Магістр права (LL.M.) в галузі права та управління

Загальні відомості

Опис програми

LL.M. з різницею

American University Washington College of Law Магістр права і права (LL.M.) підготує вас до розуміння питань, які перебувають на перехресті права, політики та всіх рівнях влади шляхом широкомасштабної експертизи громадських закон у Сполучених Штатах.

Це LL.M. з різницею. Призначений як для випускників вітчизняних, так і міжнародних юридичних наук, які мають великий інтерес до уряду та політики США, динаміку демократії та сенсу верховенства права, LL.M. в законі та уряді приймає студентів на широке та глибоке вивчення найбільш важливих питань державної політики того часу. Наш організований освітній принцип полягає в тому, що найбільш підготовлені юристи та аналітики в галузях регуляторного права не тільки мають тверде розуміння окремих предметів, а також майстерність теорій, політичних сил та інституційних реалій, які визначають публічне право в США.

Огляд програми

Програма зосереджена на законі влади, підкреслюючи правове регулювання як приватної, так і суспільної сфер американського суспільства. Наша навчальна програма особливо глибоко входить у федеральний закон і включає пропонування відносин з державами та місцевостями та міжнародні та глобальні проблеми, що відображає зростаючу взаємозалежність світового суспільства.

Організаційно-освітній принцип Програми полягає в тому, що найбільш підготовлені юристи та аналітики в галузях регуляторного права мають не лише тверде розуміння окремих предметів, а й майстерність теорій, політичних сил та інституційних реалій, які визначають публічне право в Об'єднаному Штатів. Таким чином, хоча наші студенти можуть вирішувати глибоко зосередитись на суб-сфері регуляторного законодавства, ми також сприяємо широкому вивченню наскрізних та нових питань, таких як Закон про охорону здоров'я.

Студенти об'єднують персоналізований курс навчання з можливістю займатися екстернаціями. Студенти можуть заробити кредит на роботу в судах, в федеральних установах, на Капітолійському пагорбі та в безлічі міжнародних організацій, включаючи Світовий банк та Панамериканську організацію охорони здоров'я.

Історія програми

Магістр права (LL.M.) в галузі права

Хто повинен розглянути LL.M. Програма?

Широка пропозиція Програми та можливості, надані студентам, звертаються до різних студентам, у тому числі:

 • Нещодавні випускники юридичних шкіл, які прагнуть розвивати повноваження, навички та досвід, щоб максимально використовувати свої можливості при вступі до юридичної професії;
 • Досвідчені адвокати, які прагнуть використовувати LL.M. Програма переосмислення та перенаправлення своєї кар'єри, перехід від однієї сфери експертизи до іншого;
 • Адвокати, які хочуть покращити свої знання про встановлені спеціальності або розширити свій досвід як прелюдія до професійної переробки; і
 • Право випускників, які прагнуть задовольнити особисті та інтелектуальні плани навчатися та писати про предмети, що представляють глибокий інтерес для них.

Навчальний план

LL.M. у законі та уряді заснована на законі уряду, що підкреслює правове регулювання як приватної, так і суспільної сфер американського суспільства. З цією метою практично всі затверджені курси Програми носять внутрішній характер. В обмежених ситуаціях і відображаючи зростаючу взаємозалежність світового суспільства, деякі курси, що охоплюють міжнародні та глобальні проблеми, затверджуються.

Студенти складають навчальну програму з 100 затверджених курсів за погодженням із заступником директора Програми з права та державної влади, спеціально беручи до уваги індивідуальні академічні та кар'єрні цілі кожного студента. Курси, які не знаходяться в затвердженому списку курсів, не враховуються до LL.M. ступінь і не може бути прийнятий. Зокрема, курси першого курсу JD, клініки, журнали та більшість міжнародних курсів не будуть враховувати ступінь.

Концентрації та спеціалізації

Студенти, які зацікавлені в галузі права, можуть спеціалізуватися в одній з дванадцяти напрямків навчання, перерахованих нижче, шляхом глибокого вивчення конкретної галузі права. Щоб заробити спеціалізацію, студенти повинні заповнити щонайменше 12 кредитів, затверджених для сфери спеціалізації. Студенти, які закінчують спеціалізацію, отримають сертифікат з Програми в галузі права

Адміністративне право

 • Енергетичний закон
 • Екологічне право
 • Закон про охорону здоров'я
 • Імміграційний закон
 • Інтелектуальна власність
 • Трудовий і трудовий закон
 • Закон про національну безпеку

Цивільний

 • Кримінальне право
 • Права інвалідів
 • Стать
 • Право, політика та законодавство

Бізнес

 • Інтелектуальна власність
 • Закон про цінні папери

Підготовка барів

LL.M. у законі та уряді спеціально не розроблено як курс підготовки до іспиту в США; проте, після закінчення програми, багато наших студентів сидять на іспитах штату Нью-Йорк або в штаті Нью-Йорк. Щоб отримати додаткові відомості про екзамен на базі та додаткові ресурси, відвідайте сторінку відстеження екзамену в Нью-Йорку.

Останнє оновлення Бер 2020

Про навчальний заклад

Designed for international and domestic law graduates, our LL.M. programs feature flexible curricula that incorporate a rich array of specialized law courses and seminars and experiential learning opp ... Детальніше

Designed for international and domestic law graduates, our LL.M. programs feature flexible curricula that incorporate a rich array of specialized law courses and seminars and experiential learning opportunities. As a student, you will be supported by a law school community that is uniquely collaborative, including faculty who are passionate about education and a global network of LL.M. alumni. The LL.M. programs at AUWCL incorporate a rich array of courses, experiential learning opportunities, and special events that offer valuable opportunities for students to interact with leading lawyers, policymakers, business leaders, and diplomats. Згорнути