Магістр права (LL.M.)

Загальні відомості

Опис програми

Програма магістра права спрямована на розвиток юристів у принципах та процедурах правових систем англо-американської традиції та цивільно-правової традиції.

LL.M. Він призначений для одного (1) року навчання для завершення завдання, який може бути подовжений до максимум двох (2) років з обґрунтованих причин і складається з 24 (24) контактних годин.

Юридична школа пропонує навчання влітку (червень-липень) та зима (січень), щоб студенти магістерської програми змогли пройти курси із навчальними програмами, які узгоджуються як з наочною формою в Пуерто-Ріко, так і з їх потребами професіонали

Крім того, у нас є виконавчий формат, який дає іноземним або американським студентам можливість закінчити ступінь, відвідуючи літні та зимові заняття та проводячи міні-курси восени та навесні. Цей формат скорочує періоди, протягом яких учні будуть виходити з їхніх країн та робочих місць.


Спеціаліст з права, який навчається за ступенем магістра (LL.M.)

 • Вона вивчатиме дві правові системи, створені в більшості країн світу: цивільних та англосаксонських. Це позиціонує його у світі, де Закон стає все більш інтернаціоналізованим.
 • Ви можете адаптувати свою навчальну програму відповідно до ваших інтересів.
 • Ви матимете можливість спілкуватися з викладачами, що закінчили основні університети світу. Деякі з них, автори найважливіших юридичних договорів у Пуерто-Рико.
 • Це буде належати до активної академічної спільноти, яка приймає виступаючих світового рівня.
 • Ви отримаєте можливість навчатися в головній юридичній школі країни за високою конкурентоспроможною ціною, як в Пуерто-Рико, так і в Сполучених Штатах.
 • Ви можете подати запит на підтвердження професійної практики в кількох юрисдикціях США, включаючи Нью-Йорк, Техас, Каліфорнію та Луїзіану. Кожен випускник повинен підтвердити з відповідною юрисдикцією вимоги до складання іспиту.


Програма навчання

Студенти, які отримали ступінь бакалавра або еквівалентну ступінь в галузі права від вищого навчального закладу, який не є акредитованим Американською асоціацією юристів (ABA), має прийняти такий необхідний курс:

DERE 7668 Структури та процеси англо-американського права та його взаємодія з цивільним правом (2 кредити)

Вивчення установ, структур та основних процесів англо-американського права та їх взаємодії з цивільним правом. Обговорення тенденцій конвергенції обох традицій у структуруванні інститутів економічної та політичної інтеграції.

Всі студенти магістерської програми (LL.M.) повинні взяти дослідний семінар як необхідний курс.

Семінар з передових юридичних досліджень (2 кредити)

Студент виберуть семінар на тему, пов'язану з їхньою галуззю навчання, між семінарами, що пропонуються кожний семестр. Студент розвиватиме дослідницький проект, як ступінь вимоги, що призведе до створення широкої, опублікованої монографії під наглядом та оцінкою професора, який керує семінаром.

Індивідуалізований вибір кредитів (18-20 кредитів)

Студент зможе задовольнити решту 18-20 кредитів, вибравши курси в своїх інтересах. Програма буде підготовлена ​​таким чином, що кожен студент може зосередити значну кількість курсів на темі свого вибору, щоб вона могла бути поглиблена в ній, такими як: сутність у судових процесах; інтелектуальна власність; адміністративне право; підготовка суддів; екологічне право; право та технології, серед інших.

Кожен студент творить свою навчальну програму в тісному співробітництві зі своїм координатором програми, щоб приділити увагу вибору курсів. Це досягається таким чином, щоб кожний учень мав більшу гнучкість у просуванні їхніх конкретних інтересів у світлі своїх професійних потреб. Наша програма надає більше 75 спеціалізованих курсів та близько 20 семінарів про нашу юридичну професію.


Вимоги до вступників

Кожен претендент повинен:

 • Ви отримали юридичний факультет у закладі, акредитованому Американською асоціацією адвокатів (АБА), ступінь або еквівалент ступеня права, з середнім показником B або більше, або його еквівалентом із закордонного університетського навчального закладу, який базується на високих стандартах академічний, повністю визнається державними органами країни, в якій вона знаходиться.
 • Мають команду іспанської мови та вміння читати та розуміти англійську мову, підтверджені задовільним результатом в EXADEP або "Тест англійської мови як іноземної", відомі як TOEFL, що керується Службою освітніх випробувань. Підтвердження майстерності іспанської або англійської мови може бути продемонстровано, якщо студент продемонструє, що навчався на одній з цих мов у відповідному акредитованому університеті. Особливу увагу буде приділено забезпеченню читацької здібності на англійській мові та розуміння та читання іспанської мови. Студент повинен продемонструвати свою майстерність писати на одній з цих двох мов.
 • Надати наступну документацію як вимогу про прийом:
  • Заявка на вступ до юридичної школи належним чином заповнена.
  • Докази отримання юридичного лікаря або еквівалентного ступеня або ступеня права, як описано в попередньому стовпчику.
  • Два переліки всіх університетських кредитів, затверджених чи затверджених установами походження. У тих випадках, коли університетська установа походження не акредитована Американською асоціацією юристів (ABA), стенограми повинні бути належним чином засвідчені компетентними органами країни університету, який видає їх.
  • Сертифікуйте, щоб навчатися на іспанській та / або англійській мові, або в результатах TOEFL, повідомлено безпосередньо Службою освітніх випробувань. Результати EXADEP, щоб продемонструвати знання іспанської мови.
  • Листи рекомендацій двох професорів, які докладно описують академічні здібності, професійний досвід та характер заявника.
  • Особиста заява, яка включає в себе фонове та особистий профіль, мотивацію до вивчення магістра права, області інтересу та професійних планів.
  • Введіть назву університету Пуерто-Ріко на суму 75 дол. США.

Як тільки заявник відповідає цим вимогам, їх прийом буде обумовлений процесом оцінки.

Заявка на вступ має бути зроблена у формі, наданій школою. Заява повинна бути подана не пізніше 15 квітня року, для якого вимагається допуск. Ті, хто зацікавлений в тому, щоб почати навчання в січні або літні сесії, повинні звернутися до Координатора програми, щоб почути цю можливість.

Студент, який допускається до Програми, який не є громадянином Сполучених Штатів Америки, повинен вимагати і отримати відповідну студентську візу від посольства Сполучених Штатів своєї країни. Університет Пуерто-Ріко виступить із обов'язковим I-20 Сертифікацією для кожного студента. Студент, у свою чергу, повинен заповнити та подати в юридичну школу фінансову сертифікацію, яка супроводжується заявкою на вступ, а також медичною довідкою про добробут здоров'я.

Останнє оновлення Бер 2020

Стипендія Keystone

Ознайомтеся з можливостями, які може дати наша стипендія

Про навчальний заклад

Nuestra visión es ofrecer servicios técnicos de excelencia a la comunidad universitaria de nuestro Recinto para garantizar la mejor utilización de los recursos tecnológicos.

Nuestra visión es ofrecer servicios técnicos de excelencia a la comunidad universitaria de nuestro Recinto para garantizar la mejor utilización de los recursos tecnológicos. Згорнути