Магістр права (LL.M.)

Загальні відомості

Детальніше про цю програму читайте на сайті закладу

Опис програми

Програма магістра права (LL.M.) в Каліфорнійському університеті, Ірвінська юридична школа пропонує першокласну юридичну освіту юристам, суддям, державним чиновникам та іншим бажаючим отримати освіту про правову систему та практику права в Сполучених Штатах. Ми пропонуємо загальне LL.M. програма, яка може бути адаптована до інтересів кожної людини, таким чином, унікально обладнати учнів знаннями та навичками, щоб досягти успіху в сучасній світовій юридичній спільноті, незалежно від їхніх особистих та професійних цілей.

64409_ScreenShot2017-11-20at4.48.03PM.png


Програма - це однорічний, повний робочий день, 24-кредитний курс навчання з передових правових тем, призначений насамперед для юристів, які навчаються за межами Сполучених Штатів. Студенти повинні складати чотири курси: Вступ до американського права; Дослідження, аналіз та написання в американському праві; Американська юридична практика в контексті; і професійна відповідальність, глобалізація та юридична професія в США. На решту курсів студенти вибирають з широкого кола курсів по навчальній програмі вищого рівня. Виділений персонал може допомогти студентам планувати свій курс навчання, а також, якщо це буде бажано, забезпечити, щоб курсові роботи студентів відповідали вимогам кваліфікації Каліфорнії, Нью-Йорка чи інших штатних штатів.

64408_ScreenShot2017-11-20at4.48.13PM.png


Хто повинен подати заявку


Кваліфіковані заявники повинні мати:

  1. Ступінь юридичних наук в їх рідній країні
  2. Достатній рівень вільної англійської мови, щоб брати участь у суворій вивченні американського права.


Термін подання заяву на LL.M. Програма - 1 вересня - 15 травня кожного року.


Чому треба LL.M. на UCI Law?


Факультет світового класу

Заняття в UCI Law викладаються блискучою групою видатних та вітаючих факультету. Наші члени факультету є надзвичайними вченими. Нещодавнє дослідження оцінило свій науковий вплив як № 6 у країні, яка залишила лише Єль, Гарвард, Чиказький університет, Нью-Йоркський університет та Стенфорд. Не менш важливо, вони також чудові вчителі та віддані наставники. Ця неперевершена комбінація робить Закон UCI унікальним, динамічним та різноманітним інтелектуальним співтовариством, в якому можна навчитися та розвиватися.

Бездоганна репутація

Індивідуально та колективно викладачі, співробітники, студенти, алюмінієві та друзі юридичної школи зробили Закон UCI місцем досконалості та інновацій у викладанні, стипендії та державній службі. UCI Law мав найвищий дебютний рейтинг у US News

Розміри малих класів

Наш студент-факультет співвідношення є одним з кращих в країні на 7-1, а середня кількість студентів у класі верхнього рівня становить 11 - це дозволяє студентам більше індивідуального часу з нашим видатним факультету. Ми об'єднуємо найкращі з невеликих, колегіальних і підтримуючих середовища з великим і відомим науково-дослідним інститутом.

Навчання в процесі роботи

Опытне навчання є основою нашого навчального плану. Ми навчаємо наших учнів, як перетворити теорію на практику та навчитися робити це, що важливо для розробки практичних навичок для юристів. Державна служба є також центром місії Law UCI Law. Наші програми надають студентам можливість та навчання для використання їх правової освіти для поліпшення суспільства.

Округ Оранж, штат Каліфорнія

Наше найкраще місце розташування в центральному окрузі Оранж, штат Каліфорнія, за годину на південь від Лос-Анджелеса та на півгодини на південь від Сан-Дієго, - робить UCI привабливим місцем для вивчення закону. Кампус UCI розташований приблизно за 10 хвилин від пляжу в Ірвіні, штат Каліфорнія.

12-й рік поспіль місто Ірвін став найбезпечнішим містом у США. Серед переваг Ірвіна це приємний цілорічний клімат та легкий доступ до багатьох культурних, розважальних та відкритих пам'яток. Крім того, Південна Каліфорнія - це величезний, надзвичайно бажаний та витончений юридичний ринок, де розташовані престижні міжнародні юридичні фірми, регіональні фірми та відомі громадські організації. Оранжевий округ може похвалитися великою та різноманітною економікою, яка є домом для деяких найбільших світових компаній, а також невеликих підприємств, що займаються бізнесом. Бізнес-клімат пропонує акцент у безлічі секторів, включаючи нерухомість, високі технології, міжнародна торгівля, охорона здоров'я та науки про життя.

Останнє оновлення Бер 2020

Про навчальний заклад

UC Irvine School of Law opened its doors to students in August 2009, the first new public law school in California in more than 40 years. UCI Law seeks to create the ideal law school for the 21st cent ... Детальніше

UC Irvine School of Law opened its doors to students in August 2009, the first new public law school in California in more than 40 years. UCI Law seeks to create the ideal law school for the 21st century by doing the best job of training lawyers for the practice of law at the highest levels of the profession. Recruited from prestigious schools, the faculty ranked sixth in the country in scholarly impact in a recent study. The student body has admissions qualifications comparable to those of student bodies at top 20 law schools. The school’s innovative curriculum stresses hands-on learning, interdisciplinary study, and public service. Згорнути