Магістр права (LL.M.) в галузі інтелектуальної власності

Загальні відомості

Опис програми

American University Washington College of Law (AUWCL) пропонує унікальну ступінь магістра права (LL.M.) з інтелектуальної власності через один з провідних світових центрів вивчення права інтелектуальної власності та інформації. Заявки в даний час приймаються для стипендій інформаційного правосуддя - програма стипендій, стажування та наставництва за видатними кандидатами.

Видатні заявники можуть претендувати на стипендію інформаційного правосуддя, яка включає навчання на підтримку до половини необхідних кредитів, а також наставництво та можливість організувати подію, що стосується своєї спеціалізації.

LL.M. Особливості програми

Вимоги до кредиту

AUWCL пропонує ABA-схвалений LL.M. ступінь у галузі права інтелектуальної власності. Нагорода ступеня вимагає:

· Принаймні 24 кредитних години з середньою оцінкою в 2,0 або вище.

· 12 кредитів затвердженими курсами з питань інтелектуальної власності та інформаційного права, включаючи принаймні один курс "Основи ІВ" (авторське право, патент, торговельна марка, комерційні таємниці, IP в кіберпросторі).

· Протягом першого семестру випускники нетрадиційних програм повинні складати американські юридичні установи (2 кредити) та юридичні дослідження та письмо (2 кредити). Ці курси вводять студентів до правової системи США та юридичного письма США.

Кандидати зазвичай вносять ступінь студента на повний робочий день за один календарний рік (включаючи літо).

Кандидати, які навчаються за візою F1 або J1, повинні пройти стажування на повний робочий день (8 кредитів) протягом звичайного навчального року (восени і навесні семестри) і можуть пройти 6 або 7 кредитів влітку.

Фокус досліджень або практичних навичок

LL.M. кандидати повинні обирати або курс "Практичні навички", або дослідницький шлях для своєї ступеня. Дослідницькі кандидати повинні прийняти семінар з письмового письма, який пропонується на осені кожного року, і завершити 30-сторінкову дисертацію на тему їх вибору. Практичні навички кандидатів заповнюють екстернат і повинні взяти принаймні один письмовий семінар, який може включати в себе семінар письмового письма або, для іноземних юристів з неповного права фону - юридичні дослідження

Літні сесії у Вашингтоні та Женеві

Кожне літо American University Washington College of Law "Відома програма інтелектуальної власності пропонує широкий вибір вечірніх, вихідних та коротких курсів з права інтелектуальної власності. Курси призначені для проведення тренінгу з найсучасніших тем у форматі, що відповідає потребам зайнятих фахівців та студентів-юристів.

Курси літньої сесії доступні студентам-правознавцям з будь-якої акредитованої ABA школи для переказного академічного кредиту. Практикуючі юристи можуть приймати курси для отримання сертифікату про закінчення або продовження юридичної освіти (CLE) кредиту. До чотирьох (4) літніх кредитів може бути передано до майбутнього LL.M. ступінь в American University Washington College of Law .

Дізнайтеся більше про програму та подайте заявку тут: https://www.wcl.american.edu/academics/areas/ip-law/intellectual-property-summer-sessions/

Чому американський університет підходить саме вам?

American University Washington College of Law постійно визнається одним із найкращих місць у світі для вивчення права інтелектуальної власності. Програма грунтується на інших основних сильних сторін AUWCL, включаючи міжнародне право, право громадського інтересу та клінічну юридичну освіту.

Міжнародно відомий факультет

Вашингтонський коледж права має одне з найбільших факультетів інтелектуальної власності у світі. Факультет денної форми навчання викладає кожен з основних предметів патенту, авторських прав, товарних знаків, комерційних таємниць та кібер-законодавства. Студенти також навчаються з більш ніж десятка старших практиків з Всесвітньої організації інтелектуальної власності, Світової організації торгівлі та провідних світових юридичних фірм з інтелектуальної власності та візитних вчених.

