Магістр права (LL.M.) в адвокасі

Загальні відомості

Опис програми

Майстер адвокасі (адвокатська програма LL.M.) в American University Washington College of Law , яку керує програма пропагандистських досліджень Стівена С. Вайнштейна, яка працює у юридичній школі, поєднує в собі суворі академічні компоненти та широкий спектр практичних судових процесів. Програма пропонує безліч курсів, екстернацій та можливостей для отримання юридичної стипендії та отримання досвіду навчання. Важливі фокуси адвокатури LL.M. Програма - це використання сучасних технологій у судовому процесі та підготовці юристів з етичних справ. Інноваційний навчальний план Програми допоможе випускникам підготуватися до всіх аспектів судочинства.

Адвокатська діяльність LL.M. призначений для надання студентам максимальної гнучкості. Він був розроблений для врахування різних потреб та інтересів студентів та практиків. Учасники програми можуть вибрати індивідуальний навчальний план із переліку 17 основних курсів пропагандистської підготовки та 40 курсів на основі судових процесів. Кожен студент повинен пройти курс підвищення кваліфікації адвокатури та етики для судових адвокатів перед отриманням їх LL.M. ступінь Нагороджується LL.M. ступінь, студент повинен заробити щонайменше 24 кредиту під час навчання на повному або частковому рівні.

Основні моменти програми

 • Досвідчений факультет
 • Широкий вибір курсів
 • Гнучке вивчення та просування в гонках
 • Унікальні можливості
 • Стан мистецтва Судового технології
 • Washington DC Розташування

Курси

 • Адвокатська діяльність у кримінальних справах LAW-694
 • Етика для судових адвокатів LAW-915
 • Досудовий цивільний судовий процес LAW-649
 • Наукові докази та свідчення експертів LAW-878
 • Доказові підстави та заперечення LAW-968
 • Убивство прокуратури LAW-984

Унікальні можливості

У Адвокації LL.M немає вказаних концентрацій чи слідів; однак, є три варіанти поза класом. Всі варіанти, що не входять до класу, підлягають затвердженню студента LL.M. радник

Розташування зовнішнього вигляду

Адвокатська діяльність LL.M. Програма дає можливість зацікавленим студентам отримати досвід судовому розгляду за факультативним іспитом до 6 кредитів. Метою екстернату є допомога LL.M. студенти набувають досвіду у тонкощах досудового та / або судово-процесуального процесу з підтримкою та вказівками досвідчених практикуючих. Зовнішні компоненти пар LL.M. Студентські адвокати з досвідченими практиками в різних галузях права у державних установах, неприбуткових організаціях, судах та юридичних фірмах, які займаються професійною діяльністю. Студенти отримають грамоту за ці незалежні навчальні кредити.

Студенти можуть знайти екстернат різними способами, у тому числі подавати заявки на посади, що наводяться в регулярно оновлюваній базі даних Externship, що регулярно оновлюється, та безпосередньо до представництв, які відвідують щорічну експозиційну виставку WCL, і працювати з персоналом та фахівцями програми, які є практиками самі

Співпраця

Студенти можуть спільно викладати один курс на три ступені незалежного навчання. Студенти під керівництвом одного з викладачів матимуть мінімум п'ять років досвіду навчання. Якщо буде схвалено, більшість студентів буде служити третім інструктором в класі, виконуючи такі завдання, як допомога у критиці студентів у класі, перегляду відеозаписів студентських адвокатських симуляцій один на один з студентом JD поза класом, надання допомоги поза класом Підготовка пробної команди, що допомагає студентам краще використовувати технології судового залу та виконувати певні ролі в якості свідків, наприклад, експерти, під час моделювання класів. LL.M. студент буде зобов'язаний відвідувати кожен з курсів і регулярно зустрічатися поза класом з керівним колегою, щоб отримати критику та відгуки. Наглядовий співзасновник може вимагати від LL.M. Студент створює певні матеріали курсу, виконує демонстрації в класі певних навичок пробної майстерності або допомагає переглянути необхідні завдання з написання студентами. Всі кредити, зароблені у викладанні, підлягають курсу та нагляду за наявністю та затвердженням ко-учителя LL.M. радник та Адміністрація ВСК. Студенти отримають грамоту за ці незалежні навчальні кредити.

Професійне письмо

Студенти можуть заповнити науково-дослідницький документ про опубліковану якість у галузі судової адвокації або судовому процесі або скласти нову пропозицію про курс із допоміжними матеріалами, нараховуючи до трьох кредитів незалежного дослідження. LL.M. Необов'язкові письмові проекти мають бути попередньо затверджені студентом LL.M. радник Студенти отримають грамоту за ці незалежні навчальні кредити.

Як і у всіх незалежних дослідженнях, це відповідальність LL.M. студент, щоб забезпечити фахівця радник, щоб контролювати ці письмові вчинки, перш ніж зареєструватися на курс. LL.M. радник буде консультуватися з радником факультету з рекомендованим набором критеріїв складання, який LL.M. студент повинен слідувати. Студенти повинні надати фахівцю раднику заяву, що описує попередню підготовку студента та участь у юридичних дослідженнях та написанні проектів та / або відповідних курсів, щоб допомогти фахівцеві раднику при розробці нагляду студента.

Досвід технології випробувань передових технологій у наших залах судів

Новий Тенлі Кампус пропонує п'ять залів для судів, зал суду Стівена С. Вайнштейна, чудовий автономний будинок суду з двома меншими практичними залами для судів, а також 60-місцевий Апеляційний Судовий зал та 35 місць для викладання залу для засмаги на стелю. Кожен з п'яти нових залів для судів призначений для покращення досвіду навчання, надаючи студентам можливість розвивати багаторазові та різноманітні навички та судження, пов'язані з судовими справами, і цінностей, необхідних їм для досягнення успіху в практиці права.

Живе в окрузі DC

Вашингтон, округ Колумбія - один з найбільш активних та культурних міст світу. З всесвітньо відомими установами, такими як Смітсонів, та подіями світового класу, такими як щорічний парад квітучих вишн, що живуть в окрузі округ Колумбія означає, що ніколи не буває нудного моменту. Будучи членом сім'ї AUWCL, ви потрапляєте в перший і центральний пункт доступу до одного з найбільших міст світу.

Останнє оновлення Бер 2020

Про навчальний заклад

Designed for international and domestic law graduates, our LL.M. programs feature flexible curricula that incorporate a rich array of specialized law courses and seminars and experiential learning opp ... Детальніше

Designed for international and domestic law graduates, our LL.M. programs feature flexible curricula that incorporate a rich array of specialized law courses and seminars and experiential learning opportunities. As a student, you will be supported by a law school community that is uniquely collaborative, including faculty who are passionate about education and a global network of LL.M. alumni. The LL.M. programs at AUWCL incorporate a rich array of courses, experiential learning opportunities, and special events that offer valuable opportunities for students to interact with leading lawyers, policymakers, business leaders, and diplomats. Згорнути