалістам юридичні знання про все більш складному глобальному середовищі, в якому працюють особи та корпорації. Ця спеціалізація дозволяє зосередити свої дослідження на конкретних областях приватних

Поглибити свої знання як про процес, так і про продукт державного регулювання та про основні правові структури, на яких будується уряд, зі спеціалізацією в галузі публічного права.

Ця спеціалізація поєднує в собі порівняльні та мультидисциплінарні перспективи у вивченні розробки, впровадження та ефективності регулювання в Австралії. Ви будете розвивати експертне розуміння сучасного регуляторного стану та законів, які регулюють його функціонування, щоб ви могли інформувати кращу державну політику та практику.

Стипендії

Відбір проводиться на базі академічних заслуг за рахунок стипендій, що пропонуються перспективним іноземним студентам МАУ АНУ з найвищими середніми балами.

Назва стипендії

Коледж права АНУ Стипендія міжнародного досвіду

$ 20 000 (AUD)
одноразовий платіж

Нагорода доступна кожному семестру для майбутнього студента АНУ, який:

  • є іноземним студентом;

  • є громадянином однієї з таких країн: Індія, Індонезія, Малайзія, Пакистан, Сінгапур, Таїланд або В'єтнам;

  • подав заявку на вступ до програми магістра права (LLM) у коледжі права АНУ; і

  • має відмінні академічні досягнення, як це визначено мінімальним середнім балом у 5,5 з 7 або вище.

Коледж права АНУ Міжнародна стипендія за заслуги

$ 10 000 (AUD)
одноразовий платіж

Нагорода доступна кожному семестру для майбутнього студента АНУ, який:

  • є іноземним студентом;

  • подав заявку на вступ до програми магістра права (LLM) у коледжі права АНУ; і

  • має відмінні академічні досягнення, як це визначено мінімальним середнім балом (5.0) з 7 або вище.

Результати кар'єри

Випускники АНУ були оцінені як найуспішніші випускники Австралії та найуспішніші працедавці у всьому світі. Останні рейтинги Global Ranking Universityability for Employment, опубліковані Times Higher Education, оцінили ANU як провідний університет Австралії для отримання роботи вже четвертий рік поспіль.

Коли ви закінчите навчання, ви станете частиною тісно пов'язаної мережі з понад 20 000 випускників міжнародного права, до складу яких входять нинішні судді Вищого суду, КК, СК, депутати, дипломати, керівники, науковці, автори та керівники світових фірм.

LLM випускники випереджають або вибрати кар'єру в різноманітних областях, включаючи юридичну практику або поради, фінанси, ділову політику, міжнародний бізнес, журналістику, державну політику, уряд та дипломатію.

Викладацький персонал

Маючи особливий досвід у міжнародному, конституційному, державному та приватному праві, наші академічні працівники часто закликають парламентські комітети, пікові органи, професійні асоціації та засоби масової інформації для аналізу, консультацій та керівництва з питань законодавства та політики.

Багато наших співробітників є нагородами вчителями, які завжди доступні і працюють у тісному контакті з учнями, щоб підтримувати їх через навчання.

Останнє оновлення Кві 2019

Про навчальний заклад

ANU is Australia’s national university with a global reputation in international, constitutional, public and private law. ANU is ranked 12th in the world for the study of law (QS World Rankings by Sub ... Детальніше

ANU is Australia’s national university with a global reputation in international, constitutional, public and private law. ANU is ranked 12th in the world for the study of law (QS World Rankings by Subject, 2018). Згорнути