Флорида Прибережна Школа права (Прибережний Закон) був першою школою права в США, щоб запропонувати L.LM. (Магістр права) у Законі США повністю онлайн. Використовуючи новітні технології навчання, студенти можуть слухати записані класів в їх зручності. Студенти також мають можливість брати участь в живих інтерактивних сесій з видатних професорів з американського закону. Усі студенти мають доступ до Desire2learn віртуального навчання платформи, де вони можуть переглянути їх матеріали для читання, зробити практичні іспити, слухає подкасти та спілкуватися зі своїми вчителями та однокласниками в дискусійних форумах. Після того, як вчинив, студенти отримують доступ до двох з кращих правових баз даних, LexisNexis і Westlaw і до бази даних електронної бібліотеки прибережній закону. LL.M. студентів Вони також можуть приєднатися до студентських організацій та брати участь у заходах на території кампуса для студентів і випускників, у тому числі діяльності по створенню мереж та симпозіумів законом. Їм також пропонується взяти участь у щорічній церемонії вручення дипломів для Флориди прибережної школи права, що відбулася в Джексонвіллі, штат Флорида, кожен травня. Хоча студенти LL.M. США закон Запрошуємо відвідати наш кампус, це не є обов'язковим.

На відміну від інших програм LL.M. США закон, Прибережний закон не вимагає, щоб студенти залишають свої робочі місця і сім'ї протягом року, щоб перейти до США Навпаки, Прибережний Закон забезпечує високу якість юридичної освіти для студентів, що живуть в будь-якій точці світу. Все має студент комп'ютер, підключення до Інтернету і бажання просувати свою кар'єру зі ступенем в області права США

Навчальна програма:

Програма доктор юридичних наук (JD) Прибережні Закон акредитована Американської асоціації адвокатів (ABA) і LL.M. США закон прийнято ("мовчазної згоди") на АБК. Кредитна програма двадцять шість, як правило, потрібно рік, щоб завершити і дає повне уявлення про закон США, поліпшення здатності студента для задоволення академічних кваліфікацій прийняти бар іспит. Курси і програми, розроблені спеціально для юристів освіту за кордоном і мають на увазі, що для більшості студентів LL.M. США закон Англійська не є рідною мовою. Програма охоплює основні предмети, які, як правило, з'являються на бар іспит, в тому числі правовий аналіз, міркування і зв'язку; Професійна відповідальність; Конституційне право; Правопорушення Правопорушення (); Контракти і продажів; Закон доказування і доведення; Цивільний Процес; Бізнес-організації; Закон та Кримінально-процесуального; Властивість; і Уиллс, трестів і маєтків. Навчальна програма магістра права США закон Прибережні Закон претендувати на адвокатів іспитів в Каліфорнії і Вашингтоні. Крім того, з осені 2015 року, студенти можуть взяти два елективних кредити в нашому інтернет-LL.M. Програми Логістика та транспорт. Ці факультативи включають в себе курси в міжнародних комерційних угодах, Закон про імміграцію, мита і т.д.

Є три семестри в кожному навчальному році LL.M. Закон США. осінь, весна і літо. Студенти можуть почати програму в будь-якому кварталі. Прибережні закон приймає заявки на LL.M. США закон безперервно.

Факультет програми:

Програма навчання Магістр права США закон Це видатний група професорів права прибережної Законом та іншими юридичних шкіл акредитовані ABA. Ці вчителі академічні лідери у своїх областях, і багато хто був юристами активні, забезпечуючи поєднання практичного досвіду і наукового знання у віртуальному класі. Наші викладачі подобається спілкуватися зі студентами та обміну досвідом і знаннями американського права. Всі наші викладачі магістр права США закон Вони провели навчання з онлайн навчання і мають досвід викладання у віртуальних середовищах.

Вартість навчання:

Плата за навчання Програма $ 765 за кредит на загальну суму $ 19,890. Вартість навчання для студентів, що навчаються не вся програма 1300 доларів США. Це частина вартості інших програм LL.M. США Студенти можуть сплатити збори, коли ви реєструєтесь в кожному семестрі. Ніяких додаткових податків чи зборів студент, окрім вартості книг для кожного курсу.

Кваліфікація для прийому:

Щоб підписатися на LL.M. США закон, студенти повинні отримати свою першу ступінь у галузі права з країни за межами США Прийом в програмі засновано на ряді факторів, у тому числі академічної успішності, досвід роботи і особистого листа запиту від кандидата. Кандидати повинні подати заяву про прийом через інтернет сторінці додатка на веб-сайті прибережного закону. Три фактори прибережній Закон розглянуті у всіх програмах: інтерактивне додаток (з особистим листом та CV додається), стенограма відправлено на експертизу в службу оцінки, затвердженої в Каліфорнії Бар (як A2Z оцінок) і, деякі винятки, результат TOEFL або IELTS. Магістр права США закон Вона не вимагає рекомендаційні листи і будь-які додаткові документи.

Послухайте, що випускники магістра права США закон Прибережні Закон повинен сказати про програму.

Контактна інформація:

Якщо у вас є які-небудь питання про програму, будь ласка, зв'яжіться з проректором по стратегії та інновації Маргарет Іоаннідеса MIoannides@fcsl.edu або +1.904.256.1158. Вона може відповісти на ваші запитання англійською мовою.

Якщо вам потрібна допомога в іспанському ви також можете звертатися до координатора проекту ступінь магістра права, Ана Рексач в arexach@fcsl.edu або (904) 256-1225.

Флорида Прибережна Школа права, магістр права (Магістр права) у США https://fcsl.edu/us-law-llm 8787 Baypine Road, Джексонвіль, Флорида 32256

Доступні навчальні програми:
  • англійська

Переглянути 3 інших курсів в Florida Coastal School of Law »

Цей курс Онлайн
Duration
1 - 3 Років
Заочне навчання
Денне навчання
За розташуванням
За датою
Кінець терміну надання заяв
Location
Кінець терміну надання заяв
End Date