Великий навчальний план

Програма інтелектуальної власності AUWCL є однією з найбільших в країні - з більш ніж 30 інтелектуальної власності та пов'язаних курсів. Заняття пропонуються вдень та вночі протягом усього року, що дає студентам гнучкість у пристосуванні свого графіку до інших зобов'язань.

Динамічні програми

AUWCL є батьківщиною Програми інформаційного правосуддя та інтелектуальної власності (PIJIP), академічного та дослідницького центру, що просуває громадський інтерес до дебатів з питань інтелектуальної власності у всьому світі. PIJIP надає партнерську організацію Creative Commons, яка займається проектами громадського впливу, об'єднує вчених та практиків для публічних заходів та семінарів, а також публікує блог новин та аналізу infojusity.org.

Наглядова екстернати

Серед багатьох переваг вивчення права у Вашингтоні, округ Колумбія, є можливість інтегрувати практичний досвід з академічним вивченням права. Студенти AUWCL регулярно працюють з більш ніж 100 урядовими та неприбутковими організаціями IP Externship Employers.

Місце, Місце, Місце

Новий університет Tenley Campus AUWCL надає студентам можливість навчатися в сучасному сучасному 8 ½ акрах кампусі, розташований у жвавому, історичному районі з легким доступом до метро до центру Вашингтона - глобального центру розробки політики в галузі інтелектуальної власності та юридична практика.

Глобальна мережа випускників та можливості працевлаштування

Студенти отримують доступ до однієї з найбільших мереж випускників IP у світі. Випускники AUWCL є партнерами майже у всіх 50 провідних IP-компаніях у регіоні округу Колумбія, включають десятки суддів-спеціалістів з питань інтелектуальної власності, включаючи головного судді Федерального окружного апеляційного суду, і працюють у кар'єрах, орієнтованих на IP, у десятках федеральних адміністративних агентства

Активні студентські організації

Студенти юридичного права AUWCL запускають безліч організацій, що займаються питаннями інтелектуальної власності та суміжних тем.

· Товариство прав інтелектуальної власності постійно інформує студентів та спілкується через щотижневий збірник заявок та оголошень про заняття та організовує серію заходів та ораторів;

· Короткий зміст IP дає студентам можливість редагувати та публікувати як короткі, так і повні статті, в тому числі як перший рік або LL.M. студент;

· Правове товариство зв'язку, спорт

· Товариство присяжних судових справ підтримує участь у змаганнях з суду на судових засіданнях різдвяних судових засідань "Джайлс Южерленд" та "Саул Лефкович";

· Американський університетський закордонний огляд публікує щорічний обсяг розгляду юриспруденції апеляційного суду США для Федерального округу;

· Міжнародна юридична огляд публікує щорічну фокусу на міжнародне право інтелектуальної власності;

· Журнал гендеру, соціальна політика

Займається кар'єрою та академічним консультуванням

Більше десятка членів факультету AUWCL беруть участь у практичній групі юридичних факультетів у галузі інтелектуальної власності, комунікацій, медіа та спорту, з якою студенти зв'язуються з викладачами, випускниками та викладачами старших класів.

Останнє оновлення Бер 2020

Про навчальний заклад

Designed for international and domestic law graduates, our LL.M. programs feature flexible curricula that incorporate a rich array of specialized law courses and seminars and experiential learning opp ... Детальніше

Designed for international and domestic law graduates, our LL.M. programs feature flexible curricula that incorporate a rich array of specialized law courses and seminars and experiential learning opportunities. As a student, you will be supported by a law school community that is uniquely collaborative, including faculty who are passionate about education and a global network of LL.M. alumni. The LL.M. programs at AUWCL incorporate a rich array of courses, experiential learning opportunities, and special events that offer valuable opportunities for students to interact with leading lawyers, policymakers, business leaders, and diplomats. Згорнути